6 ترند شیک پوشی جین: در سال 2023 ظاهری تازه به شما می دهد

افراد در هر سنی می توانند به راحتی ظاهر و حس سبک خود را با استفاده از شلوار جین به عنوان بوم خالی ایده آل شخصی کنند. حتی ملزومات کمد لباس بی انتها از سبک خارج می شوند. بدون شک یک رنگ مستقیم در یک رنگ آبی واقعی محبوب خواهد بود ، اما برش های چشم نواز دیگر ، طرح های مرسوم ، مد روز و شستشوی چند دهه خاص وجود دارد که می آیند و می روند. در سال 2023 ، یک ظاهر طراحی شده مچ پا و پریشان ، از جمله وصله و hems ناتمام ، مرسوم ، مد روز خواهد بود. شلوار پخته شده ، پاهای گسترده و چشمگیر و برش های بوت مناسب-همه سبک های قابل توجه از دهه 1970 ، 1980 و 1990-به سبک و سیاق نیز خواهد بود.

همانطور که نمایش جین به عنوان نمایشگاه تجاری مارکی در زنجیره ارزش جین هند که شامل آخرین نوآوری ها و روندهای صنعت جین است ، عمل می کند ، ما نگاهی به مد جین و

روندهای یک ظاهر طراحی شده در سال 2023 می اندازیم:

6 ترند استایل جین که می توانید در سال 2023 بپوشید

جین بلند، ساق پا پهن با شعله های بوتکات
شلوار جین گشاد بلند، سبکی از شلوار جین زنانه است که بر روی کمر قرار می‌گیرد و برشی پهن و گشاد از زانو تا مچ پا دارد. ویژگی این استایل یک تناسب دلپذیر و راحت است که پاها را کشیده و تناسبات بدن را متعادل می کند. کمر بلند پوشش و پشتیبانی را فراهم می کند، در حالی که باز شدن پهن ساق پا، حالتی نرم و آرام ایجاد می کند. شلوار جین قد بلند را می‌توان بالا یا پایین پوشاند، که آن‌ها را به انتخابی همه‌کاره و محبوب در مد زنانه تبدیل می‌کند. به گفته کارشناسان مد، شما باید سجاف بلند شلوار جین بلند و گشاد خود را با یک تاپ کوتاه تر یا یک تی شرت با یقه V مقایسه کنید.

نکته طراحی حرفه ای:

برای تکمیل تم یکپارچهسازی با سیستم عامل، به دنبال یک جرقه کوچک از زانو تا پا باشید. می‌توانید کفش‌هایتان را با قد بوت‌کات ببینید، بنابراین انتخاب جفت مناسب برای تعادل مجموعه‌تان مهم است، چه کفش‌های نوک تیز انتخاب کنید، چه ظاهری از اوایل دهه 2000 با کفش‌های ورزشی اسپرت یا چکمه‌های پلت فرم برای بلندتر کردن بدنتان. پاها

شلوار جین با رنگ خنثی (خاکستری، مایل به سفید و بژ).

شلوار جین با تن خنثی آنهایی هستند که در رنگ هایی مانند بژ، سفید، خاکستری و مشکی هستند که خنثی و سازگار دیده می شوند. از آنجایی که هماهنگی آنها با سایر اقلام موجود در کمد لباس فرد ساده است، این رنگ ها گزینه ای معقول و کم هزینه برای مناسبت های معمولی یا شیک هستند. شلوار جین با رنگ خنثی به اکسسوری‌ها و سایر اجزای لباس ظاهری خالی می‌دهد و طیف وسیعی از سبک‌ها و بیان شخصی را امکان‌پذیر می‌سازد. علاوه بر این، آنها یک گزینه سنتی و جاودانه هستند که هرگز از مد نمی افتند.

نکته طراحی حرفه ای:

چیزی را انتخاب کنید که کشش داشته باشد زیرا هیچ کس نمی خواهد شلوار جین ضخیم و غیرقابل تنفسی بپوشد که در مکان های نامناسب گیر می کند. وقتی یک جین خنثی عالی بپوشید، تمام لباس‌های دیگر شما بلافاصله احساس تازگی می‌کنند. برای تکمیل لباس و برجسته کردن مد خود، به سراغ یک تاپ تیره یا متضاد بروید.

شلوار جین قدیمی با الهام از لباس کار / جین نجار

شلوار جین الهام گرفته از لباس کار زیرمجموعه ای از شلوارهای جین مد روز است که الهام خود را از روندهای کلاسیک لباس کار مانند آنهایی که کارگران دستی و پیشه وران می پوشند، می گیرند. آنها اغلب دارای ساختار محکم، مواد سخت و لهجه های مفیدی مانند قلاب ابزار، جیب های اضافی و زانوهای تقویت شده هستند. شلوار جین الهام گرفته از لباس کار با تاکید بر راحتی و دوام ساخته شده است و در نظر گرفته شده است که هم کاربردی و هم شیک باشد. این شلوار جین مورد علاقه کسانی است که به سبک کلاسیک و کاربردی اهمیت می دهند، زیرا اغلب دارای ظاهری متمایز و الهام گرفته از کلاسیک هستند که سبک کلاسیک لباس کار سنتی را منعکس می کند.

