translator

زمستان ها از چه رنگ هایی باید اجتناب کرد؟

از آنجایی که رنگ های اصلی در زمستان تاریک عمق و خنکی هستند، بدترین رنگ ها هستند. اگر از رنگ های خاکی روشن مانند نارنجی طلایی و قهوه ای استفاده کنید، ناسالم به نظر می رسید. از طرف دیگر، رنگ‌های پاستلی گرم‌تر ممکن است شما را نامناسب نشان دهند، بنابراین سایه‌های روشن را در پالت خود رعایت کنید.

زمستان ها بر خلاف همتایان بهار مانند خود ظاهری متمایز دارند، اما در ویژگی های خود نیز شفافیت دارند. این عمیق ترین اقیانوس در بین تمام اقیانوس ها است که به عنوان زمستان تاریک نیز شناخته می شود. کم‌کم احساس می شود که تابستان، زمستان واقعی جدید است. این سردترین فصول است، با رنگ آبی در هر یک از رنگ های توصیه شده آن. صورتی فوشیا، همانطور که روی گونه‌ها و لب‌های ساوانا دیده می‌شود، آینه‌ای از رنگدانه‌های زیبا در لب‌ها و گونه‌های صورتی است. موهای او در حالی که هایلایت های ظریف را با رنگ شرابی به دست می آورد می درخشد. علیرغم این واقعیت که اکثر خانم ها پوشیدن مشکی را ایمن می‌دانند، این رنگ در برخی نواحی با احساس می درخشد. زمستان عمیق با توانایی آن ها در پوشیدن رنگ هایی با ترکیب مشکی، مانند رنگ های سایه دار مشخص می شود.

ما لیستی از بهترین رنگ ها برای زمستان را گردآوری کرده ایم تا بتوانید بیشترین بهره را از آنها ببرید. این رنگ ها به چهره شما جان می بخشند و آن را درخشان تر و شاداب‌تر نشان می دهند. در زمستان، این رنگ ها به شما کمک می کنند تا درخشندگی و گرما را به پوست شما بیاورند، از رنگ های زمینی گرم تا قهوه ای طلایی پررنگ. شما می توانید این رنگ ها را بدون احساس خودآگاهی بیش از حد نسبت به آنها تکان دهید.
زرد عالی برای زمستان های روشن
لباس‌های روشن زمستانی می‌توانند زرد بپوشند تا زمانی که روشن باشند و خیلی تیره نباشند، اما باید از پوشیدن بیش از حد زرد خودداری کنند. باید از نظر رنگی چشمگیر و چشم نواز باشد، اما نه خیلی بلند.

آیا رنگ های روشن را می توان در زمستان پوشید؟

بله، رنگ های روشن را می توان در زمستان پوشید! برخی از مردم فکر می کنند که فقط در زمستان می توانید رنگ های تیره بپوشید، اما این درست نیست. برای ایجاد ظاهری تازه و تمیز می توانید از رنگ های روشن مانند سفید و کرم استفاده کنید.

برای اینکه روزم را روشن‌تر کنم، دوست دارم یک الگوی روشن، یک الگوی چاپی یا هر دو بپوشم. اگر کفش پاشنه بلند برهنه بپوشید می توانید در یک خط ممتد بلندتر به نظر برسید. پوشیدن کفش های پاشنه دار برهنه یک راه عالی برای پوشیدن شلوار جین یا پوشیدن آن با کفش های مورد علاقه خود برای دفتر است.

وقتی نوبت به گرم ماندن و شیک بودن در زمستان می رسد، انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است. برای اینکه گرم بمانید و شیک به نظر برسید باید رنگ های تیره بپوشید. پوشیدن لباس های مشکی یا تیره بیشتر گرمای خورشید را جذب می کند و به شما این امکان را می دهد که گرم بمانید و در عین حال شیک به نظر برسید.

وقتی هوا سرد است چه بپوشیم
اگر شلوار جین شما در فصل زمستان در معرض دید قرار دارد، سعی کنید رنگ های تیره تری بپوشید تا به چشم بیاید. رنگ‌های روشن‌تر در ماه‌های گرم‌تر ایده‌آل هستند، اما رنگ‌های تیره‌تر در ماه‌های سرد بهترین هستند. وقتی هوا خوب است در بهار و تابستان، لباس سفید بپوشید.

طیف رنگی زمستانی

می توان آن را با رنگ های خنثی تا رنگ های سرد با چشم های متوسط ​​تا تیره، رنگ های مو مانند قهوه ای تیره، مشکی-قهوه ای و مشکی پوشید و می توان آن را با رنگ های خنثی تا رنگ های سرد با رنگ های متوسط ​​استفاده کرد. چشمان تیره. رنگ های پوست در طول ماه های زمستان سرد هستند، مانند روشن، روشن، متوسط، برنزه، تیره و عمیق.

پالت رنگی که در زمستان حاکم است یکی از مجلل ترین هاست. با بازگشت هوای گرم پاییزی به هوا، با نزدیک شدن به پایان سال، رنگ‌ها شفاف، قوی و یخی می‌شوند. با پالت رنگی WINTER، می‌توانید پوست و چشم‌های روشن‌تر و سفیدتری داشته باشید و در عین حال لک‌ها را نیز کاهش دهید. کاترین زتا جونز که در فیلم جدیدش نقش یک زمستان قدرتمند را بازی می‌کند، به دو نماد قدرتمند نقره‌ای تبدیل می‌شود. پوشیدن رنگ‌های متضاد روشن با کنتراست بالا به ظاهر آدری هپبورن و الیزابت تیلور کمک می‌کند. به دلیل پررنگ‌های درخشان در پالت رنگی زمستانی، کاملاً برای شرایط گرم و مرطوب تابستان مناسب است. Winter Color Brief یک PDF مفید است که حاوی تمام اطلاعاتی است که برای شروع کار با Winter Color Family و شروع به پوشیدن آن نیاز دارید. این کتاب حاوی پیشنهادهای رنگی برای آرایش، مو، جواهرات و فریم عینک و همچنین توصیه های مفیدی است. همچنین می توانید از نمونه رنگی قابل چاپ برای ایجاد تصویر آینه ای از نمونه پارچه استفاده کنید.

 

تماس با ما