۶ نکته برای نحوه ایجاد صفحات محصولی که به فروش می رسند

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

6 نکته برای نحوه ایجاد صفحات محصولی که به فروش می رسند

صفحات محصول شما بخش مهمی از فروش محصولات شما هستند. یک صفحه محصول با کیفیت به عنوان یک تبلیغ جامع برای محصولات شما عمل می کند: تبلیغی که می تواند به طور واضح به ایجاد وب سایت شما به عنوان مکانی برای کمک به مشتری کمک کند تا محصولات و طرح های شما را به دست بیاورد. با این حال، اغلب اوقات، صاحبان برندهای مد در تلاش برای طراحی صفحات محصولی هستند که بازدیدکنندگان سایت آنها را واقعاً متحول کند.

آیا آماده ایجاد صفحات محصولات مد بهتری هستید که احتمال بیشتری برای افزایش فروش دارند؟ برخی از این نکات عالی را امتحان کنید.

1. مطمئن شوید که صفحات محصول شما به وضوح نشان تجاری شما را منعکس می کند.

به عنوان یک طراح مد، اهمیت ظاهر صفحه خود را درک می کنید. لوگوی شما، طرح رنگ شما، و تگ لاین شما یا سایر اطلاعات حیاتی در مورد برند شما، همگی کمک می کنند تا دقیقاً چه کسی هستید و به مشتریان اطلاع دهید که در مکان مناسبی برای ارتباط با شما و این اطلاعات ضروری هستند.

هر صفحه محصول باید پسوندی از کل وب سایت شما باشد. در حالی که مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید برخی از اصول اولیه صفحه محصول خود را برای یک راه‌اندازی خاص تغییر دهید – برای مثال، به منظور تناسب با یک موضوع منحصر به فرد – به طور کلی باید مطمئن شوید که صفحات محصول شما به وضوح منعکس می‌شود. بقیه برندینگ شما

2. عکس های فوق العاده از طرح های مد خود را نمایش دهید.

به مشتریان ایده بدهید که چه شکلی می توانند به نظر برسند و چه حسی از پوشیدن طرح های شما دارند. ممکن است بخواهید برخی از این استراتژی های کلیدی را امتحان کنید:
.عکس‌های مدل‌ها را در اندازه‌های مختلف به اشتراک بگذارید تا به مشتریان ایده بهتری درباره ظاهر محصول شما در همه تیپ‌های بدنی بدهید.
.از فناوری استفاده کنید که به مشتریان اجازه می‌دهد لباس را به صورت مجازی امتحان کنند تا احساس بهتری نسبت به رنگ‌ها و برش روی آن‌ها داشته باشند.
.عکس ها را از زوایای مختلف ارائه دهید، هر چه تعداد عکس ها بیشتر باشد بهتر است. مشتریان باید بتوانند جلو، پشت و حتی کناره های طرح های شما را ببینند.
علاوه بر این، مطمئن شوید که صفحات محصول شما دارای یک نگاه واضح به هر عنصر خاص از طرح های شما باشد. به عنوان مثال، اگر یک الگوی بسیار خاص دارید، ممکن است بخواهید یک عکس خاص از آن پارچه بگیرید یا به مشتریان اجازه دهید بزرگنمایی کنند تا از نزدیک نگاه کنند.

عکس ها بخش مهمی از صفحات محصولات مد شما هستند. زمانی که مشتریان آماده تصمیم گیری برای خرید طرح های شما هستند، یک عکس خوب می تواند تفاوت ایجاد کند. توجه ویژه ای به جمعیت شناسی مدل های خود داشته باشید، مدل هایی که باید تا حد امکان متناسب با مخاطبان هدف شما باشند.

3. اطلاعات مناسب را در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

سوالاتی را در نظر بگیرید که مخاطبان هدف شما به احتمال زیاد قبل از خرید محصول می پرسند. چه چیزی می خواهند بدانند؟

برای کمک به جلوگیری از کلیک کردن مشتریان از صفحه شما، مطمئن شوید که اطلاعات دقیقاً در آنجا وجود دارد، جایی که می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

ممکن است بخواهید به آنها بگویید:
.لباس شما چه نوع سایزبندی دارد. آیا تمایل به اجرای کمی بزرگ دارد؟ کم اهمیت؟ به اندازه واقعی است؟ شامل یک نمودار اندازه دقیق. اطلاعات سایز واضح می تواند به بهبود رضایت کلی مشتری و کاهش بازده کمک کند.
.از چه پارچه هایی در طرح های خود استفاده کرده اید و چگونه آن پارچه ها شسته می شوند. مشتریان ممکن است به دستورالعمل‌های شستشوی واضح در همان صفحه محصول نیاز داشته باشند، جایی که می‌توانند قبل از تصمیم به خرید، آن‌ها را بررسی کنند.
.هر عنصر خاصی در مورد لباس شما آیا خط تولید لباس‌های ورزشی دارید که شامل پارچه خنک‌کننده یا فتیله‌کننده باشد که می‌تواند به بهبود عملکرد و راحتی مشتریان شما کمک کند؟ خط لباس بچه گانه ای که دقت داشته باشد که یقه یا خش خش نداشته باشد، که ممکن است راحتی پوشنده را بهبود بخشد؟ مطمئن شوید که آن جزئیات را برجسته کرده اید.
یک صفحه محصول جامع، اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند، مستقیماً در دسترس آنها قرار می‌دهد، جایی که می‌توانند به راحتی آن‌ها را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند از برند شما خرید کنند یا خیر.

اگر مشتریان مجبور باشند برای دسترسی به آن اطلاعات از صفحه محصول کلیک کنند، احتمال خرید را کاهش می‌دهد (و ایمیل‌های رها کردن سبد خرید همه آنها را باز نمی‌گرداند).

4. به وضوح با مزایای محصول ارتباط برقرار کنید.

در حالی که برخی سوالات واضح وجود دارد که مشتریان می دانند که باید در مورد محصول شما بپرسند، مزایای دیگر چیزهایی هستند که شما می دانید، اما مشتریان شما ممکن است ندانند.

آیا مشتریان می دانند که چرا باید این محصول یا برند خاص را برای نیازهای خود انتخاب کنند؟ جزئیات آنچه که خط شما را خاص می کند را درج کنید. اطلاعات مربوط به:
.شما چه کسی هستید، از جمله هر آمار جمعیتی که می تواند مشتریان را تشویق کند از شما خرید کنند.
.ارزش های شما آیا به شیوه های عادلانه کار در کارخانه خود توجه دقیقی می کنید؟ آیا هدف شما طراحی لباس های پایدار است؟
.محصولات شما چه مزایایی ارائه می دهند.
.چه ویژگی هایی ارائه می دهید.
.چرا مشتریان باید به شما اعتماد کنند
شما به عنوان یک برند روی چه چیزی تمرکز می کنید؟ آیا بیشتر روی کیفیت تمرکز می کنید؟ آیا محصولات عالی را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهید؟

اطمینان حاصل کنید که به وضوح آن اطلاعات را در صفحه هر محصول درج کرده اید. اطمینان حاصل کنید که روی مشتریان خود و نیازهای آنها تمرکز کرده اید!

چرا آن چیزها برای آنها مفید است؟ چرا باید این قطعات یا طرح های خاص را انتخاب کنند؟ با اطلاعات واضح و نام تجاری، می توانید آن بینش های مهم را به مشتریان ارائه دهید.

5. به وضوح به تنوع رنگ پیوند دهید.

ممکن است مشتریان ندانند شما از چه نام های شخصی برای آن رنگ ها استفاده کرده اید. به صفحات محصول خود نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که آنها به وضوح به هر گونه تنوع رنگی پیوند دارند تا مشتریان دقیقاً بدانند که چه چیزی می‌خرند.

این استراتژی به ویژه در صورتی مهم است که چندین سایه از یک رنگ داشته باشید (آیا این یکی ‘سبز’ است یا ‘سبز جنگلی؟’) یا اگر نام رنگ های منحصر به فردی دارید که مشتریان ممکن است به طور مستقیم حدس نزنند.

6. در صورت امکان، مدرک اجتماعی ارائه دهید.

در بسیاری از موارد، ممکن است بخواهید اطلاعاتی در مورد آنچه دیگران درباره محصولات شما گفته اند به مشتریان ارائه دهید. اثبات اجتماعی مهم است – اکنون بیش از هر زمان دیگری!

مشتریان اغلب به بررسی های آنلاین اعتماد بالایی دارند، به خصوص آنهایی که به وضوح از افراد واقعی می آیند. برای کمک به تشویق مشتریان به خرید، آن مدرک اجتماعی را در صفحات محصول خود ارائه دهید.
آیا به دنبال استراتژی هایی برای افزایش فروش خود هستید؟*
اگر به دنبال استراتژی هایی هستید که می تواند به افزایش فروش برای کسب و کار مد شما کمک کند، ما می توانیم کمک کنیم. در وبینار ما ثبت‌نام کنید تا درباره اینکه چگونه می‌توانید این فروش‌های حیاتی را برای برند مد خود انجام دهید، بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.