پارچه برای هر فصل

مد عامل مهمی برای پیوستن به روش لباس پوشیدن شما است، شما همیشه می خواهید آخرین روندها و نوآوری ها را داشته باشید. لباس هایی که می پوشید به شدت تحت تاثیر فصول است، ممکن است پاییز-زمستان یا بهار-تابستان باشد. برای هر فصل، طرح ها و روندها و همچنین رنگ های غالب در حال تغییر هستند. بخش مهم دیگر برای ایجاد لباس، نوع پارچه مورد استفاده است. این پارچه برای تابستان مانند زمستان نخواهد بود. انتخاب پارچه تعیین می کند که چقدر احساس راحتی خواهید کرد. اینها ممکن است پارچه‌های خنک برای تابستان، پارچه‌های گرم‌تر برای زمستان و برخی دیگر مانند پارچه‌های طبیعی باشند، زیرا برخی از افراد ممکن است به پارچه‌های مصنوعی در برخی از منسوجات حساسیت داشته باشند. برخی از پارچه های طبیعی کنف، رامی و جوت هستند که شبیه پارچه کتان هستند اما فرآیند گیاهی متفاوتی را طی می کنند.

در بهار و تابستان، پارچه هایی مانند پنبه، چشم، پشم گرمسیری و کتانی معمولاً برای لباس های بهاری و همچنین شورت یا لباس های ساحلی استفاده می شوند، این نوع پارچه ها عرق را خیس می کنند و اجازه می دهند هوا در لباس ها جریان یابد تا احساس شادابی بیشتری داشته باشید. در روزهای گرم در همین حال برای مد پاییز و زمستان، بدیهی است که پارچه‌ها ضخیم‌تر هستند تا هوا را از لباس‌ها مسدود کنند و پوست را در دمای گرم نگه دارند، این پارچه‌ها شامل پشم، چرم، توید و انواع مختلف بافتنی است که بادهای سرد و سخت را شکست می‌دهد.
یکی از پارچه هایی که هرگز از مد نمی افتد و می توانید در هر فصلی بپوشید، شلوار جین است. شما فقط باید از برش آگاه باشید، بسته به روندها و گرایش های جدید. پارچه جین دیگر فقط در شلوار استفاده نمی شود، لباس، جامپر، پیراهن و حتی کیف دستی نیز وجود دارد. پوپلین نیز یک انتخاب محبوب برای پیراهن در هر موقعیتی است. یک پیراهن کلاسیک پاپلین سفید را با شورت تابستانی خود و همچنین در زمستان زیر کت پشمی خود بپوشید.
پنبه اصلی‌ترین و محبوب‌ترین الیاف مورد استفاده در جهان است، بنابراین خنک، قابل تنفس و راحت ممکن است از خود بپرسیم بدون پنبه چه کار می‌کنیم؟ از آنجایی که پنبه چین و چروک دارد، پلی استر به آن اضافه شد تا بدنه خوبی برای استفاده روزمره به آن بدهد. الیاف پنبه از غلاف بذر گیاهان پنبه است. ابریشم کلمه دیگری برای ظرافت یا ظرافت است که با ثروت مرتبط است، ابریشم یکی از قدیمی ترین الیاف نساجی است که بشر شناخته است. از قرن 27 قبل از میلاد توسط چینی ها استفاده شده است. ابریشم رطوبت را جذب می کند و همین امر آن را برای تابستان و همچنین زمستان قابل پوشیدن می کند.
همیشه مهم است که از این واقعیت آگاه باشید که اصیل و منحصر به فرد بودن بهترین بخش از سبک های فصل بعدی است. شما باید همیشه با لباسی که می پوشید راحت باشید، هرگز آداب و رسوم خود را رها نکنید، در هر کشوری سبک ها متفاوت است، و این شامل رنگ ها و پارچه ها در تمام فصول برای هر فرهنگی است.
شما همچنین می توانید با خرید پارچه های ساخته شده پایدار به زمین مادر کمک کنید، پنبه ارگانیک به راحتی در دسترس است و باقیمانده آفت کش روی گردن شما باقی نمی گذارد. فلیس قطبی از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. پوشاک را از یک فروشگاه آنلاین معتبر و شناخته شده خریداری کنید که در آن می توانید بیش از 4000 محصول مد منحصر به فرد مردانه، زنانه و بچه گانه را خریداری کنید که در هر نقطه از جهان به شما تحویل داده می شود.
استایل‌های راسته هنوز هم در این فصل، در تمام طول‌های مختلف، بسیار پرطرفدار هستند، بنابراین اگر دیگر مدل‌های جین 2023 برای شما «بیش از حد» هستند، راحت‌تر به یک استایل کلاسیک‌تر پای راست بچسبید. من هنوز هم شلوار جین راسته باریکم را زیاد می پوشم، حتی اگر دوست دارم در برخی از شلوارها و سبک های آرام‌تر بپاشم. من مخصوصاً شلوار جین مچ پا راسته و شلوار جین صاف کوتاه را برای بهار/تابستان دوست دارم.
ترندهای جین حاشیه‌ای برای سال 2023 که ممکن است بخواهید از آن‌ها مطلع باشید عبارتند از: پاچه‌های دو رنگ، شلوار جین دو رنگ، پاشنه‌های کوتاه، اسید واش، شلوار جین پادیلی و شلوار جین کارگو. به عبارت دیگر، زیبایی Y2K قوی است!

جین با ناراحتی و سوراخ های بیش از حد در نهایت در راه است. لباس‌های جین مدرن سبک و محو شده‌اند، اما نه مدل‌های تخریب‌شده‌ای که در سال‌های اخیر دیده‌ایم. لباس‌های تیره‌تر نیز وجود دارند، بنابراین اگر این ظاهر کلاسیک‌تر را ترجیح می‌دهید، باید بتوانید آن را نیز پیدا کنید.

در نتیجه

من قبلاً می‌توانم اعتراضات را در نظرات بشنوم، بنابراین از طریق سلب مسئولیت، باید همیشه آنچه را که دوست دارید بپوشید و به استایل شخصی شما معتبرتر است. شاید شما آماده باشید که مستقیماً به برخی از این روندهای جدید بپرید، شاید بخواهید مدتی صبر کنید و ببینید که چگونه آنها ظاهر می شوند، یا شاید می خواهید به طور کامل آنها را کنار بگذارید.

مانند همه موضوعات مربوط به سبک، نحوه تفسیر این روندها به شما بستگی دارد. من برای گرایش‌های جدید باز هستم، اما دوست ندارم ریسک‌های بزرگی را در مورد مد بپذیرم، بنابراین با آن گرایش‌هایی که فوراً با من طنین‌انداز نمی‌شوند، کمی آهسته رفتار می‌کنم. مهمترین چیز این است که با آن سرگرم شوید و چیزی را بپوشید که به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می دهد!

تماس با ما