۹ کار که هنگام آغاز خط تولید باید امتناع کرد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
fashion production

9 کار که هنگام آغاز خط تولید باید امتناع کرد

تأسیس شرکت تولید لباس خویش می تواند یکی از مهیج ترین ، دلهره آورترین و توان فرسای ترین وو در عین حال با پاداش زندگی شما باشد.

مهم نیست که ایده اولیه شما چقدر شگفت انگیز باشد و یا طرح های شما قشنگ باشد ، بسیاری از کارآفرینان هنگام راه اندازی برند تجاری خود اشتباهات و خطاهای خاصی دارند. در اینجا ، ما نگاهی به 9 کار اشتباهی که  هنگام آغاز تجارت مد خود از آنها اجتناب کنید.

1 دست کم گرفتن برنامه ریزی

‘ پر و بال دادن ‘ وقتی صحبت از تجارت می شود یک بازی خطرناک است. نیاز به برنامه ریزی از پیش و تحقیق درباره کل چیز در باره بازرگانی و صنعت شما از اهمیت بالاتری برخوردار است تا اطمینان حاصل کنید که هرگز آماده نخواهید شد.
از یک تحقیق عمیق در باره رقبا گرفته الی یک راهبرد کامل و ریزبین بازاریابی دیجیتال ، برنامه های تجاری به یک علت وجود دارند و به شما کمک می کنند بدون وقفه غافلگیری ها و اشتباهات پرهزینه ، پیشرفت و برپایی تجارت کنید.

اشتباهات خط تولید لباس

وقتی نوبت به راه اندازی مشاغل خط تولید لباس شخصی خود در صنعت مد برای یک تجارت کوچک می رسد ، موارد بی شماری وجود دارد که باید قبل از اجرای صحیح و موثر آنها را برنامه ریزی کنید.

در اینجا چند نمونه از جنبه های کسب و کار شما آورده شده است که اشتباه کافی است که به طور کامل برنامه ریزی نکنید.

برنامه ریزی نکردن بودجه – هنگامی که برای اولین بار کار خود را شروع می کنید ، نمی دانید دقیقاً هزینه های تمام هزینه هایی را که باید صرف کنید. با این حال ، بسیار مهم است که در ابتدای کار ایده هزینه ها برای هر جنبه از تجارت را ثبت کنید تا هزینه های خود را پیگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاری اولیه خود را بیش از حد انجام نمی دهید. بسیاری از کارآفرینان مد در ابتدای سفر کوچک خود برنامه ریزی نکردن بودجه واقعی را اشتباه می گیرند که بعداً عواقب فاجعه باری در پی خواهد داشت ، وقتی هنوز کارهای زیادی برای انجام کار وجود دارد و هیچ بودجه ای در دسترس نیست.

برنامه ریزی تولید نیست – تولید چنین جنبه بزرگی از تجارت شما است ، مهم این است که هرچه زودتر برنامه ریزی کنید. بدون داشتن برنامه برای نمونه ها ، حداقل سفارشات تولید ، سطح سهام و سهام مجدد ، می توانید بدون محصول مناسب یا بدون هیچ کالایی باقی بمانید.

برنامه ریزی بازاریابی نیست – بازاریابی از هر لحاظ نیاز به برنامه ریزی و نظارت دقیق در همه زمان ها دارد. از ایجاد محتوای شبکه های اجتماعی گرفته تا تبلیغات پولی ، بدون برنامه ، بسیاری از مشاغل مد در بازارهای هدف خود ، به طور ناسازگار و بدون هدف و اثر ، به بازار هدف خود تبلیغ می کنند که منجر به اتلاف وقت و هزینه می شود.

چگونه از دست کم گرفتن برنامه ریزی جلوگیری کنیم

تحقیق خود را انجام دهید – به محض اینکه تصمیم گرفتید که می خواهید تجارت لباس خود را راه اندازی کنید ، تحقیق را شروع کنید. تحقیق در مورد چگونگی برنامه ریزی هر مرحله از فرآیند کسب و کار خود از طرح ها تا قیمت ، برای درک نحوه تنظیم زمان و بودجه بسیار حیاتی است.

کمک بگیر – اگر فکر برنامه ریزی برای هر مرحله از تجارت شما طاقت فرسا است ، فراموش نکنید که افراد حرفه ای در کار هستند که به شما کمک می کنند تا برنامه ریزی کنید. با در نظر گرفتن برون سپاری برخی از این کارها در بودجه خود ، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام مراحل برنامه ریزی لازم برای هدایت شما را به سمت موفقیت برداشته اید.

2 شروع خیلی بزرگ

مشکلی که بسیاری از کارآفرینان مد و صاحبان مشاغل هنگام راه اندازی خط تولید لباس و فروشگاه آنلاین خود با آن روبرو هستند ، تلاش برای شروع خیلی بزرگ است. یا راه اندازی بیش از حد خطوط تولید بیش از حد یا تلاش برای جلب نظر مخاطبان بسیار گسترده تر ، می تواند به معنای عدم تمرکز نام تجاری و از بین رفتن هویت باشد.

شروع کوچک و خوب به معنای ادامه کار شما نیست.

متمرکز کردن و به کمال رساندن طیف کوچکی از محصولات ، با هدف مشتری مشخص و مشخص ، شما را قادر می سازد تا پایه ای قدرتمند برای ساخت و رشد گام به گام برند خود ایجاد کنید. اگر شروع به فروش یک سری کوچک از تی شرت ها می کنید ، این بدان معنا نیست که به زودی لباس های بیرونی و لوازم جانبی نیز نخواهید فروخت.

هنگامی که خط لباس جدید خود را شروع می کنید ، تمرکز و جزئیات برای اطمینان از ایجاد کالایی که مشتری هدف شما واقعاً می خواهد ، کلیدی خواهد بود. بیایید نگاهی به چند اشتباه که یک طراح مد ممکن است هنگام شروع خیلی بزرگ انجام دهد ، بیاندازیم.

.بیش از حد محصول – بعضی اوقات مشاغل با ارائه هر آنچه ممکن است بخواهند به مشتری خود جلب می کنند. با این حال ، این مدل تجاری به این معنی است که شما روی خطوط تولید بیش از حد زیادی کار می کنید و تمرکز نام تجاری خود را از دست خواهید داد. مارک های مد باید در یک منطقه تخصصی متمرکز شده و به یک متخصص تبدیل شوند و از آنجا ساخته شوند.

نمونه برچسب مد: آیا می دانید برند جهانی رالف لورن فقط با مجموعه کوچکی از کراوات های ابریشمی مردانه شروع به کار کرد؟ با پیدا کردن مشتری خود و ایجاد لباس های مناسب برای آنها ، نام تجاری پس از آن تکامل یافت و با سطح تخصص مشخصی در بازار رشد کرد.

مشتری خاصی ندارد – بدون طراحی و مارک تجاری برای مشتری خاص ، مارک های تجاری با تلاش برای جلب رضایت بیش از حد افراد ، هویت بیش از حد مبهمی ایجاد می کنند. با این کار می توانید هیچ کس را خوشایند نکنید (یا مورد توجه واقع نشوید).

چگونه از شروع خیلی بزرگ خودداری کنیم

از ابتدا درستش کنید – از همان ابتدای برنامه ریزی شغلی ، مشتری خاص خود را حلقه بزنید و از همان ابتدا برای او طراحی کنید. این باعث می شود مجموعه های شما با کیفیت ، ظریف و متمرکز نگه داشته شوند و اطمینان حاصل کنند که هنگام راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک تانژانت نیستید.

3 عجولانه با نام تجاری خود

نام تجاری یکی از مهمترین جنبه های تجارت شماست زیرا به شما می گوید شما چه کسانی هستید و داستان شرکت ، که به نوبه خود آنها را درگیر می کند و آنها را ترغیب می کند تا به یک مشتری وفادار تبدیل شوند.

عجله در این فرآیند یک خطر محسوب می شود زیرا نه تنها در انجام اشتباهات قمار می کنید بلکه در ایجاد یک هویت نام تجاری پوسته پوسته نیز شانس دارید که واقعاً نمی تواند مشتریان شما را با محصولاتتان متصل کند.

بیایید نگاهی بیندازیم به اشتباهاتی که مارک های مد در روند نام تجاری خود به سرعت انجام می دهند.
.عجله با نام تجاری و آرم -*بعضی اوقات در ابتدای ایجاد برند لباس شخصی خود ، تسویه حساب روی نام و نشان تجاری یکی از جنبه های جالب توجه است. با این حال ، عجله در این مرحله می تواند منجر به انتخاب نامی شود که واقعاً نشان دهنده اخلاق و هویت شما نباشد یا به خوبی در مشتری شما طنین انداز شود.

.انتخاب دامنه ضعیف – دامنه شما باید بخشی از استراتژی مارک تجاری شما باشد اما همچنین ممکن است بخشی از استراتژی های بازاریابی و SEO شما باشد. در نظر بگیرید که دامنه انتخابی شما چقدر به یاد ماندنی است ، چقدر با ایده و محصولات تجاری شما مرتبط است و دامنه ای را انتخاب نکنید که در صورت گسترش خطوط تولید در آینده ، آن را بی ربط کند. چه در حال ایجاد یک فروشگاه خودکار Shopify باشید و چه اینکه یک طراح حرفه ای وب سایت خود را ایجاد کنید ، دامنه شما به شما می چسبد بنابراین مهم است که درست شوید.

چگونه از عجله برند خود جلوگیری کنیم

.خواب بر روی آن – وقتی درباره مارک تجاری خود تصمیم می گیرید ، مانند جنبه های بزرگی مانند نام ، آرم ، فونت ها و طرح های رنگی ، برای مدتی بدون تصمیم قطعی در ساختن تصمیمات خود بخوابید. هنگامی که جزئیاتی مانند یک آرم ایجاد کردید ، به خود فرصت کافی دهید تا دوباره روی آن بخوابید تا اطمینان حاصل کنید که شروع به تغییر عقیده نمی کنید.

.دریافت انتقادات و پیشنهادات – هنگامی که شروع به تصمیم گیری بزرگ در مورد مارک تجاری خود برای تجارت مد خود می کنید ، از هر تعداد که می توانید بازخورد بگیرید. نظرات آنها ممکن است به شما کمک کند تا ببینید مشتریان احتمالی چگونه گزینه های تجاری خود را مشاهده می کنند ، که به شما کمک می کند تا تصمیم صحیحی بگیرید.

4 فکر کردن که می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید

یک کارآفرین اولین بار اغلب سفر خود را به صورت انفرادی آغاز می کند. با ایجاد یک ایده اولیه ، هنگامی که شروع به ایجاد یک کسب و کار در اطراف آن می کنید ، خواهید دید که برای حیات بخشیدن به نام تجاری واقعاً باید با شرکای نزدیک و قابل اعتماد کار کنید.
تلاش برای به عهده گرفتن هر جنبه از مارک تجاری از طراحی گرفته تا تدارکات تا ساخت در مقیاس حرفه ای امکان پذیر نخواهد بود ، بنابراین این فکر که شما می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید باید به ایجاد روابط قوی با سایر متخصصان و خلاقان همفکر تبدیل شود.

بعضی اوقات کارآفرینان مد می خواهند همه کارها را خودشان انجام دهند ، اما بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات بیندازیم که اگر بخواهید این کار را انجام دهید ممکن است رخ دهد.

.جزئیات از دست رفته – اگر تمام جنبه های ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار مد جدید را انجام می دهید ، در نهایت اشتباهاتی شروع می شود و جزئیات از دست می روند ، که بعداً پشیمان می شوید.

.خسته شدهای – هنگامی که هنگام راه اندازی مشاغل جدید سعی می کنید همه کارها را خودتان انجام دهید ، به ناچار خسته خواهید شد. در حالی که خستگی جزئی از ایجاد یک تجارت جدید است ، شما نمی خواهید آنقدر خسته شوید که اشتیاق شما به نام تجاری شما کاهش یابد.

چگونه از تصور اینکه می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید اجتناب کنید

.مهارت های خود را انتخاب کنید – اگر مطمئن نیستید هنگام ایجاد مشاغل پوشاک خود چگونه مسئولیت های مختلفی را تقسیم می کنید ، وقت بگذارید و مهارت های اصلی خود و آنچه بیشتر از همه لذت می برید را انتخاب کنید. جنبه هایی از کسب و کار وجود دارد که شما خیلی آنها را دوست ندارید یا چیزهایی که مستقیماً در مهارت شما نیستند. اینها مواردی است که می توانید با کمک آنها اطمینان حاصل کنید که زیاد قبول نمی کنید.

5 انتخاب افراد اشتباه

پس از پی بردن به نیاز به اضافه کردن شریک یا تامین کننده به تیم خود ، از نزدیک پیوند دادن با شماره 5 ، انتخاب افراد نامناسب به سرعت منجر به فاجعه و ناامیدی می شود.

انتخاب افراد مناسب و تولید کننده مناسب برای کمک به ایجاد تجارت خود نیاز به تحقیقات عمیق بازار و ارتباطات عالی دارد. بستر Sewport می تواند با اتصال شما به افراد حرفه ای تأیید شده ، که می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و از طریق خود وب سایت با آنها پرداخت کنید و به شما در امنیت در چند مرحله اول تجارت خود کمک کنید ، به شما در سهولت این امر کمک کند.

خود تماس با تأمین کنندگان تأیید نشده امکان پذیر است ، اما بدون تماس و امنیت ، بسیاری از مسائل نگران کننده وجود دارد که می تواند بدون کمک یک سیستم عامل مانند Sewport ایجاد شود.

بیایید نگاهی بیندازیم به اشتباهاتی که کارآفرینان مد هنگام کار با افراد نامناسب مرتکب می شوند.

.اتلاف وقت و پول – با انتخاب سازندگان بالقوه غیرحرفه ای ، به راحتی می توانید وقت و هزینه خود را هدر دهید در مورد عدم تحقق وعده های داده شده توسط شرکای خود.

.از دست دادن اعتماد به نفس – داشتن تجربه بد در کار با افراد نامناسب در هر مرحله از تجارت خود ، واقعاً می تواند بر اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد. این یک اشتباه کوچک است که باعث اتلاف وقت شما می شود و یا یک اشتباه بزرگ تولیدی که بسیاری از امور مالی شما را مصرف می کند ، این می تواند باعث عدم اعتماد به نفس شما در حرکت به جلو شود.

چگونه از انتخاب افراد اشتباه خودداری کنیم

.از یک سرویس حرفه ای استفاده کنید

 

5 مرحله کلیدی برای موفقیت در تولید لباس

6 فقط روی محصول تمرکز کنید

از آنجا که ایده شما جرقه اولیه تجارت شما است ، گم شدن آن آسان است ، فقط بر روی خود محصول تمرکز کرده ، با جزئیات وسواس می بینید و نمی توانید تصویر بزرگتری را ببینید.اگرچه این محصول کاملاً حیاتی است ، شما باید برند را به عنوان یک تجارت ببینید ، در مقیاس بزرگ تری به آن نگاه کنید و به یاد داشته باشید که باید بر روی هر چیز دیگری که همراه با ایجاد و راه اندازی یک تجارت موفق است تمرکز کنید.

 

داشتن دید تونلی به سمت محصول می تواند شما را نسبت به برخی از جنبه های ضروری کسب و کار که نیاز به توجه شما دارند ، رها کند. بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات کارآفرینان مد بیاندازیم که فقط روی محصول تمرکز می کنند.

.مارک تجاری منسجم نیست – تمرکز بر روی محصول و عدم مارک تجاری می تواند منجر به پیامی منسجم در کل کسب و کار و یک شرکت گیج کننده شود که مشتری شما را به سمت خود جذب نخواهد کرد.

.تمرکز روی پول نقد نیست – چه بخواهید در مورد پول صحبت کنید و چه نکنید ، پول نقد سلطان است وقتی که صحبت از تجارت می شود و مهم نیست که شما به عنوان یک طراح خلاق باشید ، باید تمرکز زیادی روی سمت تجاری برند خود داشته باشید. بدون تمرکز بر پول نقد ، در پایان می توانید محصول خود را تمام کنید و محصولی ایجاد کنید که هرگز قابل عرضه نباشد.

چگونه از تمرکز فقط روی محصول خودداری کنیم

.ذهنیت خود را تغییر دهید – با برنامه ریزی یک ساعت در روز و صرفاً در زمینه تجارت ، مارک تجاری ، بازاریابی و امور مالی ، روی تغییر ذهنیت و افزایش تمرکز در کسب و کار خود کار کنید. سختگیری در جدول زمانی اطمینان حاصل می کند که فقط در جزئیات محصول گیر نمی افتید.
.کمک بگیر – اگر می دانید که یک فرد خلاق و بدون تمایل به تمرکز بر روی جزئیات کسب و کار هستید ، حرفه ای را بیاورید که می تواند به طور مداوم تجارت را ردیابی کند و به شما کمک کند تا روی هدف نهایی و نه فقط محصول تمرکز کنید.

7 نداشتن سرمایه کافی

تلاش برای شروع کار خود به طرز باورنکردنی کوچک ، بدون داشتن سرمایه زیاد ، می تواند منجر به مشکلات و هدر رفتن جاده شود. از طریق برنامه ریزی گسترده خود ، قبل از شروع کار برای ایجاد مشاغل خود ، باید واقعاً برای تمام نیازهای کسب و کار ، از جمله بازاریابی و راه اندازی بودجه در نظر گرفته باشید.

اگر پیش بینی های مالی شما برای شروع خط مد خود برنامه ریزی نمی کند ، سعی کنید خیلی زود با راه اندازی یک محصول غیر استاندارد ، محدودیت ها را ایجاد نکنید.*به جای راه اندازی شتابزده ، سعی کنید از طریق مسیرهای مختلف مقداری پول جمع کنید تا بتوانید به مسیر خود برگردید. اگر پس انداز خود را ندارید ، می توانید:

.از بانک وام کسب و کار بگیرید
.از بانک وام شخصی بگیرید
.به دنبال سرمایه گذاران حرفه ای باشید
.از خانواده بخواهید سرمایه گذاری کنند (با قرارداد بازده پس از راه اندازی تجارت)

 

تمام شدن پول می تواند برای هر طراح لباس اتفاق بیفتد. در اینجا چند اشتباه وجود دارد که می تواند هنگامی رخ دهد که سرمایه کافی نداشته باشید.

.شما گوشه ها را برش می دهید – همانطور که اشاره کردیم ، این خطرناک است زیرا در نهایت می توانید با یک محصول و مارک تجاری غیر استاندارد مواجه شوید.
.بدون راه اندازی – به بیان ساده ، اگر خیلی زود کمبود پول داشته باشید ، نمی توانید محصول خود را به بازار عرضه کنید و آینده کل برند خود را به خطر می اندازید.

چگونه از نداشتن سرمایه کافی خودداری کنیم

.بودجه – این همه در مورد بودجه و برنامه ریزی است. پیوند دادن با اولین اشتباه ما ، برنامه ریزی مالی از ابتدا بسیار مهم است تا اطمینان حاصل کنید که در مراحل طراحی و ساخت خود ، نقدینگی شما تمام نمی شود.
.واقع بین باش – وقتی دانستید که چقدر پول دارید ، باید انتظارات خود را واقع بینانه نشان دهید. انتظار نداشته باشید که یک برچسب لوکس با بودجه کم راه اندازی کنید. انتظارات خود را برای جلوگیری از ناامیدی یا حتی شکست مقیاس بندی کنید.

8 اشتباه قضاوت در مورد قیمت بازاریابی

این اغلب مواردی است که مشاغل جدید و کوچک با استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی رایگان تصور می کنند که می توانند یک طرح کاملا رایگان دیجیتال مارکتینگ ایجاد کنند که محصولاتشان را به موفقیت برساند.

با این حال ، جایی که فقط چند سال پیش بستر رسانه های اجتماعی شما با رشد آسان می تواند راهی خارق العاده برای تعامل با مشتریان باشد ، زمان تغییر کرده است. آمارهای ترسناکی مانند ‘فقط حدود 4٪ از پیروان فیس بوک شما پست های ارگانیک برند شما را مشاهده می کنند’ (فوربس 2017) ، به این معنی است که دنیای رسانه های اجتماعی برای تجارت در حال حاضر بسیار یک بستر تبلیغاتی پولی است.

قضاوت نادرست در قیمت بازاریابی و اختصاص ندادن بودجه کافی به هزینه های دیجیتال بازاریابی قبل ، حین و بعد از راه اندازی می تواند مجموعه ای از محصولات را برای شما به همراه داشته باشد و هیچ فروشی برای فروش نداشته باشید.

بیایید نگاهی به برخی اشتباهات کسب و کارهای مد بیاندازیم که در ارزیابی قیمت بازاریابی اشتباه می کنند.

.ناامید کننده راه اندازی – پس از اینکه برای طراحی و ساخت محصول خود به اضافه ساخت وب سایت خود بسیار سخت کار کردید ، اگر پول کافی برای فروش و راه اندازی محصول برای خود نگذاشته اید ، تاریخ راه اندازی ناامیدکننده ضد اوج خواهید داشت.
.بخار مارک تمام می شود – وقتی مارک ها قیمت بازاریابی را اشتباه ارزیابی می کنند ، سرمایه می تواند به سرعت تمام شود. این بدان معنی است که پس از راه اندازی موفقیت آمیز ، برند نام تجاری خود را از دست می دهد ، بازاریابی باید کند شود و بنابراین فروش به ترتیب کند است.

چگونه می توان از قضاوت اشتباه در قیمت بازاریابی خودداری کرد

.تحقیق و برنامه – با تحقیق در مورد نوع بازاریابی که می خواهید برای تبلیغ محصول و نام تجاری خود برای مشتری هدف خود انجام دهید ، می توانید درک بهتری از هزینه های انجام شده و آنچه از ابتدا انتظار دارید را بدست آورید.

.یک طرفدار بیاورید – استفاده بهینه از بودجه بازاریابی خود نیاز به یک حرفه ای دارد که اطلاعات دقیق تبلیغات فیس بوک ، Google Adwords و موارد دیگر را درک کند. این به شما کمک می کند تا برنامه ریزی و پیش بینی کنید و همچنین بیشترین کلیک ممکن را از بودجه تبلیغاتی خود کسب کنید.

9ترک آخرین راه اندازی شما

پرت شدن از محصولات و هیجان دیدن زنده شدن طرح های شما گاهی اوقات می تواند به این معنی باشد که شما فقط وقتی آماده شروع به برنامه ریزی برای راه اندازی هستید. این نه تنها به این معنی است که پرتاب شما به تأخیر می افتد ، بلکه می تواند به این معنی باشد که شما در نهایت بدون تأثیری که ممکن است با اجرای یک برنامه ریزی و فکر خوب داشته باشید ، پرتاب می کنید.

هنگامی که طرح های شما تولید شد و اطمینان پیدا کردید که راه اندازی می کنید ، می توانید از همان ابتدا برنامه ریزی برای این روز را شروع کنید. شما سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و یک وب سایت خواهید داشت که می توانید قبل از راه اندازی ترافیک به آنها هدایت کنید ، به شما این امکان را می دهد که داده های ایمیل را برای پایگاه داده خود شروع به جمع آوری کنید و به شما این امکان را می دهد تا مشتریان را در طول راه به روز کنید.

با یک پرتاب طاقت فرسا خود را ناامید نکنید. بیایید نگاهی بیندازیم به اشتباهاتی که کسب و کار مد در هنگام راه اندازی مرتکب می شود.

پیش بینی ایجاد نمی کند – محصول شما ضروری است و وب سایت شما برای تجارت شما حیاتی است. با این حال ، اگر افکار مربوط به راه اندازی خود را برای آخرین بار بگذارید ، شما یک محصول و وب سایتی را ایجاد کرده اید که هیچ کس نمی داند حتی در حال راه اندازی است. با در نظر گرفتن راه اندازی خود از ابتدا می توانید یک استراتژی از طریق رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل خود ایجاد کنید که باعث افزایش چشمگیر مخاطبان شما می شود و از همه کانال های شما استفاده می کند تا بهترین شانس را برای یک تاریخ راه اندازی موفقیت آمیز داشته باشید.

.تمام شدن بودجه – اگر از قبل برنامه ریزی نکرده باشید ، احتمال دارد تا زمان ساخت کار شما مبلغ هنگفتی را از صندوق سرمایه گذاری اولیه خود خرج کنید. اگر برنامه خود را برای آخرین بار بگذارید ، ممکن است بودجه کافی برای ایجاد تأثیری که تصور می کردید باقی نماند.

چگونه می توان از شروع کار خود را تا آخرین زمان اجتناب کرد

.برنامه ریزی – درست مثل اشتباه شماره 1 در این لیست ، شما باید زودتر برنامه ریزی کنید. هرچه زودتر به فکر راه اندازی و برنامه ریزی خود باشید ، ایده های شما بهتر توسعه می یابد و می توانید هزینه های بیشتری را برای آنچه که نیاز دارید هزینه کنید.
.از اجتماعی استفاده کنید – رسانه های اجتماعی فرصت مناسبی برای شروع ارسال پیام در مورد نام تجاری شما در اسرع وقت ، ایجاد پیش بینی برای راه اندازی شما و جمع آوری زودهنگام مشتریان احتمالی است.
راه اندازی خط تولید لباس شخصی و برند موفق خود به فداکاری ، سخت کوشی و صبر نیاز دارد. با اجتناب از این 10 دام و اشتباه رایج توسط کارآفرینان مد ، می توانید با نام تجاری جدید خود بهترین موفقیت را به خود بدهید. نگاهی به راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی راه اندازی یک خط لباس جدید برای نکات بیشتر کسب و کار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما