۵ ایده نمایش TRANK SHOW برای طراحان مد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
fashion design

5 ایده نمایش TRANK SHOW برای طراحان مد

نمایش صندوق عقب یک راه عالی برای جلب نام تجاری شما مستقیماً در مقابل مشتریانی است که به احتمال زیاد عاشق سبک های شما می شوند. این رویدادها برای دعوت از پرسنل فروشگاه یا مشتریان خاص بسیار مناسب است تا بتوانند جدیدترین طرح های شما را پیش نمایش کنند ، ببینند چه چیزی در آینده است و قبل از انتشار عمومی تر ، تصمیم خرید را بگیرند.

جای تعجب نیست که شما با ترکیبی از اعصاب و هیجان به آن نمایش های تنه نزدیک شوید. پس از همه ، شما می خواهید مطمئن باشید که از آنها حداکثر استفاده را می کنید!

برخی از این ایده ها و نکات را امتحان کنید تا بیشترین استفاده را از نمایش تنه خود به عنوان طراح مد ببرید:

1. محل مناسب را برای نمایش صندوق بار خود انتخاب کنید.

به طور سنتی ، نمایشگاه های صندوق عقب – که خوشبختانه دیگر حداقل در بیشتر مواقع از صندوق عقب ماشین شما خارج نمی شوند! – در بوتیک ها یا فروشگاه ها برگزار می شود. با این حال ، بسته به نام تجاری منحصر به فرد خود و مخاطبان مورد نظر خود ، می توانید تقریباً در هر کجا یک نمایش اصلی را انتخاب کنید که مصرف کننده مورد نظر شما را جذب کند.
آیا شما یک مارک بارداری هستید؟ ممکن است بخواهید در کلاس ایروبیک بارداری محلی راه اندازی کنید. آیا مارک لباس فعال دارید؟ بسته به نوع محصولاتی که ارائه می دهید ، در استودیوی محلی یوگا ، سالن بدنسازی یا حتی استودیو رقص راه اندازی کنید. آیا خطی دارید که تماماً روی بچه ها متمرکز شده باشد؟ ممکن است بخواهید در رویدادهای محلی مامان و من راه اندازی کنید یا حتی نام تجاری خود را در مهد کودک محلی تعیین کنید. خلاق باشید و مکانی را انتخاب کنید که برای نام تجاری شما مناسب باشد. مستقیماً به آن مشاغل نزدیک شوید – لازم نیست منتظر بمانید تا آنها با شما تماس بگیرند!

2. امکاناتی را که توسط یک نمایش بارگیری مجازی ارائه می شود ، دست کم نگیرید.

سال 2020 ، اگر چیز دیگری نباشد ، به ما نشان داد که بسیاری از رویدادهایی که ما فکر می کردیم فقط می توانند به صورت شخصی برگزار شوند ، می توانند به صورت مجازی نیز میزبانی شوند – و نمایش های اصلی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. تبلیغات خود را در مکانهایی که می دانید می توانید مخاطبان مورد نظر خود را پیدا کنید ، تبلیغ کنید ، پیشنهاد معامله یا تخفیف به مشتریان مشاغل محلی که طرح های شما را تبلیغ می کنند را در نظر بگیرید و سپس آن را به صورت آنلاین انجام دهید!
عکسهای واضح بگیرید ، توضیحات و اطلاعات محصول فوق العاده بنویسید و مطمئن شوید که مجموعه ای خیره کننده را آماده کرده اید که مطمئناً افراد را به خود جلب خواهد کرد. این ممکن است باعث تعجب شما شود که یک نمایش مجازی صندوق عقب چقدر می تواند جلب توجه کند – و چقدر این می تواند فروش شما را افزایش دهد ، زیرا مهمانان ممکن است زمان بیشتری برای مرور داشته باشند.

3. شامل قیمت ویژه رویداد برای مهمانان شما.

هیچ چیز مانند این ایده که مشتریان چیز خاصی دریافت می کنند ، مشتریان را جذب نمی کند. قیمت ویژه برای نمایش یک صندوق عقب می تواند به خریداران کمک کند تا خریدهایی را انجام دهند که در غیر این صورت ممکن است آنها را به تعویق بیندازند. به هر حال ، آنها بهتر است آن محصولات را در حین فروش تهیه کنند!
در نظر بگیرید که چه انگیزه ای می توانید ارائه دهید. به خاطر داشته باشید که اگر فروش صندوق عقب خود را در یک تجارت انجام می دهید ، ممکن است بخشی از سود خود را از دست بدهید-اغلب 25-50 of از فروش شما. شما نمی خواهید سود خود را کاهش دهید ، اما می خواهید نوعی انگیزه را ارائه دهید که خریداران را تشویق می کند تا محصولات شما را بررسی کرده و در آینده بیشتر خرید کنند.

4. رویداد خود را در محل ، فصل یا یک موضوع خاص خیاط کنید.

به منظور استفاده بیشتر از فروش صندوق عقب خود ، سعی کنید رویداد خود را به طور خاص با مخاطبان فعلی خود متناسب کنید.

آیا رویدادی خاص یا تعطیلاتی در راه است؟

به عنوان مثال ، اگر در حال انجام نمایش تنه خود در استودیوی رقص هستید که یک رسیتال در آینده دارد ، ممکن است بخواهید لباس پشت یا چپچه را در پشت صحنه و یا لباس های خاصی که رقاصان دوست دارند هنگام بیرون آمدن از پشت صحنه بعد از رویداد بپوشند ، برجسته کنید. به

اگر می دانید به زودی تعطیلاتی در راه است ، از نوروز تا کریسمس ، روز ولنتاین و موارد دیگر ، این تعطیلات را در بازاریابی و طرح های خود هدف قرار دهید. روزهای مهم آینده را فراموش نکنید ، مانند بازگشت به فصل مدرسه یا شروع تابستان!

تمرکز بر فصل آینده.

وقتی یک نمایش صندوقدار برگزار می کنید ، وسوسه انگیز است که همه چیز را به نمایش بگذارید. پس از همه ، شما می خواهید ببینید چگونه خریداران علاقه مند به همه طرح های شما پاسخ می دهند! با این حال ، ممکن است متوجه شوید که تمرکز بر فصل آینده و لباسهایی که خریداران شما در آن زمان به آن احتیاج دارند ، چه از نظر فضا و چه از نظر فروش بسیار م effectiveثرتر است.
کسی که بین دو لباس پاره شده است ممکن است خرید هر دو را انتخاب کند ، اما کسی که بین سه یا چهار تکه پاره شده است ممکن است همه را به جز یک مورد عقب بیندازد یا حتی تصمیم بگیرد که بیشتر در مورد آن فکر کند. علاوه بر این ، برای نمایش صندوق عقب ، فضای محدودی برای نمایش طرح های خود دارید. شما می خواهید مطمئن شوید که هر یک شانس خود را برای درخشش دارد ، بنابراین بر آنچه در آینده است تمرکز کنید!

از امتحان کردن یک موضوع خاص نترسید.

آیا موضوعی وجود دارد که اخیراً در طرح های شما راه پیدا کرده است ، از یک ادبیات خاص که به عنوان الهام بخش عمل می کند تا رنگ خاصی که بیشتر از آن استفاده می کنید؟ در نظر داشته باشید که آن را به نمایش اصلی خود بیاورید و آن را برجسته کنید. ممکن است خریداران شما به اندازه شما به موضوع شما علاقه داشته باشند!

5. با یک خیریه محلی ارتباط برقرار کنید یا دلیل آن کمک به افزایش دسترسی خود باشید.

ارتباط با سازمان های غیر انتفاعی محلی یک راه عالی برای ارتقاء جایگاه شما در جامعه محلی است و به مشتریان نشان می دهد که دقیقاً چه چیزی را ارائه می دهید-و چرا آنها باید به نام تجاری شما اعتماد کنند. بخشی از سود خود یا نوع خاصی از فروش را به یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص دهید که متناسب با ایده آل های کسب و کار شما باشد.

ارتباط با یک موسسه خیریه محلی راهی عالی برای اطلاع رسانی به آنها است که شما به دلایل مشابه آنها اهمیت می دهید. برجسته کردن آن سازمان به عنوان بخشی از رویداد شما نیز راهی عالی برای جلب توجه برخی افراد به آن است.

نمایش های صندوق عقب یک راه شگفت انگیز برای کمک به گسترش دسترسی شما و جلب مشتریانی است که احتمالاً فرصت دیگری برای بررسی نام تجاری شما نداشته اند. با استفاده از این ایده ها ، می توانید نمایش تنه خود را گسترش دهید و از آن حداکثر استفاده را ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *