۹ نکات مفید تجاری برای کارآفرینان مد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی لباس

9 نکات مفید تجاری برای کارآفرینان مد

شما اشتیاق و اشتیاق زیادی برای شروع یک تجارت مد دارید. ایده شما به طور محکم در ذهن شما کاشته شده است و شما واقعاً می خواهید این تجارت را عملی کنید. برو کارآفرین! این پست برای شماست. از این 9 نکته تجاری برای پیشرفت کسب و کار مد خود و رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

۱. برنامه , برنامه , برنامه

اولین کاری که هر کارآفرین تجاری باید انجام دهد چیست؟ طرح. اهداف خود را ، کوتاه مدت ، بلند مدت و آنچه می خواهید در این بین اتفاق بیفتد ، برنامه ریزی کنید. این اهداف خاص را در نظر داشته باشید زیرا آنها شما را به جلو هدایت می کنند. ممکن است شما در حال حاضر اشتیاق غیرقابل توقفی به مد داشته باشید ، اما 7 ماه در راه ، وقتی که نوجوان ترین شک را در ذهن خود احساس می کنید ، هنوز اهداف خود را برای ایجاد انگیزه در خود خواهید داشت.
همراه با اهدافتان ، اقداماتی را که باید برای تحقق آنها انجام دهید ، ذکر کنید. این مراحل ممکن است شامل دستیابی به نقاط عطف مالی خاص ، ایجاد روابط با تأمین کنندگان و خرده فروشان خاص و دستیابی به مخاطبان گسترده تری باشد.

برنامه ریزی شامل همه جنبه های کسب و کار شما از بازاریابی تا امور مالی تا تولید است. مغز خود را محکم بر مفهوم کسب و کار خود بچرخانید.

2. مشتریان خود را بشناسید

چه کسی قرار است محصولات شگفت انگیز مد شما را بخرد؟

مخاطبان موردنظر خود را مشخص کرده و سپس در مورد آنها هرچه می توانید تحقیق کنید. از چه رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟ آیا می توانید با برگه ها و بروشورها به آنها دسترسی پیدا کنید؟ آیا ایمیل یک انتخاب بازاریابی خوب است؟ مشاغل مد با مشتریان مشابه چگونه بازاریابی خود را انجام می دهند؟ چه روندهای مد برای مشتریان شما جذاب است؟ آنها در اوقات فراغت از انجام چه کاری لذت می برند؟

هرچه می توانید در مورد جمعیت شناسی خاص خود جمع آوری کنید و سپس کسب و کار خود را بر اساس آنها تنظیم کنید.

3. هویت نام تجاری خود را بازی کنید

وقتی خریداران خود را بشناسید و بدانید آنها چه چیزی را دوست دارند ، می توانید یک نام تجاری قاتل ایجاد کنید که مردم شما را مانند زنبورها به باغ گل بکشاند. به این فکر کنید که چه چیزی در مورد مدهای شما متفاوت است و از دیدگاه منحصر به فرد خود برای انتقال نام تجاری خود با استفاده از رنگ ها ، نمادها ، تصاویر و کلمات استفاده کنید.

کلید؟ مقاوم باش! شما در پلتفرم های مختلف بازاریابی خواهید کرد و می خواهید مردم بیش از یک بار شما را ببینند و به یاد داشته باشند که قبلاً شما را دیده اند.

4. از وب سایت خود استفاده کنید

حضور آنلاین شما بسیار مهم است. وب سایت مد خود را به مهمانی کاربر پسند برای چشم ها تبدیل کنید. از تمام قدرت های خلاقانه خود برای طراحی یک وب سایت زیبا پر از عکس های عالی از محصول خود استفاده کنید.

اینجاست که خودنمایی می کنید. فقط از یک لباس عکس نگیرید. بهترین عکس را از مدلی بگیرید که لباس پوشیده و شگفت انگیز به نظر می رسد. جزئیات خوشمزه زیادی در مورد محصول خود بنویسید. خریدار شما می خواهد بداند دقیقاً چه چیزی دریافت می کند یا قصد خرید آن را ندارد.

بیایید در مورد قیمت صحبت کنیم ، زیرا در وب سایت شما نیز وجود دارد. قیمت ها را طوری تحقیق کنید که انگار کسب و کار شما به آن وابسته است. هزینه تولید را دریابید ، دریابید که فروشگاه های مشابه چه هزینه ای دارند ، بیشترین قیمتی را که مخاطبان شما مایل به پرداخت آن هستند ، بیاموزید و سپس قیمتی را در جایی بالاتر از هزینه تولید و پایین تر از بالاترین حد انتخاب کنید.

 

آموزش صفر تا صد مدلسازی الگو (لباس زنانه)

 

5. کوچک شروع کنید

مهم نیست که چند مد می تواند ذهن شگفت انگیز شما را در سر داشته باشد ، شما باید کوچکی و محدود شروع کنید. یک خط تولید. از آنجا شروع کنید. خط تولید واحد خود را به بهترین شکل ممکن بسازید ، و سپس آن را بفروشید ، بفروشید ، بفروشید. این استراتژی هزینه های راه اندازی شما را نسبتاً پایین نگه می دارد که خوب است.

شما نمی خواهید مقدار زیادی برای از دست دادن در همان ابتدا داشته باشید. همچنین به شما امکان تمرکز و یادگیری تجارت را می دهد. مهم نیست که چند نکته تجاری عالی در اینجا به دست می آورید ، هیچ چیزی شبیه این نیست که واقعاً به آنجا بروید و آن را محقق کنید.

پس کم کم آن را محقق کنید. از نردبان بالا بروید.

6. مزایا و خطرات را به اشتراک بگذارید

شروع کار با یک یا دو شریک بسیار مفید است. از درخواست کمک خجالت نکشید. اگر مدهای شما به اندازه ای که شما تصور می کنید عالی هستند ، کسی پتانسیل شما را می بیند و با شما وارد این کار می شود. به احتمال زیاد ، شرکای شما ارزش خود را به ارمغان می آورند.

به عنوان مثال ، شریک شما ممکن است تجربه زیادی در ردیابی جریان نقدینگی داشته باشد. شریک شما ممکن است بتواند بخش جدیدی از خریداران را که هرگز به تنهایی به آنها نرسیده اید ، وارد کند. به علاوه ، وقتی با هم شریک می شوید ، پول را به اشتراک می گذارید و ریسک ها را تقسیم می کنید. اگر کسب و کار شما مشکل دارد ، همه چیز به عهده شما نیست.

7. حفظ مهارتهای خوب مردم

ارتباطات شما می توانید شگفت انگیزترین کیف های دستی را در جهان ایجاد کنید ، و اگر شما به وضوح ارتباط برقرار نکنید ، هیچ کس نمی داند.

با مردم روابط ایجاد کنید. همه جور آدم. شما به مشتریان نیاز دارید ، شما به تامین کنندگان نیاز دارید. شما نیاز دارید که مردم در مورد شما با مردم صحبت کنند. به طور خلاصه ، شما به یک جامعه نیاز دارید. بنابراین ارتباط برقرار کنید!

روابط خود را با رفتار مودبانه ، حرفه ای ، صادقانه و سریع حفظ کنید. حتی اگر یک مشتری ناراضی یک نظر تند می نویسد ، در عوض مفید و مودب باشید. شهرت کسب و کار شما در خطر است. وقتی مردم متوجه می شوند که خرید از فروشگاه شما چقدر سرگرم کننده و آسان است ، مشتریان برگشتی خواهید داشت. بهتر است وفاداری دریافت کنید. این همان چیزی است که حفظ مهارت های افراد را به یکی از بهترین نکات تجاری برای پیاده سازی تبدیل می کند.

8. بررسی ها و انتقادات گردهمایی

بهترین نظرات از طرف افرادی است که شما را نمی شناسند. مطمئناً می توانید از مادر خود بپرسید که او چه فکر می کند ، اما بگذارید قبول کنیم که: مادر تعصب دارد. انتقادات را از متخصصان و افرادی که واقعاً به نام تجاری شما علاقه مند هستند دریافت کنید. از توصیه های آنها استفاده کنید! هرچه جلوتر بروید در کسب و کار خود پیشرفت کنید. این راهی است که از نردبان بالا می روید و به اهداف خود می رسید.

9. طرف تجاری کسب و کار مد خود را در جلو نگه دارید

به عنوان یک کارآفرین ، شما باید یک فرد تجاری حرفه ای باشید. آیا قرار است اشتباهات تازه کار را مرتکب شوید؟ مطمئن. آیا قصد دارید از آنها درس بگیرید؟ کاملا. این روشی است که همیشه کار می کند.

با اشتیاق عملی برای تجارت ، علاقه خود به مد را متعادل کنید. مطمئن شوید که می دانید چه اتفاقی برای پول و محصول شما می افتد. به داده های تجاری اجازه دهید تصمیمات شما را شکل دهند. خرد کردن اعداد ممکن است به اندازه بافتن پوتین ناز جذاب نباشد ، اما این دو باید با هم کار کنند.

امیدواریم این نکات تجاری به شما کمک کند تا کسب و کار مد خود را با اطمینان بالا ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *