ویژگی یک تی شرت مناسب چگونه باید باشد؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ویژگی یک تی شرت مناسب چگونه باید باشد؟

درست مانند تی شرت های یقه دار – اگر برای هر تی شرت نامناسبی که مردی پوشیده یک دلار داشتم، دو سطل پول داشتم! بنابراین بیایید مطمئن شویم که در تی شرت های خود نیز شگفت انگیز به نظر می رسید.
وقتی برای اولین بار کار با مشتریان را شروع می‌کنم، همیشه وقتی جمله بعدی را می‌گویم، بازخورد می‌گیرم، اما آنها بعداً زمانی که مدام از آنها تعریف و تمجید می‌کنند، اعتراف می‌کنند که حق با من بود.

این قوانین برای همه مردان، بدون توجه به سن و تیپ بدنی شما اعمال می شود. پس در مورد این قوانین به من اعتماد کنید. من اینجا هستم تا شما را شگفت‌انگیز جلوه دهم.

باز شدن گردن

 

یقه‌های خدمه کاملاً استاندارد هستند، اما فقط مطمئن شوید که خیلی محکم دور گردن شما قرار نگیرد یا خیلی شل نباشد. اگر یقه کشیده به نظر می رسد یا می توانید مقداری از شانه خود را هنگام پوشیدن ببینید، خیلی شل است.

اگر یقه‌های v می‌پوشید، باید به هر قیمتی از v‌های عمیق اجتناب کنید. رخ مرد فقط… نه. برخی از برندها دارای v’های عمیق تری نسبت به سایرین هستند، بنابراین مراقب میزان عمق آن باشید. فقط مطمئن شوید که نقطه پایین ‘v’ از بالای زیر بغل شما عبور نمی کند و خوب خواهید بود.
استین*
آستین ها باید به قسمت میانی دو سر بازو برخورد کنند و به آرامی بازوهای شما را در آغوش بگیرند. آستین ها نباید در جایی که به نظر می رسد عضله دوسر شما خفه شده اند خیلی تنگ باشد. تصویر زیر دارای آستین‌هایی است که کاملاً در جای درست قرار می‌گیرند و بازو را تا حد کمال در آغوش می‌گیرند.

شما همچنین نمی‌خواهید در اطراف عضله دوسر بازو یا فضای خالی وجود داشته باشد. این فقط ارزان و چسبنده به نظر می رسد و بازوهای شما را به بدترین شکل ممکن کوچک می کند. اگر تی شرت در هر جای دیگری به خوبی می آید، از خیاط خود بخواهید آستین ها را باریک کند تا بهتر به بازوهای شما بچسبد. من باید همیشه این کار را با مشتریان انجام دهم.

[et_bloom_inline optin_id=”optin=19″]

بدن / تنه

همانطور که در تمام ویدیوها و مقالات پیراهن خود گفتم، تی شرت مناسب زمانی خواهد بود که بتوانید بین 1 تا 2 اینچ پارچه را در دو طرف شکم خود فشار دهید (نه بکشید) مانند تصویر بالا. این برای هر نوع بدن منفرد صدق می کند. بسیاری از مشتریان بزرگتر من در این مورد با من دعوا می کنند … تا زمانی که تعارف شروع می شود.

طول

پیراهن باید جایی بین فاق بالا تا وسط ختم شود. ترجیح می‌دهم به قسمت میانی فاق نزدیک‌تر باشد تا فاق بالا، زیرا این کار از نشان دادن شکم در هنگام بلند کردن چیزها جلوگیری می‌کند و اجازه می‌دهد به آرامی در جلوی کمربند/شلوار شما قرار بگیرد تا تناسبات شما را از هم بپاشید – اگر بخواهید.

تی شرت ساده

واضح است که تی شرت آستین کوتاه ضروری است زیرا فوق العاده راحت، جاودانه است و همه آن را می پوشند. حالا اینکه آیا به تی‌شرت یقه‌دار  نیاز دارید به چند عامل بستگی دارد که بعداً در این مقاله به آن‌ها خواهم پرداخت.
اگر شما هم مانند بسیاری از مشتریان من هستید، احتمالاً در بیشتر مواقع تی شرت یا تی شرت یقه دار می پوشید، بنابراین بیایید مطمئن شویم که در آنها شگفت انگیز به نظر می رسید. با این حال، قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، باید با مردان در رابطه با تی‌شرت‌هایشان چند مورد را انتخاب کنم. آنها تخت را به چند روش کاملاً خراب می کنند:
1.پیراهن هایشان پر از آرم است.
2.آنها به درستی جا نمی شوند.
3.پارچه خیلی نازک، براق یا فرسوده است.
4.ترکیبی وحشتناک از موارد بالا.

انواع تی شرت مردانه

تی شرت به این صورت تعریف می شود:

یک پیراهن سبک وزن بدون دکمه، آستین کوتاه و بدون یقه. اغلب از پنبه ساخته می شود و اغلب دارای یک تصویر یا شعار است.

قبل از اینکه به نکات ظریف تی شرت بپردازیم، ابتدا در مورد دو نوع مختلف صحبت می کنیم. قبل از اینکه در صنعت مد شروع کنم، نمی دانستم که فقط دو نوع تی شرت وجود دارد. پس بیایید سریعاً این را از سر راه برداریم.

یقه گرد

این تی شرت ها یقه های گردی دارند که مانند تصویر بالا به گردن نزدیک می شوند. احتمالاً همین الان اینها را در کمد خود دارید. آنها آیتم های پایه عالی برای لایه بندی هستند یا به تنهایی پوشیده می شوند. آنها روی اکثر انواع بدن کار می کنند. برای جزئیات بیشتر به بخش زیر در مورد تناسب مراجعه کنید.

یقه هفت

اگر قدرت کسر شما قوی باشد، از قبل می دانید که تی شرت یقه v به این دلیل نامگذاری شده است، زیرا یقه به شکل ‘v’ است. آنها همچنین روی اکثر انواع بدن کار می کنند. برای جزئیات بیشتر به بخش زیر در مورد تناسب مراجعه کنید.

آستین بلند

پیراهن های آستین بلند از نظر فنی تی شرت نیستند. من این را اینجا گذاشتم، زیرا وقتی برای اولین بار شروع به کار کردم، قسم خوردم که پیراهن های آستین بلند، مانند هنلی، تی شرت هستند. اما، آنها نیستند. همچنین، به نظر حرفه ای من، شما واقعاً نباید پیراهن آستین بلند داشته باشید. هنلی تنها استثنا خواهد بود، اما آنها فقط در برخی از تیپ های بدنی خوب به نظر می رسند. بعداً مقاله ای در مورد پیراهن های هنلی خواهم نوشت. اما من آنها را یک کمد لباس ضروری نمی دانم.

اگر به آستین بلند نیاز دارید، به جای آن یک پیراهن آکسفورد دکمه دار، یک ژاکت یقه V شکل هرینگتون یا بلیزر بپوشید.

تی شرت های لوگو و دیزاینر

من در مقاله ی چوگانم درباره نفرت خود از لوگوها صحبت کردم. و قطعا در مورد تی شرت ها صدق می کند. شاید هم بیشتر.

هیچ مردی که به خود احترام می گذارد هرگز نباید تی شرت هایی بپوشد که آرم هایی روی آنها چسبانده شده باشد. ما به اندازه کافی بیلبورد و تبلیغات در زندگی خود داریم، بدن خود را به بدن دیگری تبدیل نکنید. تیم‌های ورزشی و تی‌های کنسرت/باند اگر در رویدادی مناسب پوشیده شوند، مناسب هستند. اما بدترین حالت زمانی است که می بینم پسرهایی تی شرت های ‘طراحی’ پوشیده اند. این فقط جیغ مکنده، آماتور و دوش می زند. فقط انجامش نده اگر صاحب هر یک از این موارد هستید، یا همین الان آنها را دور بریزید یا

تی شرت چگونه باید مناسب باشد

برای جزئیات بیشتر به راهنمای تناسب تی شرت مراجعه کنید. اما من به سرعت در اینجا نیز اشاره خواهم کرد که بدون توجه به سن یا تیپ بدنی شما، یک تی شرت (هر پیراهنی، برای آن مهم) باید تناسب داشته باشد و بدن شما را به آرامی در آغوش بگیرد.

این بدان معنا نیست که باید پوست سفت باشد، اما به این معنا نیست که باید گشاد باشد. بسیاری از مشتریان من با هیکل بزرگتر فکر می کنند که پیراهن هایشان باید گشاد باشد تا عیوب خود را پنهان کنند، اما در واقع برخلاف آن عمل می کند. اگر بخواهید آنها را زیر پارچه های بزرگتر پنهان کنید، عیوب شما را برجسته می کند. و اگر لاغرتر هستید، پیراهن بزرگ‌تر هیچ حجیمی به فریم شما نمی‌دهد، فقط شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

انتخاب پارچه

نمی‌توانم به شما بگویم که در هنگام قدم زدن در شهر چند نوک سینه و ناف می‌بینم، زیرا پسرها مانند تی‌شرت‌های معمولی پیراهن‌های زیر یا پیراهن‌های شلخته با پارچه‌های بسیار نازک یا ظریف می‌پوشند. پس در انتخاب پارچه باید دقت کرد

بیش از حد نازک

من پسرهای زیادی را می بینم که لباس زیر سفید که  پارچه آن بسیار نازک است. من صادقانه ماه‌هاست که دنبال پیراهن‌های سفید خوب می‌گشتم که پوست را نمایان نمی‌کنند. توصیه های من را در زیر ببینید. پیراهن های نازک/زیر پیراهن با تی شرت های معمولی یکسان نیستند. پیراهن‌های زیر، مطابق با نام خود، فقط باید زیر پیراهن دیگری پوشیده شوند – معمولاً یک پیراهن آکسفورد دکمه دار یا یک پیراهن یقه نیمه باز. آنها نازک و نرم هستند زیرا به طور هدفمند ساخته شده اند تا زیر چیز دیگری قرار بگیرند.

ظاهر ابریشمی یا براق

سریع ترین راه برای شبیه شدن به یک عموی خزنده پوشیدن یک تی شرت براق یا ابریشمی است. فقط باید تی شرت های نخی و مات (نه براق) بپوشید. هیچ چیز دیگر.

مضطرب یا فرسوده

تی‌شرت‌های شما نباید شبیه لباس‌های آن کلاه‌های وحشتناک بیسبال کهنه شده باشند. یک تی شرت باید تمیز، راحت و نسبتا جدید به نظر برسد. هنگامی که آنها سوراخ شدند یا محو شدند، حتی کمی، باید تعویض شوند. این ماهیت یک آقای خوش پوش بودن است. هیچ چیز بدتر از پیراهن های کهنه، کشیده یا رنگ و رو رفته نیست، مگر اینکه عمداً به دنبال آن ظاهر باشید.

اگر تی شرت های خود را در آب سرد بشویید و آنها را خشک کنید، استفاده بیشتری از آن خواهید داشت. اما هنگامی که آنها دراز شدند یا محو شدند، زمان اهدا و جایگزینی آنها فرا می رسد.

بهترین تی شرت برای مردان

انتخاب بهترین تی شرت به نوع بدن، ترجیحات و رنگ های شما بستگی دارد. من دوباره تکرار می‌کنم، زیرا مشتریان بزرگ‌تر من دوست دارند قبل از دیدن نور این بهانه را به من بدهند: سن در پیراهن‌هایی که باید بخرید – اصلاً تأثیرگذار نیست.

آیا باید یقه V داشته باشم یا گردن خدمه؟

بین این دو، من می گویم همه چیز به ترجیح شما بستگی دارد. برخی از مشتریان من در مورد عشق یا نفرت خود نسبت به یکی یا دیگری قاطعانه هستند. اما اگر ترجیحی ندارید، پیشنهاد می کنم از هر کدام یک مجموعه تهیه کنید. به این ترتیب، شما می توانید آن را تغییر دهید.

در مورد اینکه کدام یک را باید دریافت کنید، 3 نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:
1.اگر گردن بلندتری دارید، با گردن خدمه بروید. یقه V از نظر بصری گردن شما را بلندتر می کند و آن را بلندتر نشان می دهد. مگر اینکه بتوانید یقه‌های کوتاه‌تر با «v» کوتاه‌تر مانند پیراهن سفید در مدل زیر پیدا کنید.
2.اگر گردن کوتاه تری دارید، یقه های v را انتخاب کنید. این باعث می شود گردن شما کمی بلندتر به نظر برسد.
3.اگر گردن شما متوسط ​​است، دنیای تی شرت صدف شماست و می توانید هر چه بخواهید داشته باشید!

چه رنگ هایی باید داشته باشم؟

هر مردی باید این رنگ‌ها را برای شروع داشته باشد، زیرا با هر چیز دیگری در کمد لباس ضروری شما همخوانی دارد.

.سفید
.هدر خاکستری
.نیروی دریایی
.سیاه
در مورد اینکه چند عدد از هر کدام را باید داشته باشید، پیشنهاد می کنم حداقل 2 عدد از هر کدام را تهیه کنید، به این ترتیب می توانید به راحتی یک هفته را بدون نیاز به شستن لباس پشت سر بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *