۹ برنامه طراحی برای تصویرسازی مد دیجیتال با MyBodyModel

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

9 برنامه طراحی برای تصویرسازی مد دیجیتال با MyBodyModel

برنامه های رایگان برای طراحی مد و طراحی لباس

هزاران برنامه هنری دیجیتال رایگان در بازار وجود دارد که استفاده از آنها با My Body Model برای برنامه ریزی خیاطی دیجیتال و طراحی مد فوق العاده است. اکثر برنامه‌های «رایگان» خریدهای درون‌برنامه‌ای دارند که قفل ویژگی‌های اضافی را باز می‌کنند، اما فکر نمی‌کنم هیچ یک از این برنامه‌ها نیازی به خرید آن‌ها نداشته باشند تا برنامه «ارزش استفاده» را داشته باشد. در حالی که بسیاری از خریدهای درون برنامه‌ای را برای برنامه‌هایی انجام داده‌ام که می‌دانم در آینده از آن‌ها زیاد استفاده خواهم کرد، توانستم طرح‌ها و طرح‌هایی را بدون نیاز به خرید هیچ یک از این ویژگی‌های اضافه شده ایجاد کنم.

Adobe Draw

Adobe Draw یک برنامه طراحی وکتور رایگان برای iPad است که کیفیت مورد انتظار Adobe را دارد. این تصاویر بسیار واضح و واضح ایجاد می کند و می تواند یک طرح جسورانه و چشم نواز ایجاد کند.

برنامه Adobe Draw دارای یک طرح بسیار ساده با تنها چند گزینه قلم مو است. استفاده از آن بسیار شهودی است و طرح های بسیار تمیزی ایجاد می کند.
معایب: انواع بسیار کمی برس موجود است. من واقعاً فقط دو مورد را پیدا کردم که دوست داشتم از آنها در این برنامه استفاده کنم و تصاویر به دست آمده همه ظاهر جوهری یکسانی خواهند داشت.

Adobe Sketch

Adobe Sketch یکی دیگر از برنامه های رایگان برای iPad است و می تواند به عنوان یک همراه برای Adobe Draw دیده شود. این برنامه تصاویری با سبک ‘طرح دار’ کمتر واضح ایجاد می کند.

Adobe Sketch بسیار شبیه به Adobe Draw است، اما دارای ابزارهایی مانند مداد و آبرنگ برای ایجاد یک تصویر بسیار نرم تر است.

مزایا:این برنامه همان مزایای برنامه Adobe Draw را دارد، به استثنای تمیزی تصاویر. از آنجا که این یک برنامه برداری نیست، کیفیت با بزرگنمایی مقیاس نمی شود. نکته مثبت، من فکر می‌کنم این برنامه بهترین قلم موی «مدادی» را در بین تمام تلاش‌هایم داشت – پاسخ به حساسیت فشاری Apple Pencil فوق‌العاده بود. من همچنین از سادگی استفاده از آن لذت بردم – وارد کردن یک تصویر، اضافه کردن یک لایه طرح و شروع طراحی بسیار شهودی بود.

معایب: مانند Adobe Draw، این برنامه نیز انواع بسیار کمی براش در دسترس دارد، و دوباره متوجه شدم که واقعاً دوست داشتم از دو یا سه مورد از آنها برای ایجاد طرح‌های My Body Model استفاده کنم. متوجه شدم که از کشیدن طرح ها در Adobe Sketch با مداد بیشتر لذت می برم، اما از برنامه Adobe Draw برای رنگ آمیزی طرح ها بیشتر لذت می برم.

Autodesk SketchBook

SketchBook یک برنامه خوب است که من آن را برای رنگ آمیزی دوست داشتم. این یک برنامه همه کاره عالی است که عملکردهای زیادی را ارائه می دهد.
SketchBook دسترسی آسان به تمام ابزارهای طراحی و گزینه های برنامه را در پانل های جانبی ساده برای استفاده ارائه می دهد.

مزایا:SketchBook دارای تعداد زیادی خودکار/مداد/برس عالی است که به شما امکان یک تجربه طراحی سرگرم کننده را می دهد. همه چیز روی صفحه نمایش است، اما در هم ریخته یا طاقت فرسا به نظر نمی رسد. استفاده از این برنامه بسیار شهودی است و به نظر نمی‌رسد که سطح طراحی را بیش از حد به هم ریخته است. اگرچه این یک برنامه ترسیم برداری نیست، پیکسل بندی آن به اندازه برخی از برنامه های دیگر بد نیست، بنابراین برای انجام کارهای جزئی، بزرگنمایی کمی تمیزتر است.

معایب:این برنامه برای من مانند برنامه دوم است. از نظر رنگ‌آمیزی در طرح‌ها تقریباً در Procreate خوب است، اما احساس کردم گزینه‌های بیشتری در Procreate دارم. از نظر وضوح بصری به اندازه برنامه ها یا مفاهیم Adobe تمیز نیست (زیرا از بردارها استفاده نمی کند). نمای گالری به خوبی برنامه Sketches یا Notability برای سازماندهی نیست. این موردی است که احساس می کردم همه چیز خوب است، اما هیچ چیز عالی نبود. من این برنامه را دوست دارم، اما وقتی فکر می‌کنم می‌خواهم نقاشی کنم، اولین برنامه‌ای نیست که می‌بینم به آن روی می‌آورم.

مفاهیم

Concepts یک برنامه طراحی برداری است که بیشتر به عنوان یک برنامه بهره وری به بازار عرضه می شود تا به عنوان یک برنامه هنری. دارای بسیاری از ویژگی‌های نرم‌افزاری است که آن را برای ترسیم ایده‌ها با استفاده از تصاویر My Body Model به‌عنوان یک الگوی شروع عالی می‌کند، و مطمئناً حسی «حرفه‌ای» به گردش کار می‌دهد.

اپلیکیشن Concepts حس بسیار متفاوتی نسبت به بسیاری از برنامه های هنری دیگر موجود در بازار دارد. ابزارهای مفید زیادی برای معماران و طراحانی دارد که به عنوان بخشی از یک حرفه در حال ایجاد طرح هستند.

یکی از ویژگی‌های مورد علاقه من، پالت‌های سفارشی است – این امکان را به من می‌دهد تا رنگ‌ها را از طرح‌های کمد لباس خود در یک مکان واحد گروه‌بندی کنم و هنگام طراحی به راحتی به همه آنها دسترسی داشته باشم.

مزایا:طراحی برداری در این برنامه تصاویر را در هر سطحی از زوم بسیار واضح می‌کند و بوم بی‌نهایت است. پالت های رنگی سفارشی امکان استفاده آسان از رنگ های کمد لباس خود را به راحتی در دسترس می دهد. این برنامه دومین براش ‘مدادی’ مورد علاقه من را دارد و حتی در آن زمان نیز یک ثانیه بسیار نزدیک به برنامه Adobe Sketch است. و حتی در آنجا وضوح گرافیک های برداری ممکن است مرا در Concepts جلب کند، بنابراین تمام گفته های من فکر می کنم Concepts به این نکته پی می برد. من همچنین عاشق ابزار پاک کن در این برنامه هستم. ممکن است دوست داشتن یک پاک کن عجیب به نظر برسد، اما برخی از برنامه های دیگر به طرز دیوانه کننده ای در پاک کردن کند بودند، حتی روی 100٪ کدورت تنظیم شده بودند. منظورم این است که من احساس کاغذ را می خواهم، اما اگر به معنای پاک کردن اشتباهات برای 10 دقیقه باشد، نه. من متوجه شدم که تنظیمات کدورت برای پاک کن شگفت انگیز است – فقط یک حذف نور در تیرگی کمتر و یک ضربه تند کشیدن در ۱۰۰٪ حذف می شود. عالی. یکی دیگر از چیزهایی که در مورد Concepts دوست دارم، پاسخ فشار روی Apple Pencil است – در این برنامه کاملاً فوق العاده است! احساس می‌کنم هنوز دارم تمام ویژگی‌های شگفت‌انگیز موجود در Concepts را یاد می‌گیرم،
معایب:منحنی یادگیری برای Concepts در سمت تندتر قرار دارد، و در ابتدا این محیطی بود که کمتر در آن احساس راحتی می‌کردم.هنوز هم سعی می‌کنم بفهمم که چگونه می‌توانم تصاویر زیربنایی را ببینم وقتی می‌خواهم طرحی را به شکلی متفاوت حرکت دهم. لایه ای که من کپی و پیست کردم. من مطمئن هستم که باید راهی وجود داشته باشد، اما هنوز آن را پیدا نکرده ام. و اگرچه خود این برنامه رایگان است، اما برس های اضافی هزینه دارند، اگرچه اکثر بسته های براش قیمت نسبتاً مناسبی دارند. هنگامی که شروع به خرید تعداد زیادی افزونه کنید، قیمت ممکن است شروع به افزایش نسبتاً کمی کند. همچنین، از آنجایی که این یک برنامه طراحی شده برای کسانی است که به شدت در توسعه محصول و معماری کار می کنند، ‘احساس’ خاصی در تصویر حاصل وجود دارد که من متوجه شدم به اندازه آنچه می توانید در سایر برنامه های هنری دریافت کنید، همه کاره نیست. .

MediBang Paint

MediBang Paint یک برنامه رایگان با قابلیت های زیادی است. این یک برنامه طراحی یکپارچه است، با تعداد زیادی برس و تنظیمات برای بازی، و گزینه های زیادی برای ایجاد هنر دیجیتال.
MediBang Paint یکی از صفحه نمایش های کاربر شلوغ تر را دارد، زیرا عملکردهای زیادی را در برنامه قرار می دهد. این یک برنامه هنری کامل دیجیتال برای iPad به نظر می رسد، و نه فقط بخشی از مجموعه بزرگتر ابزار مانند برنامه های Adobe.

مزایا: عملکردهای زیادی برای یک برنامه رایگان! من از ترکیب ابزارها برای ایجاد سایه و بافت برای لباس های پارچه ای بسیار خوشم آمد، و گزینه های زیادی برای هر یک از انواع قلم مو وجود دارد. کنترل ها نسبتاً شهودی هستند، هرچند تا حدودی طاقت فرسا.

معایب: بزرگترین مشکل من این است که صفحه نمایش چقدر از نظر بصری به هم ریخته است. تقریباً خیلی زیاد است؛ برایم سخت بود که روی نقاشی‌ام تمرکز کنم، و تبلیغات درون برنامه‌ای در صفحه راه‌اندازی کاملاً زشت هستند. این برنامه همچنین با بزرگنمایی بسیار پیکسلی می شود، و من متوجه نشدم که به اندازه سایر برنامه ها به تفاوت فشار با Apple Pencil پاسخ می دهد. اگر یک قلم فانتزی برای پاسخ به فشار ندارید، می‌تواند خوب باشد، اما از سوی دیگر، اگر پولی را برای آن ویژگی پرداخت کرده‌اید، برنامه‌ای می‌خواهید که با آن کار کند.

طرح های تایاسوئی

این برنامه‌ای است که من احتمالاً قبلاً بیشترین تجربه را با آن داشته‌ام، زیرا قبلاً از آن در iPad mini قدیمی خود برای ترسیم طرح‌ها با یک قلم معمولی استفاده می‌کردم.من واقعاً این برنامه را دوست دارم زیرا دریافت بسیاری از آثار هنری مختلف برایم بسیار آسان است. سبک‌ها و کنترل‌های براش‌ها همیشه در یک نوار کناری مفید در نوک انگشتان شما هستند.
من از دسترسی به براش های مختلف و همچنین سازماندهی طرح های خود در نوت بوک های مختلف در این برنامه لذت می برم.

مزایا:از بین برنامه‌های طراحی غیر برداری، این برنامه شاید کمترین پیکسل‌بندی را در حداکثر زوم دارد. من همچنین طیف وسیعی از ابزارهای موجود را دوست دارم، از مداد، خودکار، و نشانگر گرفته تا جلوه های آبرنگ و ایربراش. هر ابزار همچنین دارای چندین شکل نوک در دسترس است که به طور کامل رفتار قلم مو را تغییر می دهد و تطبیق پذیری پنهان زیادی به آن می دهد. کنترل‌های اصلی بسیار شهودی هستند، اگرچه در ابتدا کنترل‌های «پیشرفته» را کمی گیج‌کننده دیدم. من همچنین ارائه بصری پوشه های ‘کتاب طرح’ را برای سازماندهی نقاشی ها دوست دارم. من می‌توانم یک کتاب طراحی را فقط برای استفاده با طرح‌های مدل بدن من، یکی برای طراحی‌های مشتریان و یکی برای استفاده صرفاً برای سرگرمی تعیین کنم. اگر زیاد از این برنامه استفاده می کنید، این یک راه عالی برای سازماندهی چیزها است.

معایب:هنوز احساس نمی‌کنم در انتخاب رنگ در این برنامه تسلط زیادی داشته باشم. آن‌ها سعی می‌کنند فهرست ساده‌شده‌ای از رنگ‌ها را به شما بدهند و سپس به شما اجازه می‌دهند دو تا از آن‌ها را با هم ترکیب کنید، اما من احساس می‌کنم که این گزینه‌های من را در مقایسه با چیزی مانند چرخ رنگ محدود می‌کند. می‌دانم راه‌هایی برای افزودن رنگ‌ها به انتخاب‌کننده وجود دارد، اما حتی در حال حاضر هم بیشتر از آنچه باید کار می‌کند، به نظر می‌رسد و معمولاً برای سادگی استفاده به رنگ پیش‌فرض برمی‌گردم.

برنامه های پولی برای طراحی مد

با یک برنامه پولی انتظار دارید چیزی کمی نرمتر از یک برنامه رایگان دریافت کنید. در حالی که فکر می‌کنم برنامه‌های رایگان برای استفاده با MyBodyModel کاملاً فوق‌العاده هستند، از پرداخت هزینه برای برنامه‌هایی که همیشه استفاده می‌کنم خوشحالم. شخصاً متوجه شدم که در نهایت برای ویژگی‌های اضافه شده در برنامه‌های رایگانی که بیشتر از آن لذت می‌برم.

گاهی اوقات فقط پرداخت از قبل ارزش آن را دارد زیرا در این صورت مجبور نیستید با تبلیغات مزاحم، پنجره های بازشو یا هشدارهایی مبنی بر اینکه نمی توانید از یک ویژگی خاص استفاده کنید مقابله کنید. شما مالک برنامه هستید و کارتان تمام است. آسان.

شهرت

Notability در واقع یک برنامه طراحی به اندازه یک برنامه یادداشت برداری نیست، اما این باعث شد که من وارد برنامه ریزی دیجیتال شدم، بنابراین فکر کردم که شایسته ذکر است.
Notability برای سازماندهی PDF و یادداشت های دیجیتال عالی است. من از آن برای ذخیره و سازماندهی برنامه ریزان دیجیتال، دستورالعمل ها و حتی کتاب های الکترونیکی و دستور العمل ها استفاده می کنم. این پیچیده ترین برنامه برای طراحی نیست، اما اگر می خواهید در جنبه برنامه ریزی ایجاد یک برنامه ریز خیاطی یا ژورنال خیاطی کاملاً بدون کاغذ پیش بروید، Notabilty یک گزینه فوق العاده است.

مزایا:این برنامه برای برنامه ریزی کلی و یادداشت برداری فوق العاده است. برای ترسیم سریع طرح‌ها عالی عمل می‌کند، به‌ویژه اگر می‌خواهید به راحتی آنچه را که کشیده‌اید روی چندین فرم کپی و جای‌گذاری کنید تا ببینید لباس‌ها چگونه با هم کار می‌کنند، و به راحتی می‌توانید چیزها را مقیاس‌بندی کنید تا بتوانید از یک مدل بدن من بزرگ‌تر کپی کنید. به شکل کوچکتر یا بالعکس. استفاده از آن واقعاً ساده است و این برنامه قابلیت های زیادی برای دسته بندی و سازماندهی یادداشت ها / نوت بوک ها / برنامه های شما نیز دارد. من شخصاً دوست دارم صفحات برنامه ریزی خود را به عنوان بخشی از یک مجله دیجیتال در این برنامه نگه دارم و تصاویر طرح را از برنامه دیگری وارد کنم، اما اگر بخواهم چیزی را خیلی سریع ترسیم کنم، در اینجا طرح می کنم.

معایب: بالاخره Notability رنگ‌های سفارشی در دسترس دارد، اما حتی در این صورت تنها ابزارهای «طراحی» یک خودکار و یک برجسته‌کننده هستند. هیچ لایه ای در این برنامه وجود ندارد، و من دوست دارم تنظیمات پاک کن را نگه دارم تا کل ضربه را برای یادداشت برداری حذف کنم، که می تواند در طراحی مشکل ساز باشد. این برنامه طراحی نیست، بنابراین عملکرد محدود است، اما این چیزی است که من برای ترسیم بسیاری از اولین طرح‌های MyBodyModel خود استفاده کردم، بنابراین می‌خواستم آن را فریاد بزنم.

تولید کردن

Procreate یک برنامه طراحی عالی است که با تعداد زیادی براش و ابزار عالی همراه است و رابط کاربری نسبتاً ساده ای دارد.
من توانستم در صفحه نمونه خود به سبک های بصری مختلف زیادی دست پیدا کنم.

مزایا:Procreate مجموعه مورد علاقه من از ابزارهای رنگ آمیزی را دارد. برخی از برس ها به سادگی جادویی برای ایجاد چاپ و بافت پارچه در یک طرح هستند. صفحه نمایش بسیار تمیز به نظر می رسد و ابزارها بسیار بصری هستند. این برنامه دارای بسیاری از ویژگی ها و عملکرد است که همه در زیر پوسته بسیار نرم و صاف پنهان شده اند. من می‌خواستم با ابزارهای زیادی که ممکن است بازی کنم، و هر یک از طراحی‌های لباس من احساس متفاوتی دارد، که همیشه نمی‌توانستم در برنامه‌های دیگر به آن برسم، حتی زمانی که سبک‌های مختلف براش را امتحان می‌کردم. تطبیق پذیری این برنامه فوق العاده است!

معایب:این یک برنامه گرافیکی برداری نیست، بنابراین وقتی برای نقاشی‌های چند کروکی از MyBodyModel خیلی نزدیک بزرگ‌نمایی می‌کنید، طرح‌ها می‌توانند بسیار پیکسلی شوند. علاوه بر این، در ابتدا متوجه شدم که ابزار پاک کن کمی دیوانه کننده است. در حالی که پاک کن را می توان روی هر یک از تنظیمات قلم مو تنظیم کرد – که اگر لایه ها را با استفاده از تکنیک سبک برجسته در تصویر خود انجام می دهید می تواند بسیار جالب باشد – در کل اگر بخواهید از شر یک خط قدیمی خلاص شوید، به طور کلی کند می شود. . بخشی از این ممکن است نیاز من به یادگیری کار در لایه ها باشد، یا بیشتر با برنامه آشنا شوم، و شاید نباید زمان زیادی را صرف پاک کردن کنم و بیشتر روی افزودن لایه های تکمیلی در بالای طرح اولیه تمرکز کنم. اما بدون در نظر گرفتن من متوجه شدم که ابزار پاک کن در برخی از برنامه های دیگر که امتحان کردم کمی پاسخگوتر است. مطمئن نیستم که این برنامه مورد علاقه من برای طراحی باشد، اما قطعا برنامه مورد علاقه من برای رنگ آمیزی است.

Sketch Club

من واقعاً از Sketch Club برای راه‌اندازی بصری برنامه لذت می‌برم. من توانستم تصاویر بسیار جسورانه ای ایجاد کنم که به راحتی می توان آنها را حتی در مقیاس کوچک دید.
Sketch Club یک برنامه طراحی زیبا است. این برنامه به اندازه برخی از برنامه‌های دیگر گزینه‌های زیادی ندارد، اما این باعث می‌شود که احساس طاقت‌فرسا نکند.

مزایا:این یک برنامه بسیار ساده برای استفاده است. کنترل‌های اندازه قلم مو و کدورت همیشه قابل مشاهده هستند، و اگر به راحتی تحت تأثیر گزینه‌ها قرار می‌گیرید، این برنامه می‌تواند یک برنامه خوب باشد زیرا گزینه‌های کافی برای خلاقیت را ارائه می‌کند، بدون آن که بسیار زیاد باشد.

معایب:این مورد دیگری بود که خوب بود اما برای من عالی نبود. هیچ مشکلی در این برنامه وجود ندارد، اما دوباره احساس کردم که عملکردی که من به دنبالش بودم را ندارد. به اندازه برخی از برنامه‌های دیگر به فشار Apple Pencil پاسخ نمی‌دهد، و زمانی که خیلی نزدیک بزرگ‌نمایی می‌شد، پیکسل‌های زیادی داشت. جنبه ‘باشگاه’ SketchClub به شما امکان می دهد آثار هنری دیجیتال دیگران را مشاهده کنید، که نشان می دهد می توانید تصاویر شگفت انگیزی در این برنامه ایجاد کنید. من فقط نتایج شخصی خود را به اندازه آنچه که با برخی از برنامه های iPad دیگر ایجاد کردم الهام بخش ندیدم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.