نکته طراحی حرفه ای:

برای متمایز شدن از دیگران، می‌توانید با پوشیدن لباس‌های جین دوتایی که هر دو از لباس کار الهام گرفته شده‌اند، جین دو نفره را انتخاب کنید (فقط حتماً سایه‌ها را با هم ترکیب کنید). اگر با جین دو نفره آشنا نیستید، با ست کردن یک شلوار جین سنگی آبی با یک کت جین مایل به سفید شروع کنید.

شلوار جین

شلوار جین شلواری است که از پارچه جین با بافت جناغی ساخته شده است. از طرح‌های با کمر و پاهای گشاد گرفته تا جفت‌های چین‌دار، این شلوار جین‌ها با تفاوت‌های خاص هستند و در سال 2023 به یک سبک محبوب تبدیل می‌شوند. دسته‌بندی مناسب و پسندیده از لباس‌های غیر رسمی هستند که می‌توان آن‌ها را به تن کرد پایین. آنها همچنین به دلیل راحتی و سختی خود مشهور هستند. شلوارهای جین ساق گشاد، باریک، صاف، بوت‌کات و طرح‌های دیگر به همراه انواع رنگ‌ها و شستشو موجود است. اگرچه آنها اغلب به زیبایی ‘شلوار جین آبی’ مرتبط هستند، اما در رنگ های دیگری مانند سیاه، سفید و خاکستری نیز موجود هستند. کمدهای بسیاری از افراد حتما باید یک جین شلوار جین داشته باشند، زیرا آنها یک تکه لباس غیررسمی کلاسیک هستند.

نکته طراحی حرفه ای:

شلوار جین شلواری از نظر زیبایی با کفش های کتانی بوم و کفش های کتانی پنی کار می کند. با استایل بالا/کم‌کار کنید و چین‌ها را با یک پیراهن یقه‌دار بافتنی، کلاه بیسبال و کفش‌های دویدن قدیمی ست کنید تا با مخالفت چین‌ها با طبیعت غیررسمی پارچه جین، ترکیب جالبی ایجاد کنید.

استون واش جین

شلوارهای جین که برای اینکه ظاهری رنگ و رو رفته و فرسوده به آن‌ها بپردازند، تحت عمل شستشوی سنگ قرار گرفته‌اند، به شلوار جین استون واش معروف هستند. برای اینکه پارچه نرم شود و به شلوار جین ظاهری مضطرب بدهد، این روش مستلزم شستن شلوار جین با سنگ یا پوکه است. در مقایسه با شلوار جین خام معمولی، شلوار جین سنگ‌شوی شده نرم‌تر است، راحت‌تر است و ظاهری آرام‌تر دارد. شلوار جین سنگ شویی را می توان در رنگ های مختلف، از روشن تا تیره، و در عرض پاهای مختلف یافت. آنها به دلیل سهولت و سازگاری خود مشهور هستند و گزینه ای ارجح برای لباس های غیر رسمی هستند.

نکته طراحی حرفه ای:

جین های سنگ شویی به خوبی با تی شرت ها، سویشرت ها، تی شرت های یقه دار و کفش های کتانی ست می شود، در حالی که لباس های سبک‌تر اغلب زمانی که با رنگ های روشن دیگر و رنگ های خنثی ظریف مانند سفید و اکروم ست می شوند به جای مشکی درخشان، بهتر به نظر می رسند.

کت های جین سایز بزرگ/ ریلکس

کت های جین ریلکس نوعی از کت های جین هستند که به گونه ای طراحی شده اند که تناسب گشاد و راحت داشته باشند. آنها اغلب دارای یک سیلوئت معمولی و آرام هستند، با برشی جادار که در بدن و آستین ها پهن تر است. این تناسب راحت به منظور ارائه ظاهری آرام‌تر و غیررسمی‌تر از سبک‌های خوش فرم‌تر کت‌های جین سنتی است. کت‌های جین ریلکس را می‌توان در طیف وسیعی از شستشوها، از روشن تا تیره، یافت و می‌توان آن‌ها را با انواع لباس‌ها برای طیف وسیعی از ظاهرها ست کرد. آنها اغلب به عنوان یک کالای اصلی در مد لباس های غیررسمی و خیابانی دیده می شوند و به دلیل تطبیق پذیری و استایل بی دردسر خود شناخته می شوند.

نکته طراحی حرفه ای:

کت‌های جین راحت همه‌کاره هستند و می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلفی استایل کرد. خانم‌ها می‌توانند کت‌های جین خود را با یک لباس و کفش‌های پاشنه بلند ست کنند تا ظاهری آراسته و راحت داشته باشند، در حالی که آقایان می‌توانند کت جین راحت خود را با تی‌شرت، شلوار جین و کفش‌های کتانی بپوشند تا ظاهری غیررسمی و با الهام از لباس‌های خیابانی داشته باشند. . قرار دادن کت جین سایز بزرگ روی ژاکت یا هودی می تواند ظاهری گرم و دنج ایجاد کند.

تماس با ما