وقتی برای انجام همه کارها وقت ندارید

چیزی که دائماً می شنوم این است که ‘من برای انجام همه کارها وقت ندارم.’ این یک مشکل رایج یک کسب و کار طراحی لباس و مد استارتاپی است. وقتی همه کلاه‌ها را به سر می‌کنید، رسیدن به چیزهایی که برای رشد به آن‌ها نیاز دارید، سخت و غیرممکن است.

من میفهمم. من آنجا بوده ام و واقعاً سخت است. اما من می خواهم چند نکته را به شما بگویم.

اولاً، مطمئناً برای انجام همه کارها وقت ندارید. هیچ کس نمی کند. از فشار آوردن به خودتان دست بردارید که «همه کار را انجام دهید»، «همه چیز باشد»، «همه آن را داشته باشید».

این فشار ناتوان کننده است و معمولاً منجر به عدم پیشرفت می شود، نه پیشرفت در مراحل.

شما نمی توانید همه چیز را یکجا انجام دهید. این امکان وجود ندارد. بنابراین شما کاری را انجام می دهید که باید انجام شود، که صادقانه بگویم، «همه چیز» نیست، حتی اگر اغلب چنین احساسی داشته باشید.

یاد بگیرید که کارهایی را که برای یک فرد (محرک، مصمم و هدفمند) منطقی است، اولویت بندی کنید و انجام دهید.

شما باید با آن خوب باشید. شما نمی توانید در مورد کاری که انجام نشده است احساس بدی در خود ایجاد کنید.

در عوض، باید به خودتان به خاطر کاری که انجام داده اید تبریک بگویید. و سپس از این اشتیاق و حس موفقیت برای حرکت به کار بعدی استفاده کنید.

و دوم…

اگر به اندازه کافی چیزی را بخواهید، زمان را به دست خواهید آورد.

درسته. و در اعماق وجود، شما آن را می‌دانید.

این درسی بود که کمی طول کشید تا یاد بگیرم. به‌عنوان کسی که همیشه به خودم فشار زیادی وارد می‌کردم تا اجرا کنم و «تنبل» نباشم، در تمام کارهای پرمشغله عالی بودم.

با اون کار شلوغ عصا رو به خودم دادم. من معتقد بودم که ‘زمان’ برای انجام کارهای دیگر در تجارت خود را ندارم، در حالی که در واقعیت فقط عصبی یا ترسیده بودم. اینها دلایل واقعی بودند که کاری انجام نشد، نه به این دلیل که نمی توانستم زمان پیدا کنم.

شروع به درک کردم که آن چیزهایی که واقعاً برای من مهم بودند، چیزهایی که می‌دانستم تأثیر عمده ای بر تجارت من خواهند داشت. . . خوب، اینها چیزهایی بودند که باید برایشان وقت بگذارم، نه اینکه برایشان وقت پیدا کنم.

بهانه‌ها به من اجازه می‌داد که بگویم نمی‌توانم زمان پیدا کنم، در حالی که در واقعیت مجبور بودم وقت بگذارم.

و اگر وقت نمی گذاشتم، مجبور می شدم از خودم بپرسم: «این چقدر برای شما مهم است؟ شما می گویید که می خواهید موفق باشید، سپس برای کارهایی که برای رسیدن به اهداف خود باید انجام دهید، زمان بگذارید.

به چالش کشیدن خود به این شکل همیشه جالب نیست، اما به شما قول می دهم که مؤثر است.

آن را امتحان کنید.

شما همیشه نمایش را اجرا نمی کنید

یکی از درس‌های دشواری که در طی سال‌ها به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار مد آموخته‌ام این است که صرف‌نظر از اینکه چقدر برنامه‌ریزی و مدیریت زمان انجام می‌دهیم، گاهی اوقات به سادگی نمایش را اجرا نمی‌کنیم.

من معتقد به سرنوشت یا سرنوشت نیستم یا اینکه همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد. اما من معتقدم که شما نمی توانید همه چیز را در تجارت خود کنترل کنید، مهم نیست چقدر تلاش می کنید. و باور کنید، من تلاش کردم.

وقتی یک کسب و کار مد دارید، چیزهایی وجود دارد که خارج از کنترل ما هستند.

نیروهای بیرونی، تصمیمات و افراد دیگر همیشه روی چیزها تأثیر می گذارند و نتایج خاصی ایجاد می کنند.

از سکسکه‌های فنی گرفته تا بلایای تولید و ابتلا به آنفولانزا برای یک هفته و نیم، فکر نمی‌کنم تاجری در قید حیات باشد که در یک مقطع زمانی احساس نکرده باشد که تمام برنامه‌های بی‌نقصش در حال فروپاشی است.

تمام تلاش‌هایشان، همه پول‌ها، همه شانس‌هایشان از بین رفت.

و من نمی‌خواهم بگویم که نمی‌توانید به خودتان اجازه دهید چنین احساسی داشته باشید. برای یک دقیقه. گریه کن، اشیا را پرت کن، فریاد بزن، هرچیزی. لحظه خود را داشته باشید.

اما یک لحظه آن را بسازید.

سپس تصمیم بگیرید که ادامه دهید.

زیرا آزمون واقعی توانایی شما برای موفقیت در اهدافتان، نحوه واکنش شماست وقتی به نظر می رسد که هرگز محقق نمی شوند.

وقتی برنامه های شما تحت تأثیر چیزهایی قرار می گیرد که خارج از کنترل شما هستند، در مرحله بعد چه خواهید کرد؟

آیا در خودت جمع می‌شوی و اجازه می‌دهی احساس شکست، تو و کسب‌وکاری را که روی آن کار می‌کنی تعریف کند؟

یا یک نفس عمیق بکشید، استراحت کنید و سپس یک برنامه جدید بسازید؟

اغلب اوقات می بینم که چگونه شرایط و چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند باعث می شوند مردم تسلیم شوند. مشکل این است که اگر همه ما هر بار که تحت تأثیر نیروهای بزرگتر از خودمان قرار می گیریم تسلیم شویم، هیچ کس هرگز کاری انجام نخواهد داد.

چون این جور اتفاقات برای همه در یک مقطع زمانی اتفاق می افتد. و هر چه زودتر متوجه این موضوع شویم، راحت‌تر می‌توانیم به عقب برگردیم.

راه‌اندازی یک کسب و کار مد یک چرخه بی پایان از فرار از فاجعه و جشن گرفتن پیروزی است. عقب و جلو، دادن و گرفتن، هل دادن و کشیدن. سواری نرمی نیست

تو می دانی که. می دونم که این کار را می کنی. پس سعی کنید دفعه بعد که احساس کردید کنترل کاملی بر اوضاع ندارید آن را به خاطر بسپارید.

متوجه خواهید شد که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید. روکش نقره ای را پیدا خواهید کرد. شما آن را به کار خواهید آورد.

فقط به تلاش ادامه بده

عشق و تشویق فراوان،

تماس با ما