استفاده از ۷ سبک لباس پوشیدن برای بیان شخصیت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

استفاده از 7 سبک لباس پوشیدن برای بیان شخصیت

چگونه بر اساس جوهر استایل خود یک سبک معتبر و زیبا برای خود ایجاد می کنید؟ برخی از ابزارهای عملی که می توانید برای زنده کردن سبک خود به کار ببرید چیست؟ چگونه بر اساس خود اصلی خود استایلی قوی، مطمئن، زیبا و مناسب برای خود ایجاد می کنید؟

عناصر زیادی وجود دارد که می توانید برای بیان سبک خود از آنها استفاده کنید. برخی از این موارد عبارتند از رنگ، خط، شبح و شکل، تناسب، الگو، بافت، پارچه، لوازم جانبی – لیست گسترده است!

اما اینجاست که جالب می شود.

ما کشف کرده‌ایم که بیشتر این عناصر فیزیکی برای ایجاد بیان سبک شما با جوهره سبک شما ارتباطی ندارند.

جسمانیت و روانشناسی شما دو سیستم مجزا هستند – بله، هر دو به شما بودن شما کمک می کنند، اما ما معتقد نیستیم که فیزیک شما ساختار روانی شما را تعیین می کند یا برعکس.

ما نمی توانیم به شما نگاه کنیم و بگوییم که نوع سبک شما چیست – همه ENFP ها یا ISTJ ها یکسان به نظر نمی رسند یا ویژگی های فیزیکی یکسانی ندارند. و همچنین نمی‌توانیم نوع سبک شما را انتخاب کنیم و از آن برای تعیین نحوه لباس پوشیدن استفاده کنیم – همه INFJها یا ESTPها نباید به یک شکل لباس بپوشند. در مورد نحوه لباس پوشیدن شما عوامل بسیار زیادی وجود دارد – جوهر استایل شما یکی از عوامل مهم است، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد.

مطالعه بیشتر در مورد این موضوع:

آنچه گزارش سبک شما می تواند و نمی تواند به شما بگوید

راه غیرمنتظره برای توسعه سبک معتبر

جادوی نوع سبک شما

بنابراین اگر نمی‌توانید رنگ‌های شخصی یا ویژگی‌های فیزیکی را به تیپ روان‌شناختی خود گره بزنید، چگونه این کار را انجام می‌دهید؟ چگونه یک بیان سبک زیبا ایجاد می کنید، اگر نوع سبک شما آن را دیکته نمی کند؟

در این پست و ویدئو، ما برخی از راه‌هایی را که می‌توانید بین بیان سبک و جوهره استایل خود پلی کنید، بررسی می‌کنیم.

بیایید با آنچه که وقتی شروع به بیان سبک خود از دیدگاه «درون به بیرون» می کنید، اتفاق می افتد.

وقتی سبک از درون بیرون می آید

وقتی شروع به بیان سبک خود از درون به بیرون می کنید – با استفاده از جوهره سبک، خود اصلی خود به عنوان نقطه شروع – سبک شما تغییر می کند.

چگونه تغییرات سبک خود را تجربه می کنید، چگونه به سبک به طور کلی و به طور خاص برای تغییرات خود نگاه می کنید، و چگونه تغییر سبک خود را بیان می کنید.

وقتی سبک شما از درون به بیرون می آید، همه چیزهایی که با استایل شما مرتبط است واضح تر می شود و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید.
شما هرگز دوباره به لیست های عمومی ’10 چیزی که هر زن باید در کمد خود داشته باشد’ به همان شکل نگاه نکنید!

می توانید ایده نیاز به یک فرمول استایل را کنار بگذارید تا به شما بگوید چگونه با موفقیت لباس بپوشید.

شما می توانید قوانین سبک را به روشی که قبلا هرگز نداشته اید در آغوش بگیرید – یا آنها را به طور کامل کنار بگذارید.

شما از کپی برداری از دیگران که سبک آنها را تحسین می کنید دست بردارید، به این امید که به طور جادویی برای شما کارساز باشد.

شما تبدیل به بهترین هنرپیشه سبک خود و بهترین راهنمای سبک خود می شوید.

شما می‌دانید که به چه توصیه هایی گوش دهید و چه چیزهایی را نادیده بگیرید.

شما دست از حدس زدن ثانویه خود بردارید، و قوی می‌مانید و می‌دانید چه چیزی برای شما درست است – از درون به بیرون.

Super Styles – بلوک های ساختمان برای بیان سبک

یکی از مفیدترین مکان‌ها برای شروع وقتی به نحوه بیان استایل خود از درون به بیرون نگاه می‌کنید، دو حرف میانی Style Type هستند که ما آن را Super Styles می‌نامیم.

ST – برای Sensing-Thinking، یک رویکرد عمل‌گرایانه برای سبک مبتنی بر اصول اولیه ایجاد یک ظاهر سودمند وجود دارد. اینها پراگماتیست های سبک هستند.

SF – برای احساس-احساس، آنها رویکردی هنرمندانه و دقیق برای استایل ایجاد می کنند که ظاهری خوشایند و دوستانه ایجاد می کند. اینها زیبایی‌شناسان سبک هستند.

NT – برای INtuition-Thinking، به دنبال یک رویکرد سیستمی به سبک مبتنی بر ایده های بزرگ باشید که ظاهری کامل ایجاد می کند. اینها استراتژیست های سبک هستند.

NF – برای iNtuition-Feeling، آنها یک رویکرد ارزشی برای سبک ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد مطابق با اصول دارند. اینها Style Dreamers هستند.

هنگامی که این پایه قوی برای شروع ایجاد سبک منحصر به فرد خود را دارید، می توانید به انتخاب سبک خود اطمینان داشته باشید – احتمالاً به روشی که قبلاً هرگز در زندگی خود نداشته اید!

بنابراین وقتی شروع به ساختن پل بین جوهره سبک و بیان سبک شما کردیم، به یک عنصر جدید نیاز داریم. و آن عنصر سبک های لباس پوشیدن است.

با خواندن پاراگراف‌های ساده بالا می‌توانید بفهمید که چگونه هر یک از سوپر استایل‌ها ممکن است جذب سبک‌های مختلف لباس پوشیدن شوند (که در بخش بعدی توضیح داده شد) – و کدام یک از آنها ممکن است جذابیت کمتری پیدا کنند.

سبک اصلی شما

ما گرافیک زیر را برای نشان دادن ارتباط بین جوهره استایل شما (که گزارش نوع سبک شما برای شما شرح می دهد) و جوهره استایل شما ایجاد کرده ایم.

این گرافیک سفارشی از مدل Core Self اقتباس شده است.

نوع سبک متنی

نوع سبک زمینه‌ای ما تحت تأثیر عوامل بسیاری است که در زمان کنونی بر ما تأثیر می‌گذارند. اینها ممکن است شامل روندهای مد، سبک زندگی و بودجه مورد نیاز، نظر دوستان و افراد مهم و آنچه در محل کار یا در محیط حرفه ای ما مورد نیاز است باشد. موقعیت یا موقعیت ما بر انتخاب سبک ما تأثیر می گذارد.

نوع سبک متنی ما برای ما درست و مرتبط است، زیرا فاکتورهای عملی زیادی را در بر می گیرد، اما به توصیف ماهیت سبک ما، چیزی که برای ما «خانه» است، نمی رسد.

اگر سفر سبک شما هرگز فراتر از نوع سبک متنی شما نباشد، استایل شما همیشه به میزان قابل توجهی محدود می شود و ممکن است هرگز در لباس های خود احساس راحتی نکنید.

نوع سبک توسعه یافته

دایره میانی، نوع سبک توسعه‌یافته است – با توجه به تأثیرات فرهنگ و آموزش، و با توجه به انتخاب‌های سبک ما، سبک شما به چه چیزی تبدیل شده است.

برای بسیاری از زنان، این همان چیزی است که آنها معتقدند سبکشان است، زیرا نوع سبک توسعه یافته مربوط به انتخاب سبک در زمینه رشد، فرهنگ، سابقه، شغل، جغرافیا، تحصیلات و بسیاری از عوامل دیگر است که رویکرد، نگرش هر زن را تعیین می کند. و اقدامات در مورد سبک.

و در حالی که نوع سبک توسعه‌یافته شما بازتابی واقعی از سبک شماست، جوهر سبک شما را به طور کامل توصیف نمی‌کند – این تنها در کاوش و کشف نوع سبک اصلی شما یافت می‌شود.

نوع سبک هسته

نوع سبک اصلی ما همان چیزی است که با آن متولد شده ایم. دیدگاه ما این است که رویکرد شما به سبک به همان اندازه ذاتی و ذاتی است که رویکرد شما به ارتباطات، جمع‌آوری اطلاعات، تصمیم‌گیری و به طور کلی زندگی.

اینجاست که 16 نوع سبک وارد تصویر سبک می‌شود، زیرا زبانی محترمانه و مشروعیتی برای رویکردهای سبک منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد که ممکن است قبلاً مورد تأیید قرار نگرفته باشند، چه رسد به اینکه به عنوان واقعی مورد احترام قرار گرفته باشند.

نوع سبک اصلی شما شامل درک بیشتر سبک و لباسی است که «شما» هستید. دیگر عناصر نوع سبک اصلی عبارتند از:
درک کامل ارزشی که برای سبک زندگی خود قائل هستید
انتخاب سبک آگاهانه بر اساس ستون های سبک خود
با رفتار خرید و انتخاب های خرج کردن خود احساس می کنید که در خانه هستید
با درک چالش های سبک، بر روی نقاط قوت سبک منحصر به فرد خود بسازید
ایجاد یک کمد به عنوان یک منبع ارزشمند و دیدن آن به عنوان یک متحد و سازنده در سفر سبک خود
توصیه های سبک و بازخورد دیگران را در جای مناسب خود قرار دهید، هر چه که باشد
داشتن اعتماد به نفس عمیق به اینکه چه کسی هستید و زیبایی منحصر به فرد خود
باور داشته باشید که رویکرد شما به سبک معتبر است و روش شما نه تنها خوب است، بلکه برای شما عالی است
دوست داشتن و دوست داشتن خود برای آنچه که هستید – در حال حاضر، بدون هیچ گونه ‘بهبود’ لازم
دانستن این نکته
کشف نوع سبک اصلی، چیزی است که شما را به خانه می آورد، رویکرد منحصر به فرد خود را به سبک تشخیص داده و به آن احترام می گذارید، و آنچه برای شما کارآمد و صادق است.

جوهر سبک – ارتباط بیان سبک: سبک های لباس پوشیدن

اکنون به بخش پل زدنی می پردازیم که چگونه می توانید یک بیان سبک زیبا بر اساس جوهر سبک خود ایجاد کنید، زیرا اکنون می‌دانیم که نوع سبک شما آن را دیکته نمی کند.

ما متوجه شده‌ایم که یک ابزار کلیدی برای ایجاد پل ارتباطی بین جوهره استایل شما (که شما در هسته اصلی خود هستید) و بیان استایل شما (نحوه لباس پوشیدن خود) سبک‌های لباس پوشیدن هستند.

این گرافیک سفارشی رابطه بین جوهره استایل شما، بیان استایل شما، سبک زندگی شما و عنصری که همه آن را با هم جمع می کند: سبک های لباس پوشیدن را نشان می دهد.

هفت (7) سبک لباس پوشیدن وجود دارد:

کلاسیک
آرام
نمایشی
خلاق
سرکش
زنانه
شیک
هر یک از 16 نوع سبک دارای جاذبه های طبیعی و قرابت با برخی از هفت سبک لباس پوشیدن است – اما نه همه آنها. در گزارش نوع سبک خود، یک بحث جامع در مورد سبک لباس پوشیدن و نحوه استفاده از آنها بر اساس نوع سبک خود دریافت می کنید.

استفاده از سبک های لباس پوشیدن

راه های زیادی برای استفاده از هفت سبک لباس پوشیدن وجود دارد! هنگامی که شروع به درک آنها کردید، راه های ممکن برای سازگاری، به کارگیری و ترکیب آنها بی پایان است. و این یک جنبه کلیدی برای سبک لباس پوشیدن است: تطبیق آنها با شما، به عنوان یک زن از نوع سبک شما.

گاهی اوقات انطباق‌هایی که باید انجام دهیم ناشی از عوامل بیرونی است – ما باید با یک محیط، گروه یا موقعیت خاص هماهنگ شویم. ممکن است ما (به طور موقت یا دائمی) در یک محیط محافظه کار کنیم، بنابراین سبک لباس پوشیدن کلاسیک مناسب تر می شود. یا حلقه اجتماعی ما شامل برخی از رویدادهای غیررسمی است که سبک لباس پوشیدن Relaxed را ضروری می کند.

تطبیق سبک های لباس پوشیدن

مهم است که فقط آن عناصری را که مخصوصاً دوست دارید از هر یک از سبک های لباس پوشیدنی که مطابق با اهداف خود تطبیق می دهید، استفاده کنید. عناصر زیادی برای هر یک از سبک های لباس پوشیدن وجود دارد – تنها یک چیز وجود ندارد که سبک های لباس پوشیدن را تشکیل می دهد، هر کدام ابعاد زیادی برای خود دارند!

کلاسیک تمام خطوط و رنگ سرمه ای نیست.

Relaxed همه الیاف شل و طبیعی نیست.

دراماتیک همه رژ لب قرمز و عدم تقارن نیست.

خلاقیت همه چیز در مورد عجیب و غریب و ساخت و ساز غیر معمول نیست.

شورشی همه نقوش جمجمه و رنگ مشکی نیست.

زنانه بودن همه چیز در مورد زواید و پارچه های شناور نیست.

شیک همه چیز در مورد سنگ های خنثی و قیمتی نیست.

هنگامی که درک کاملی از هر یک از هفت سبک لباس پوشیدن دارید، به شگفت انگیزترین ابزار مجهز شده اید تا خود را به گونه ای بیان کنید که درست و مناسب شما باشد – و به جوهره استایل شما، هسته اصلی شخصیت شما مرتبط است. هستند. معجزه است!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.