۵ بهترین رنگ برای پوشیدن در زمستان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

5 بهترین رنگ برای پوشیدن در زمستان

وقتی نوبت به انتخاب رنگ های مناسب برای پوشیدن در زمستان می رسد، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برای یکی، باید رنگ هایی را که در حال حاضر شیک هستند در نظر بگیرید. همچنین باید به این فکر کنید که چه رنگ هایی مکمل رنگ پوست و کمد لباس شما هستند. و در نهایت، باید رنگ هایی را انتخاب کنید که در ماه های سردتر احساس راحتی و شیک بودن به شما بدهد. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، در اینجا چند مورد از بهترین رنگ ها برای پوشیدن در زمستان آورده شده است: 1. مشکی همیشه انتخاب خوبی برای زمستان است. شیک، شیک و سبک است. به علاوه، با همه چیز پیش می رود. اگر می‌خواهید بیانیه‌ای داشته باشید، سعی کنید مشکی را با رنگ‌های پاپ ترکیب کنید. 2. خاکستری یکی دیگر از رنگ های عالی برای زمستان است. این برای ظاهرهای همه‌کاره که می توانند به بالا یا پایین لباس بپوشند، عالی است. به علاوه، این یک راه عالی برای افزودن عمق و بعد به لباس شما است. 3. نیروی دریایی نیروی دریایی یک جایگزین عالی برای سیاه است. برای ایجاد ظاهری آرام‌تر عالی است. و با هر دو رنگ روشن و تیره به خوبی هماهنگ می شود. 4. قهوه ای قهوه ای یک رنگ عالی برای زمستان است زیرا گرم و جذاب است. همچنین یک خنثی عالی است که می تواند تقریباً با هر چیزی جفت شود. 5. قرمز رنگ مناسبی برای اظهار نظر در زمستان است. جسور، زیبا و مناسب برای چرخاندن سر است. اگر می خواهید متمایز شوید، سعی کنید قرمز را با سیاه یا سفید ترکیب کنید.

رنگ هایی که کمد لباس زمستانی را بهبود می بخشد: رنگ هایی را انتخاب کنید که به خوبی با لباس های شما ست می شوند. با این چهار رنگ می توانید کمد لباس زمستانی خود را متحول کنید. بورگوندی، آبی دریایی، آلویی و زرد خردلی نمونه‌های عالی از ترکیب رنگ‌هایی هستند که فصل زمستان را به زمان مناسبی از سال تبدیل می‌کنند. در نتیجه قادر خواهید بود رنگ های مناسب را انتخاب کرده و به ظاهری شیک و مدرن برسید. رنگ های آب نباتی بنفش در سایه های کارمینی. رنگ های آبی، خاکستری و بژ به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند. رنگ های یک قطعه برای فصل زمستان باید تک رنگ باشد.

کت شتری پیچیده و ساده برای پوشیدن است. یک تغییر با طراوت نسبت به دریای معمولی خاکستری، سیاه و دریایی وجود دارد. اگر در یک لباس خسته کننده گیر کرده اید، یک جفت اکسبلود یا دربی جیر آبی می تواند کمک کند. به جای رعایت قوانین لباس پوشیدن سختگیرانه، باید غیررسمی لباس بپوشید. روی یک کت و شلوار سبز یا بورگوندی سرمایه گذاری کنید تا رنگی پررنگ داشته باشید. پوشیدن هر چیزی برای جشن از راه دور مناسب نیست. به عنوان راهی برای روشن‌تر کردن لباس‌های کسل‌کننده، تغییراتی جزئی در چرخه رنگ خود ایجاد کنید.

پوشیدن لباس سفید در تابستان ایده خوبی است زیرا بیشتر گرمای خورشید را منعکس می کند و مقدار کمی از آن را جذب می کند و ما را خنک نگه می دارد. پوشیدن لباس‌های سیاه یا تیره در زمستان ایده‌آل است، زیرا اکثریت قریب به اتفاق گرمای خورشید را جذب می‌کند و ما را گرم نگه می‌دارد.

بهترین رنگ‌های خنثی برای تطبیق (مانند خاکستری یا قهوه‌ای) آنهایی هستند که از یک خانواده رنگی هستند، بنابراین توصیه می‌کنیم فقط از یک خانواده رنگی یا رنگ‌های همسایه (مانند قرمز و بنفش با نارنجی یا آبی) استفاده کنید.

در فصل زمستان می توان یک یا دو مورد با رنگ های روشن را با لباس های خنثی ست کرد و دور آن ها را مدل داد. یک کت با رنگ برجسته یا تکنیک لایه‌بندی کمی به لباس شما می‌افزاید. برای جذاب تر کردن لباس خود، اکسسوری های پر جنب و جوش را انتخاب کنید.

این بدان معنی است که سیاه به دلیل تابش حرارتی که دارد بدترین است. علاوه بر این، تشعشعات حرارتی را جذب می کند، اما اگر از افراد دیگر جدا شده باشید، بدترین حالت خواهد بود. اگر می خواهید در زمستان و تابستان عایق حرارتی باشید، باید لباس هایی با انعکاس زیاد بپوشید.

لباس‌های درجه یک زمستانی شامل لباس‌های کلاسیک در رنگ‌های زمستانی ماندگار مانند سفید، خاکستری، شرابی، سبز کاج، قهوه‌ای، مشکی و آبی است. برای داشتن ظاهری زیبا در زمستان، یک ظاهر تک رنگ سفید را امتحان کنید یا یک کت پشمی خاکستری و ژاکت یقه‌پوش سفید را با شال گردن قهوه‌ای و چکمه‌های سوارکاری ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما