4 راه برای تامین مالی کسب و کار مد

راه اندازی کسب و کار مد یک گام بزرگ است، هم از نظر شخصی و هم از نظر مالی. آیا برای یافتن بودجه برای شروع و معرفی برند خود در تلاش هستید؟ برخی از این استراتژی ها را برای تامین مالی کسب و کار مد خود امتحان کنید.=

1. سرمایه کسب و کار مد خود را با فرو بردن در پس انداز تامین کنید.

مدتها قبل از اینکه واقعاً شروع به برنامه ریزی برای راه اندازی برند مد خود کنید، پس انداز را شروع کنید. ممکن است در حال حاضر کمی پول اضافی کنار گذاشته باشید. اگر در شغل دیگری کار می‌کنید و می‌دانید که می‌خواهید یک برند مد راه‌اندازی کنید، این زمان عالی برای شروع به پس دادن پول اضافی از هر چک حقوقی است. حتی فقط 10 تا 20 درصد از حقوق شما ممکن است سریعتر از آنچه فکر می کنید جمع شود!
همچنین ممکن است به حساب های پس انداز بلندمدت دسترسی داشته باشید. این به شما کمک می‌کند تا از قوز دور شوید و برند مد خود را راه اندازی کنید. در حالی که نباید پس‌اندازهای اضطراری خود را برای شروع کار تمام کنید، استفاده از برخی از پس‌اندازهایتان می‌تواند به شما کمک کند تا برند خود را از کار بیاندازید و بعداً از پرداخت سود وام اجتناب کنید.

2. یک وام کسب و کار کوچک بگیرید.

وام کسب و کار کوچک می تواند فرصتی عالی برای پیشبرد کسب و کار مد شما باشد. وام های کسب و کار کوچک را می توان برای طیف وسیعی از اهداف تجاری مورد استفاده قرار داد، که بسیاری از آنها می توانند به شما کمک کنند تجارت مد خود را راه اندازی کنید. می توانید از وام برای خرید سهام اولیه خود، خرید یا اجاره فضایی برای کار و یا حتی تامین مالی تلاش های بازاریابی خود استفاده کنید.

قبل از اینکه بخواهید یک وام کسب و کار کوچک دریافت کنید، مطمئن شوید که پاسخ چندین سوال کلیدی را دارید.

.واقعا چقدر نیاز دارید؟ در حالی که نمی‌خواهید وام بیشتری از آنچه واقعاً نیاز دارید استفاده کنید، که می‌تواند باعث شود در پرداخت‌ها با مشکل مواجه شوید، همچنین نمی‌خواهید هنگام راه‌اندازی کسب‌وکار مد خود، نیازهای مالی خود را دست کم بگیرید.
.چه پرداخت هایی را می توانید به طور منطقی انجام دهید؟ مطمئن شوید که به دقت در نظر گرفته اید که بودجه شما چگونه خواهد بود.
.آیا وثیقه ای برای پشتوانه وام دارید؟ برای مثال، ممکن است بخواهید از تجهیزات یا املاکی که برای کسب و کار خریداری کرده اید به عنوان وثیقه استفاده کنید، که می تواند به شما کمک کند نرخ بهره کلی بهتری دریافت کنید.
اگر برای شروع نیاز به دریافت وام کسب و کار کوچک دارید، مطمئن شوید که وام دهندگان محلی را مقایسه کرده اید و ایده خوبی از آنچه می توانند به شما ارائه دهند داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اتحادیه های اعتباری محلی، به خصوص اگر عضو هستید، ممکن است نرخ های بهتری نسبت به بانک های بزرگ و سایر وام دهندگان بزرگ ارائه دهند – و ممکن است تضمین وام مورد نیازتان را آسان تر کنند.

3. گزینه های Crowdfunding را کاوش کنید.

تامین مالی جمعی یک راه بسیار موثر برای کمک به ایجاد علاقه به کسب و کار مد شما است. در همان زمان، مقداری از بودجه مورد نیاز خود را به دست خواهید آورد. سایت های تامین مالی جمعی در روزهای اولیه این هزینه را بین افراد متعددی پخش کردند. این می‌تواند به شما کمک کند تا سرمایه اولیه‌ای را که برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان نیاز دارید، آسان‌تر کنید.
بسته به نوع حمایتی که می خواهید، گزینه های تامین مالی جمعی شما ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال، در کیک استارتر، می‌توانید در ازای محصولاتی که خارج از خط مد شما هستند، برای کمک به شما در رسیدن به هدف راه‌اندازی، پول درخواست کنید، در حالی که Indiegogo به شما این امکان را می‌دهد تا بازاری برای محصولات خود ایجاد کنید، جایی که می‌توانید به ایجاد علاقه و افزایش سود کمک کنید. بودجه ای که برای راه اندازی برند خود نیاز دارید. از سوی دیگر، Crowdfunder به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که در ازای سهمی در شرکت شما، از کسب و کار مد شما حمایت کنند.

مطمئن شوید که مزایا و معایب هر پلتفرم بالقوه را به دقت در نظر گرفته اید. اگر از پلتفرمی استفاده می‌کنید که به خریداران علاقه‌مند امکان خرید را می‌دهد – از جمله خریدهایی که خیلی زودتر از تاریخ راه‌اندازی شما انجام شده‌اند – برای مثال، ممکن است بخواهید مطمئن باشید که یک سیستم پاداش معقول برای اهداکنندگان خود انتخاب کرده‌اید و این کار را خواهید کرد. قادر به ارائه آن جوایز
از طرف دیگر، به خاطر داشته باشید که اگر پلتفرمی را انتخاب کنید که در ازای آن سرمایه‌گذاری‌ها، باید سهام شرکت خود را ارائه دهید، آن سرمایه‌گذاران سهم بلندمدتی در سود شما خواهند داشت. گزینه تامین مالی را انتخاب کنید که برای شما و نیازهای کسب و کار شما منطقی تر باشد.

4. برخی از کنسرت های جانبی را امتحان کنید.

برای بنیان‌گذاران مد غیرعادی نیست که در روزهای اولیه برای کمک به تأمین مالی کسب‌وکار جدید خود در مشاغل جانبی کار کنند. ممکن است لازم باشد برای مدت کوتاهی بیش از یک شغل کار کنید تا بتوانید درآمد مورد نیاز خود را برای راه اندازی برند مد خود ایجاد کنید. خوشبختانه، چندین گزینه جانبی وجود دارد که می تواند به شما در دستیابی به اهداف مالی خود کمک کند. ممکن است بخواهی:
.پست های وبلاگی در مورد مد بنویسید و از آنها کسب درآمد کنید. شما می توانید این کار را با فروش پست های خود به مارک های دیگر یا با جذب ترافیک به وبلاگ خود انجام دهید.
.با حمایت از برندهای دیگر به یک تأثیرگذار رسانه اجتماعی تبدیل شوید

.ویدیوهایی درباره مد، مارک‌ها و همه چیزهایی که علاقه‌مندان ممکن است بخواهند درباره تغییرات مد بدانند ایجاد کنید
.یک شغل جانبی پاره وقت انتخاب کنید

.یک فروشگاه Etsy ایجاد کنید، جایی که می توانید اقلامی را که ایجاد کرده اید، از جمله طرح های خود، بفروشید!
.یک استایلیست یا خریدار شخصی شوید

همانطور که کنسرت جانبی شما رشد می کند، متوجه خواهید شد که می تواند به ایجاد درآمد مداوم کمک کند. و ممکن است متوجه شوید که در عین مدیریت هزینه‌های اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار مد، به شما کمک می‌کند تا از نظر مالی سرپا نگه دارید.

راه اندازی یک برند مد جدید ممکن است زمان ببرد. خوشبختانه، منابعی وجود دارد که می تواند به آسان تر کردن این فرآیند کمک کند. وبینار ما را بررسی کنید تا درباره نحوه راه‌اندازی برند مد جدید و افزایش شانس موفقیت بیشتر بدانید.

تماس با ما