بهترین های هفته مد پاریس پاییز/زمستان ۲۰۲۱-۲۰۲۲

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
bardiyastudio

بهترین های هفته مد پاریس پاییز/زمستان 2021-2022

بهترین های هفته مد پاریس

شانل

من عاشق کنتراست هستم، بنابراین برای قطعات زمستانی حجیم تر، فضای کوچکی می خواستم. نمی‌دانم این به خاطر دورانی است که در آن زندگی می‌کنیم، اما من چیزی گرم و سرزنده می‌خواستم. مدل‌ها را تصور می‌کردم که برای خودشان نمایشی انجام می‌دهند، از اتاقی به اتاق دیگر می‌روند، روی پله‌ها از روی هم عبور می‌کنند، کت‌هایشان را در رخت‌کن انباشته می‌کنند و برای تعویض به طبقه بعدی بالا می‌روند. و به برنامه‌هایی فکر کردم که کارل در آن روزها، مدت‌ها پیش، زمانی که مدل‌ها خودشان لباس می‌پوشیدند و آرایش می‌کردند، درباره آن‌ها به من می‌گفت.» نمایش آماده پوشیدن 2021/22. پس از (تقریبا) یک دهه نمایش در Grand Palais، ارائه این مجموعه مجبور شد به جای دیگری منتقل شود، زیرا کاخ برای بازسازی بسته است. با این وجود، Viard فضای کوچکتری برای نمایش این مجموعه حجیم پیدا کرد. Chez Castel به نظر مکان مناسبی برای نمایش بود – باشگاهی که در اوایل دهه شصت افتتاح شد. ویارد توضیح داد: «بنابراین، تصمیم گرفتم به کاستل بروم. لباس پوشیده و برهنه، با هم آرایش کنید و مثل شب دخترانه خوش بگذرانید. این خیلی حسی است.»

این مجموعه کاملاً با فضای آن ادغام شد. ویارد به وضوح توضیح داد: «این مجموعه ترکیبی از دو تأثیر است: فضای تعطیلات اسکی که من آن را دوست دارم، و ایده خاصی از شیک و شیک پاریسی، از دهه 1970 تا کنون». این دو تأثیر در مجموعه به وضوح نمایان بود. اولی خود را با چکمه‌های برفی خز مصنوعی و ژاکت‌های اسکی آپرس نشان می‌داد، در حالی که مدل دوم توسط مدل‌هایی که دامن‌های کوتاه، لباس‌های میانی برهنه و خیاطی درشت می‌پوشیدند نمایان می‌شد.

علاوه بر این، کت‌های باله پولک‌دار، پیراهن مشکی مردانه با یقه سفید و سرآستین‌های زیر کت و شلوار لورکس، یک کت توید روی یک کت و شلوار بافتنی یادآور نام بزرگی در مد است. «امروز برخی از این سیلوئت‌ها مرا به جذابیت استلا تنانت وادار می‌کنند، شیوه‌ای که او لباس‌های خاصی را می‌پوشید، آنقدر که شانل بود.»

مارین سر

مجموعه‌ای که از یک لحظه تأمل به وجود آمده است، ماهیت Marine Serre را به تصویر می‌کشد. Core لحظه ای از انقلاب سیستمی را در درون خود می گیرد
صنعت مد – جنبشی نیرومند که از طریق سه گانه رسانه های متضاد جان گرفت. این سال گذشته برای همه سخت بوده است، اما دیگر هیچ سوالی در مورد آن وجود ندارد، کارها باید متفاوت انجام شود. ما می خواهیم Ecofuturism را به خیابان ها بیاوریم.

این مجموعه بر روی سه ستون بنا شده است: مستند، کتاب، و مجموعه آماده پوشیدن، تحول و بازسازی را در بر می گیرد که در قلب زیبایی شناسی و اخلاق برند قرار دارد. هر شکل و هر پارچه داستانی از خلقت و یک تغییر شکل بی پایان و جهش به تجسم های مختلف را روایت می کند – اخلاق Marine Serre تولد دوباره است.

هر فصل، رویکرد اکوآینده‌نگر Marine Serre تکامل می‌یابد و ارزش‌های اصلی آگاهی محیطی، انعطاف‌پذیری را تقویت می‌کند.
و دسترسی برای پاییز/زمستان 2021 این مجموعه با سبک های بازسازی شده تشکیل شده است تا 50 درصد نیمی دیگر را با محصولات ادغام کند.
با استفاده از الیاف بازیافتی محقق می شود. گام‌های قدرتمندی به سوی روش جدیدی برای مصرف مد برداشته می‌شود: لباس‌ها و لوازم جانبی بازسازی‌شده
خط سفید با قیمتی بازنگری شده در دسترس خواهد بود و قطعات Ecofuturistic را برای عموم مردم در دسترس قرار می دهد.

 LOEWE

کارگردان خلاق، جاناتان اندرسون، با شکستن فرمول LOEWE، از مرزها فرار می کند تا مرزهای جدیدی را تعریف کند. یک پالت منفجر از رنگ‌های روشن و اکریلیک در ترکیب‌بندی‌های گرافیکی در کنار هم قرار می‌گیرد و سپس بر روی شبح‌های انتزاعی که در اطراف بدن تاب می‌خورند، سراسر آن را پوشانده و از آن بیرون می‌زند، نقشه‌برداری می‌شود. لذت محض ساخت مد برای انتقال ایده ای از لباس پوشیدن به عنوان یک اقدام متهورانه به کار گرفته می شود که نقطه عزیمت به سمت زمینه های جدید را مشخص می کند.

خطوط هندسی نقش اصلی را، هم در سیلوئت ها و هم در درمان سطح ایفا کردند. خطوط منحنی با خطوط مستقیم متناوب شدند، درست به همان اندازه که سیالیت با استحکام داشت. این منجر به مجموعه ای بسیار بدیع شد که از مجموعه های قبلی فاصله زیادی داشت. جسورانه، اما قطعا بخشی از بهترین های هفته مد پاریس.

آکنه استودیو

«لحاف پوشیدن» موضوع اصلی مجموعه پاییز/زمستان 2021-2021 استودیو آکنه بود. به مجموعه ای از شبح های حجیم و در عین حال شکل، پارچه های نرم و فرسوده، لحظات متضاد شیرینی منجر شد.
و ظرافت ظریف از «بافت‌های بافت‌دار جلوه‌ای از خرس عروسکی دوست‌داشتنی دارد» تا «پیچیدن، پارچه‌کشی و روچ کردن» به عنوان عناصر کلیدی شبح مجموعه.

جانی جوهانسون، مدیر خلاق استودیو آکنه، توضیح داد: «به این فکر می‌کردم که وقتی از انزوا خارج می‌شویم، یکسان اما به نوعی متفاوت، چه اتفاقی می‌افتد. این مجموعه یک منظره رویایی است که با رنگ‌های پاستلی ملایم شروع می‌شود، قبل از اینکه به وضوح تک رنگ بیدار شود، که قصیده‌ای است برای لباس‌های سفید یا سیاهی که برای مراسمی در چرخه زندگی ما می‌پوشیم، مانند عروسی‌ها و مراسم تدفین.»

در حالی که بسیاری از ما رویای خروج از قرنطینه را داریم، جوهانسون از زمان خود در خانه بسیار لذت می برد. در حالی که وقت خود را با خانواده در حومه سوئد می گذراند، زمان زیادی برای خلق چیزی خلاقانه داشت. پارچه های فازی و سیلوئت های پیچیده کننده بدن نقش مهمی داشتند. از آنجا که خارج شدن از قرنطینه – یا فرار از آن با تعویض شهر با حومه شهر – به این معنی نیست که لباس‌ها غیرعملی هستند.

ایسی میاکه

مجموعه پاییز/زمستان 2021-2022 Issey Miyake یادآور فیلم‌های علمی تخیلی قدیمی است. در چنین مواقعی نگاه کردن به آینده هوشمندانه به نظر می رسد. ساتوشی کوندو تنها کسی نبود که این کار را کرد. کوندو عناصر طبیعت را با هم ترکیب کرده و با تأثیرات تکنولوژیکی و سبک نمادین خانه ترکیب می کند. این مجموعه هم بی انتها و هم علمی تخیلی از طیف وسیعی از ظاهرهای تن-سور-تون تشکیل شده بود. لباس‌های برش دایره‌ای بسیار آینده‌گرا بودند، در حالی که اقلامی مانند ژاکت‌های پشمی بدون آستین بیشتر الهام‌گرفته از زیت‌گیست بودند. به طور کلی، کوندو هم احساسی برای آینده و هم برای قفل شدن ایجاد کرد.

Hermès

آغشته به رمز و راز درخشان، قدرت، هاله، کاوالیرها، در خطوط این مجموعه جدید گام برداشته است. اگر از آنها پرسیده شود، ممکن است حتی این چند ماه گذشته را به یاد نیاورند، و ترجیح می دهند زمان های بدون عارضه بیشتری را به خاطر بسپارند. اکنون ضروری است که دوباره زندگی کنیم، به ناشناخته ها بپردازیم، و زندگی جدیدی به دست آوریم. زمان بازسازی است: چیزهای زیادی باقی مانده است که باید مورد بررسی قرار گیرد، با شروع زنانگی، مفهومی که در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. زمان می گذرد، که مطمئناً نشانه این است که ما باید خود را دوباره اختراع کنیم. الهام بخش این مجموعه در میل به کشف اسطوره های جدید بود. لباس‌هایی که به همان اندازه که برای زندگی شبانه مناسب هستند، نشان می‌دهند که مخالفان دیگر مخالفت نمی‌کنند.

ارائه پاییز/زمستان 2021-2022 هرمس در نیویورک، پاریس و شانگهای متمرکز بود. در Big Apple، رقصندگان ارائه هرمس را آغاز کردند. مقدمه در نمایشگاه Armory Show، تحت نظارت مادلین هالندر برگزار شد. پس از نمایش باند زیر در پاریس، رقصندگان در شانگهای – به سرپرستی طراح رقص گو جیانی – با تزریق انرژی تازه به مجموعه. به گفته Nadège Vanhee-Cybulski، بازسازی آدرنالین یک نمایش مد فیزیکی مهم بود. پیام او به جهان این است که زندگی را دوباره شروع کنید. این مجموعه همه چیز در مورد انعطاف پذیری بود، که برای هر دو زمان مانند این و زمان های بدون عارضه در آینده کاملاً مناسب است.

لویی ویتون

ه Nicolas Ghesquière از Louis Vuitton به چیزی که در آن بسیار خوب است بازگشت: ایجاد شوهای مد جذاب. او دقیقا یک سال پیش در نمایش مجموعه ای با همراهی 200 خواننده کر همه را به وجد آورد. امسال همه چیز هشیارتر بود. یعنی طبق استانداردهای Ghesquière. او باندی از بال دوون لوور ایجاد کرد، جایی که مدل‌هایش مجسمه‌های باستانی و اشیاء دیگر را پشت سر گذاشتند.

با همکاری Fornasetti، Ghesquière برخی از آیتم‌های قابل توجه را خلق کرد – از جمله چهره‌های معروف زنان باستانی که با دست طراحی شده بودند که بر روی کالاهای چرمی و لباس‌ها نشان داده می‌شد. علاوه بر این، هر دو سایه و سطوح غالب بودند. لایه های حجیم با انتخاب متریال توسط مدیر خلاق مورد تاکید قرار گرفت. ظاهری متشکل از چرم، لاله، ویل، توید و حتی لامی توجه را به خود جلب کرد و بیننده را مشتاق دوران قبل یا بعد از همه گیری کرد. Ghesquière توضیح داد که او چیزی تأثیرگذار می خواهد. یک لحظه مد که قطعا موفق شد. با هر نگاه، گیسکیر جرقه شادی را برانگیخت و باعث شد ما رویای روزهای بهتری در پیش داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *