آنچه طراحان لباس باید در مورد کار با بلاگرها بدانند

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
بلاگر هادر صنعت مد

آنچه طراحان لباس باید در مورد کار با بلاگرها بدانند

روزهایی که وبلاگ نویسی فقط یک سرگرمی جنبی یا یک احساس گناه بود ، گذشته است. امروز ، این یک تجارت جدی است. وبلاگ نویسان مد در هر کمپین بازاریابی و هر هفته مد موارد برجسته ای هستند. بلاگرها میلیون ها پیرو فداکار دارند. آنها با بزرگترین مارک های صنعت همکاری می کنند.

من مطمئن هستم که بسیاری از شما همکاری با وبلاگ نویسان را در نظر گرفته اید و بسیاری دیگر نیز این کار را انجام می دهند. اگر درست انجام شود ، همکاری با وبلاگ نویسان مد یا سبک زندگی برای کسب و کار شما مفید است.

در این مقاله ، من می خواهم نحوه انتخاب بلاگر مناسب و نحوه شروع همکاری را بررسی کنم.

ناگفته نماند که شما باید برای یک کمپین موفق آماده باشید که ممکن است توجهات و ویژگی های اضافی را در سایر رسانه های اجتماعی جلب کند. این بدان معنی است که وب سایت و پروفایل های اجتماعی شما باید جذاب و قابل ارائه به نظر برسند. فروشگاه آنلاین شما باید بی عیب و نقص کار کند و از نظر وسایل خوبی داشته باشد. تدارکات شما باید کاملا مشخص باشد. ایمیل شما باید مرتباً بررسی شود و به سرعت به سوالات مشتریان پاسخ داده شود. بدون آن ، اولاً هیچ فایده ای برای شروع همکاری وجود ندارد.

بیشتر ما تنها بزرگترین وبلاگ نویسان را دنبال می کنیم: بلوند سالاد و انسان دفع کننده بلاگ کره. کانون توجه بسیاری از این وبلاگ نویسان وجود دارد ، اما به این معنی نیست که آنها برای تجارت شما مناسب هستند.

پس بزن که بریم:
احتمالاً مهمترین مرحله. جستجوی خود را با مرور وبلاگهایی که دوست دارید ، وبلاگهایی که دوستانتان می خوانند ، شروع کنید. حتی می توانید از مشتریان خود بپرسید که چه کسی را دنبال می کنند و چرا. این به شما یک سرنخ کلی می دهد و حتی ممکن است اسامی خاص ظاهر شود.

پس از آن ، می توانید در سیستم عامل های وبلاگ نویسان مانند Bloglovin عمیق تر شوید. در آنجا می توانید بسیاری از وبلاگ های جدید را از سراسر جهان کشف کنید. یک راه عالی دیگر برای کاوش ، از طریق وبلاگ نویسان دنبال شده شما است. بسیاری هنوز پیوندهایی به وبلاگهای مورد علاقه خود دارند. در این مرحله ، می توانید شروع به تهیه پیش نویس لیست از وبلاگ های احتمالی کنید.

سوالات سخت را بپرسید

قبل از ادامه کار باید بدانید که در این همکاری به چه چیزی می خواهید برسید – آیا می خواهید بازدید کننده آنلاین بیشتری داشته باشید یا شاید به دنبال تبلیغ فروشگاه آجر و ملات خود هستید؟ آیا می خواهید خرده فروشان یا مشتری های بالقوه را جذب کنید؟ آیا می خواهید برند خود ، مجموعه خود یا فقط یک محصول خاص را تبلیغ کنید؟ یا شاید دوست دارید در بازار بین المللی گشوده شوید؟ این به شما کمک می کند تا تمرکز کنید و برای تصمیم گیری نهایی بسیار مهم است.

تحلیل و بررسی
اکنون که کمی تمرکز بیشتری دارید ، وقت آن است که وبلاگهایی را که در لیست خود دارید مشاهده کنید. اول از همه – خود وبلاگ:

.چرا این وبلاگ را دوست دارید

.چه عاملی باعث می شود که شما بیشتر بیایید؟

.آیا در واقع بر روی پیوندهایی که بلاگر پیشنهاد می کند کلیک می کنید؟

.آیا محصولی را که در وبلاگ ارائه می شود دوست دارید؟

بعدی – نامزدی:

.میزان خواننده چقدر درگیر است؟

.فکر می کنید خوانندگان این وبلاگ می توانند مشتری بالقوه شما شوند؟

.قسمت نظرات چگونه است؟ معمولاً در وبلاگهایی که متن زیادی دارند بحثهای پر جنب و جوش بیشتری خواهید یافت.

سپس ، به نحوه کار بلاگر نگاه کنید:

.وبلاگ نویس کجا واقع شده است؟ این در موارد خاص مهم است ، به عنوان مثال ، اگر می خواهید فروشگاه خود را در NYC تبلیغ کنید ، یک وبلاگ نویس محلی در انجام این کار بسیار موفق تر از فرض کنید یک وبلاگ نویس از آمستردام خواهد بود.
.آیا می بینید که برند شما از نظر بصری در پست های وبلاگ نویس قرار دارد؟
.وبلاگ نویس معمولاً با چه کسی همکاری می کند؟ آیا شرکت های بزرگ است یا مارک های کوچک؟
.همکاری ها چگونه است؟ نمونه های خاص: وبلاگ نویسان به سبک شخصی هنگام مدل دادن به لباس ، در تبلیغ برخی از لباس ها مهارت دارند. مردم تمایل دارند لباس های خود را کپی کنند و به دنبال لباس هایی که می پوشند باشند. وبلاگ های غنی از عکاسی در ایجاد داستان های الهام بخش و ارتقا تصویر برند خوب هستند.

مثالهای بسیار بیشتری وجود دارد و هیچ اشتباه و درستی وجود ندارد. آنچه برای برند شما مناسب است و نحوه ارائه آن را انتخاب کنید. لیست شما ممکن است طولانی باشد یا ممکن است فقط تعداد انگشت شماری از نامها باشد. اگر این اولین بار است که با یک وبلاگ نویس همکاری می کنید ، پیشنهاد می کنم بیش از چند مورد تماس بگیرید. به این ترتیب شما ایده کلی در مورد آنچه هرکدام ارائه می دهید و چگونگی عملکرد آنها معمولاً دریافت می کنید.

تماس با وبلاگ نویسان

همانطور که قبلاً گفتم ، وبلاگ نویسی یک کار جدی است ، بنابراین فقط هدیه دادن و امید به بهترین ها معمولاً کارساز نخواهد بود. این امر به ویژه در مورد وبلاگ نویسان حرفه ای که سخت تلاش می کنند داستان ها و تصاویر جذاب را با مارک هایی که با آنها کار می کنند خلق کنند ، بسیار صدق می کند.

بهترین راه برای نزدیک شدن به یک وبلاگ نویس این است که بنویسید چرا کار او را دوست دارید و دوست دارید راه های احتمالی همکاری را همراه با برخی اطلاعات در مورد نام تجاری و اهداف خود کشف کنید.

اگر وبلاگ نویس در مورد پیشنهاد شما مثبت باشد ، به احتمال زیاد راهنمای قیمت همراه با گزینه های ذکر شده دریافت خواهید کرد. این موارد معمولاً شامل یک بنر ، داستان در وبلاگ ، ویژگی های شبکه های اجتماعی یا چندین ترکیب از هر دو خواهد بود.

نیازی به گفتن نیست که شما باید یک محصول یا نمونه را برای کار بلاگر تهیه کنید. ایده خوبی است که با یک وبلاگ نویس گفتگو کنید و ذهنیت آزاد داشته باشید. با هم می توانید یک داستان منحصر به فرد و موفق ایجاد کنید.

نتایج و نتیجه گیری

مهمترین نتیجه برای هر همکاری ، پیشبرد فروش است. با این حال ، یکی از مطمئن ترین نتایج ، تعداد بازدیدکنندگان و دنبال کنندگان در رسانه های اجتماعی و وب سایت شما خواهد بود. این زمان خوبی برای فعال شدن در کانال های رسانه های اجتماعی شماست. اندکی بعد برای تشویق بازدید کنندگان جدید ، یک مسابقه اهدا کنید یا یک مسابقه بریزید.

در واقع ، شما باید از توجه بهره برداری کنید و “به طور کامل پتانسیل خود را بر روی موج سوار کنید”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *