چگونه می توان بین تولیدات داخلی و بین المللی تصمیم گرفت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی لباس

چگونه می توان بین تولیدات داخلی و بین المللی تصمیم گرفت

یکی از رایج ترین سوالات که من به عنوان مشاور خرده فروشی می گیرم این است که “محصول خود را از کجا تولید کنم؟” شما به عنوان یک صاحب کسب و کار مد ، کمترین هزینه را می خواهید در حالی که انتظارات کیفی مشتری شما را برآورده می کند.

اغلب اوقات تصور ساختن محصولی در طرف دیگر دنیا می تواند ترسناک باشد. حمل و نقل ، گمرک ، موانع ارتباطی و غیره می تواند موارد زیادی باشد.

تولید محصول در ایالات متحده می تواند پیچیدگی بسیار کمتری داشته باشد و به شما این امکان را بدهد که با تولید عملی سازگار باشید. با این وجود مجبور خواهید بود این هزینه راحتی را در محصول خود لحاظ کنید زیرا هزینه ساخت در ایالات متحده به طور قابل توجهی بیشتر است.

هنگام تصمیم گیری در مورد تولید محصول خود باید موارد زیادی را در نظر گرفت. من آن را برای شما به 3 عامل اصلی تعیین کننده تقسیم کرده ام.

هزینه

هزینه محصول شما هر تصمیمی را می گیرید. این پایه و اساس ساختار سود شما است و می تواند پایداری کسب و کار شما را ایجاد کند یا از بین ببرد.

تولید پوشاک در سایر کشورها می تواند ارزان تر از ایالات متحده باشد ، دلیل اصلی آن این است که هزینه کار کمتر است .مثلا تولید در ایران بسیار ارزانتر از دیگر کشورها است .

اما عوامل هزینه دیگری نیز وجود دارد که باید خارج از خود هزینه محصول در نظر گرفته شود. در طول توسعه محصول ، حمل و نقل نمونه و تأییدیه از چین می تواند به سرعت هزینه شود. حمل و نقل بین المللی کالا ، بیمه و نرخ کار نیز باید در هزینه محصول شما لحاظ شود.

من همیشه به کسانی که تازه کار خود را در خارج از کشور آغاز کرده اند پیشنهاد می کنم به جای FOB (حمل و نقل باری) با استفاده از قیمت LDP (Landed Duty Paid) یا DDP (Delivered Duty Paid) محصول را خریداری کنند. LDP و DDP شامل همه این هزینه های اضافی می شود و محصول را از کارخانه به درب منزل شما می رساند بدون اینکه هیچ زحمتی در تلاش برای رقم زدن خود به خود داشته باشید.

در حالی که حمل و نقل و تدارکات در سطح بین المللی دلهره آور و گران به نظر می رسد ، من دریافته ام که تولید در ایالات متحده نیز سهم هزینه های اضافی را دارد.

به تجربه من ، هزینه های اضافی در طول تولید محصول وجود دارد. قبل از شروع تولید ، به ازای نمونه اولیه نمونه ، الگوها و تنظیمات الگو و همچنین درجه بندی ، هزینه دریافت می کنید. کارخانه های بین المللی تمام این هزینه ها را در واحد هزینه آن قید می کنند.

MOQ (حداقل مقدار سفارش)

عامل مهم دیگر در تعیین موفقیت پایدار برند شما میزان موجودی خریداری شده شماست. شروع کار با واحدهای کمتر و آزمایش بازار برای رشد مشتری شما همیشه هوشمندانه است. این ریسک و سرمایه گذاری پیش رویتان را به حداقل می رساند تا بتوانید آن دلارها را در جای دیگر متمرکز کنید.

ه MOQ در خارج از کشور متفاوت است ، اما معمولاً از 800-1000 واحد در هر سبک است. همچنین حداقل پارچه هایی که معمولاً 1000 یارد هستند ، وجود دارد. شما می توانید تأمین کنندگان و تولیدکنندگان خارج از کشور را که محصول زیر این آستانه ها را تولید می کنند ، پیدا کنید اما هزینه های اضافی حاشیه شما را به حداقل می رساند به همین دلیل است که در وهله اول تولید می کنید.

ساخت محصول در ایالات متحده برای تولید دسته ای کوچک با MOQ پایین مناسب است. تولید واحدهای کمتر به شما این امکان را می دهد تا آنچه را که مشتری شما می خواهد قبل از اندازه گیری در مقادیر بالاتر آزمایش کنید.

برای راه اندازی مشاغل جدید با حداقل خطر ایده آل است. بخاطر داشته باشید که هرچه مقدار کمتری باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است. من مشتری ها را راهنمایی می کنم تا قیمت های مختلف را با تولید کنندگان داخلی درخواست کنند. اندازه گیری هزینه تولید بین 20 ، 50 و 100 واحد به شما توانایی تصمیم گیری استراتژیک و نجات هرچه بیشتر حاشیه را می دهد.

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

راه اندازی یک مارک تجاری و ماندن در سهام در همه اندازه ها و رنگ ها برای ایجاد یک مشتری وفادار مهم است. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که فروش خود را از دست دهید و مشتری را ناامید کنید زمانی که تازه از زمین خارج می شوید.

یادداشت : در اینجا باید بحثی برای ایده “شما می خواهید آنچه را که نمی توانید داشته باشید” مطرح شود. من دیده ام که مارک های فروخته شده لیست انتظار را نگه می دارند و پس از ذخیره سازی مجدد ، تبدیل بالایی دارند. این یک تصمیم استراتژیک است تا به سهام گیر ندهید ، و در واقع هنگام ایجاد یک مشتری مشتری وفادار به نفع آنها کار کرده است.

به طور متوسط ​​زمان تولید برای خارج از کشور از زمان تأیید سفارش نهایی در کارخانه ، 90-120 روز است. این شامل زمان برای سفارش مواد ، تولید و حمل و نقل به ایالات متحده است.

من همیشه به مشتریانم می گویم که تأخیرهای پیش بینی نشده ای را که ممکن است مانند طوفان ، اعتصاب بندر و تأخیرهای سفارشی از کنترل شما خارج شود ، در تقویم های خود اضافه کنند. تعطیلات بین المللی نیز باید در جدول زمانی لحاظ شود. به عنوان مثال سال نو چینی ، همیشه زمان تولید را تحت تأثیر قرار می دهد ، زیرا کارگران به طور کلی برای یک ماه یا بیشتر از بین می روند. قبل از تأیید تولید حتماً درباره برنامه های تعطیلات استعلام کنید.

زمان سرب برای تولید در ایالات متحده کوتاه تر است. شما مجبور نیستید زمان حمل و نقل کالا و گمرک را در نظر بگیرید. به طور کلی ، این زمان سربازی 60-90 روز است.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا به روند فروش در کسب و کار خود واکنش نشان دهید و مجدداً به سبک های پرفروش تبدیل شوید. اگر به سبک موجود سفارش می دهید ، حتماً زمان کوتاه تری را درخواست کنید. اگر کارخانه ای محصولی را قبلاً تولید کرده باشد ، باید بتواند بار دوم آن را با سرعت بیشتری تولید کند.

صرف نظر از اینکه تولید شما کجاست ، داشتن یک برنامه موجودی بسیار مهم است. برنامه ریزی مقادیر راه اندازی محصول با روند فروش پیش بینی شده و ترتیب مجدد تاریخ ، شما را در مسیر ماندن در انبار نگه می دارد و به شما کمک می کند تا مشتریان خود را ناامید نکنید.

هیچ پاسخ مشخصی برای انتخاب مسیر وجود ندارد.

ساختن هر سناریوی تولید و در نظر گرفتن این عوامل بهترین راه برای تصمیم گیری است. با رشد و تغییر تجارت شما ، ممکن است در جایی که تولید می کنید نیز تغییر کند.

 آلیس جیمز دیزاین در 13 سال فعالیت در صنعت مد ، من چندین مارک داخلی و بین المللی پوشاک را از مفهوم تا ایجاد با موفقیت راه اندازی و مدیریت کرده ام که هرکدام درآمد و حاشیه را افزایش داده اند. من سالها به تجزیه و تحلیل و ارزیابی خواسته های مشتری پرداخته ام و این دانش را به محصولات پرفروش تبدیل کرده ام. من همچنین با مارک های تجاری کار می کنم تا الگوهای منسوجات سفارشی و منحصر به فرد را تولید کنم که اصل محصولات آنها را زنده کند. من خودم را وقف توانمندسازی و راهنمایی کارآفرینان جاه طلب می کنم و از طریق کمک به آنها برای راه اندازی و مقیاس دهی مشاغل مد پایدار ، تلاش می کنم.

با خواسته های مشتریان خود از برند خود همراه باشید زیرا این امر شما را بدون در نظر گرفتن مسیر اولیه ای که انتخاب می کنید ، همیشه در مسیر درست هدایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *