نحوه طراحی و مدل دادن به شلوار کیسه کاغذی: ۶ لباس شلوار کیسه کاغذی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نحوه طراحی و مدل دادن به شلوار کیسه کاغذی: 6 لباس شلوار کیسه کاغذی

می توانید با شلوارهای کیسه ای کاغذی، ظاهری مد روز یا کلاسیک ایجاد کنید. بیاموزید که چگونه با این ایده های لباس در طول سال، شلوارهای کیسه ای کاغذی را استایل کنید.

شلوار کیسه کاغذی چیست؟

شلوارهای کیسه ای کاغذی، شلوارهای کمر بلند با چین هایی هستند که با کراوات یا کمربند به کمر بسته می شوند. پارچه اضافی بالای شلوار دور کمر جمع شده و بالای کمربند خودنمایی می کند. شلوارهای کمری-کیف کاغذی برای تیپ های مختلف بدن، از شلوارهای گشاد گرفته تا شلوار جین تنگ، برش های زیادی دارند. شلوارهای کیسه ای کاغذی نیز در مواد مختلفی از جمله جین، کتان، پنبه و چرم مصنوعی عرضه می شوند.

3 نکته برای پوشیدن شلوار کیف کاغذی در هوای سرد

برای طراحی  لباس های پاییزی یا زمستانی که شلوار کیف کاغذی شما را برجسته می کند، این نکات استایل را امتحان کنید:
1. یک ژاکت اضافه کنید. هنگام لایه‌برداری از شلوارهای کیسه‌ای کاغذی، لباس‌های لاغری مانند یک کت جین یا کت برش دار بپوشید. یک پیراهن دکمه دار سفید را زیر یک کت کوتاه برش دهید تا ظاهری غیررسمی تجاری ایجاد کنید. این لباس کار را با یک جفت شلوار گشاد و کفش پاشنه بلند یا لوفر تمام کنید.
2. ژاکت را بپوشید. پلیورهای باریک با شلوارهای کیسه ای کاغذی خوب به نظر می رسند، زیرا فرم مناسبی دارند و با چین های شلوار کیسه کاغذی تضاد دارند. یک ژاکت یقه اسکی را در یک شلوار گشاد قرار دهید یا برای داشتن ظاهری گرم و راحت، شلوار کیسه‌ای کاغذی را با ژاکت کش باف بپوشید.
3. با چکمه بپوشید. نیم بوت های پاشنه دار را با یک جفت جین پاکت کاغذی کوتاه بپوشید تا فرم بدن خود را برجسته کنید. می‌توانید شلوارهای کیسه‌ای کاغذی راسته یا لاغر را با این لباس ست کنید و یک بلوز آستین بلند را روی آن حالت دهید تا ظاهری غیررسمی در شب داشته باشید.

نحوه مدل دادن به شلوارهای کیف کاغذی در هوای گرم: 3 نکته

در اینجا ایده های لباسی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به شلوار کیسه ای کاغذی خود برای بهار و تابستان مدل دهید:
1. با صندل های توری ست کنید. یک لباس بهاری شیک با صندل های توری و یک جفت شلوار کیسه ای کاغذی برش داده شده بسازید. صندل های توری با پاشنه یا گوه کوچک را انتخاب کنید، زیرا ارتفاع اضافی کل ظاهر را متعادل می کند.
2. تی شرت را بپوشید. یک تی شرت گرافیکی را با شلوار کیسه ای کاغذی خود برای یک لباس غیر رسمی ست کنید. این ظاهر آرام را با یک جفت کفش ورزشی سفید به پایان برسانید.
3. یک تاپ مناسب بپوشید. کلید شیک کردن شلوارهای کیسه ای کاغذی ایجاد تعادل بین بالاتنه و پایین تنه است. از آنجایی که شلوارهای کیسه کاغذی گشاد هستند، یک تاپ یا کت و شلوار تنگ انتخاب کنید. تاپ‌های کوتاه، لباس‌های بدن، تاپ‌های تاپ و لباس‌های مجلسی با کمر بلند شلوارهای کیسه‌ای کاغذی به خوبی کار می‌کنند و شبح ساعت شنی را ایجاد می‌کنند.

نحوه پوشیدن شلوار چرمی: 7 نکته برای مدل دادن به شلوارهای چرمی

شلوار چرمی که یکی از اصلی‌ترین مد روز است، یک روند مد است که به این زودی‌ها از بین نخواهد رفت. در مورد این قطعه نمادین استایل خیابانی و نحوه پوشیدن شلوار چرمی بیشتر بدانید.

شلوار چرمی چیست؟

شلوارهای چرمی از پوست برنزه شده حیوانات -معمولاً گاو- ساخته می شوند. شلوارهای چرم مصنوعی معمولا از پلی اورتان و پلی وینیل کلراید (PVC) ساخته می شوند. آنها در طیف گسترده ای از سایه ها، از جمله شلوار راست، کمر بلند، باریک، و شلوار چرمی لاغر هستند. شما همچنین می توانید ساق های چرم واقعی و مصنوعی یا جوگر را پیدا کنید. شلوار چرمی مشکی نمادین ترین سبک شلوار چرمی است، اما در رنگ های بی شماری از جمله قهوه ای، قهوه ای، سفید، قرمز و سرمه ای موجود است. سایه های روشن کمتر محبوب هستند اما می توان آنها را نیز یافت.

7 نکته برای مدل دادن به شلوار چرمی

اگرچه شلوار چرمی معمولاً با مد زنانه مرتبط است، اما هر کسی می‌تواند ظاهر چرمی را به خود جلب کند. چند ایده لباس برای کمک به شروع کار در نظر بگیرید.
1. شلوار چرمی را با یک کت کتانی متناسب بپوشانید. یک پیراهن سفید دکمه دار زیر یک کت شلوار شیک و دوخت، راهی عالی برای مدل دادن به شلوارهای چرمی است. این ظاهر حرفه ای را با یک جفت نیم بوت یا کفش بلند تکمیل کنید.
2. شلوار چرم را با یک ژاکت سبک ست کنید. کت جین و شلوار چرمی ترکیبی کلاسیک هستند. برای داشتن ظاهری غیررسمی، به جای ست کردن شلوار چرمی با کت چرم، ژاکت هایی را انتخاب کنید که از پارچه های متضاد ساخته شده اند.
3. شلوار چرم مشکی را با سه راهی سفید ست کنید. یکی دیگر از لباس های کلاسیک شلوار چرمی، یک تی شرت سفید است که همراهی عالی برای یک شلوار چرمی است. تی شرت را در جلو بچسبانید تا ظاهری کمی بلندتر داشته باشید. این مجموعه را با نیم بوت های جیر یا یک جفت کفش تنیس راحت ست کنید.
4. زیر ژاکت کش باف پشمی یک تاپ کراپ بپوشید. در ترکیب با یک شلوار چرمی، این ظاهر معمولی و شیک ظاهری جذاب ایجاد می کند.
5. با یک جفت چکمه رزمی، ظاهر دوچرخه‌سواری را از بین ببرید. با ست کردن شلوار چرمی مشکی با یک تی شرت قدیمی، یک ژاکت چرمی مشکی و چکمه های رزمی، ظاهر دوچرخه سواری نمادین را امتحان کنید.
6. شلوار چرمی را داخل یک جفت چکمه تا روی زانو قرار دهید. این کار با چکمه هایی با رنگ خنثی متضاد یا یک جفت چکمه مشکی کار می کند.
7. شلوار چرمی را با یقه اسکی رنگ روشن ست کنید. یک بلوز نئون یا یقه اسکی پاستلی، مجموعه بیانی شما را کامل می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.