35 نکته در مورد چگونه به نظر می رسد ثروتمند و با کلاس باشید

همه ما دوستانی داریم که می دانیم شکسته اند ، اما به نظر می رسد ثروتمند و با کلاس هستند. آنها همیشه صیقل داده شده و کنار هم قرار گرفته اند. آنها هرگز برای استارباکس پول نقد ندارند ، اما حال و هوایی که آنها می بخشند ، زیبایی و ظرافت کامل است.
تفاوت بین ثروتمند به نظر رسیدن و در واقع ثروتمند بودن سبک و نگرش است. برای به نظر رسیدن درجه یک و پیچیده به پول زیادی احتیاج ندارید. اصلاحات کوچک در سبک ، نگرش و رفتار شما می تواند کمک زیادی به آن احساس غنی و با کلاس کند. به یاد داشته باشید که برای ثروتمند شدن ، باید همیشه تصویری از ثروت ارائه دهید.
وقتی لباس می پوشید ، به نظر می رسد ثروتمند به نظر برسد (نسبتاً) آسان است. ترفند این است که بدون لباس ، پاشنه پا و چیزهای درخشان خودنمایی کنید. Finesse به سبک ، آداب ، نحوه گفتگو و راه رفتن ، و وضعیت بدن برمی گردد. بنابراین ، بهتر لباس پوشیدن باعث نمی شود که ثروتمند به نظر برسید. روی تمام زوایا کار کنید و تمام پایه ها را بپوشانید. در اینجا خواهید آموخت که چگونه ثروتمند و با کلاس به نظر برسید ، چگونه با بودجه ای پولدار لباس بپوشید و همچنین برخی نکات در مورد چگونگی عملکرد غنی نیز یاد بگیرید.

چگونه به نظر می رسد ثروتمند و با کلاس است

1.همیشه از ساعت استفاده کنید . استفاده از یک ساعت با کیفیت و زیبا میتواند جلوه ی بسیار عالی به شما دهد .
2.از عینک آفتابی با کیفیت استفاده کنید یا آن را بالای سر خود حمل کنید. این بهترین اکسسوری مد است که می توانید بپوشید.
3.ناخن های خود را تمیز و صیقلی نگه دارید.
4.برای ثروتمند بودن به الماس نیاز ندارید. از لوازم جانبی اساسی استفاده کنید که به راحتی تغییر رنگ نمی دهند. آن را ساده و زیبا در مقابل بزرگ و پر زرق و برق دار نگه دارید. شما اصلی هستید ، نه لوازم جانبی.
5.همیشه ، همیشه موهای خود را تمیز نگه دارید. با وجود تعداد الماسهایی که پوشیده اید ، هرگز نمی توانید پوست سر روغنی پنهان کنید.
6.همیشه بوی خوبی داشته باشید. شما به یک عطر گران قیمت احتیاج ندارید. حتی یک غبار اولیه بدن نیز می تواند کار را انجام دهد.
7.بیشتر لبخند بزن. دندان های تمیز و سفید ضروری هستند. آنها برای ظاهر سالم شما مهم هستند.
8.همیشه تراشیده شوید ، موم یا بهتر است بگویید لیزر شوید.
9.از آرایش زیاد خودداری کنید. یک پایه روشن را روی پوست مرطوب خوب امتحان کنید. کانتورینگ ، پوشیدن لب های بسیار نامرتب ، نامرتب ، خط چشم نامرتب… آنها می توانند ظاهر ثروتمند شما را خراب کنند.
10.روی وضعیت بدن خود کار کنید. چانه بالا ، شانه ها به عقب رانده شده و شکم در آن جمع شده است. این همچنین هسته شما را تقویت می کند.
11.کمی برنزه شدن با ظاهر شدن رنگ ها به ظاهر کلی شما می افزاید. از آن استفاده کنید.

چگونه لباس شکوهمند بپوشیم

1.لباسی بپوشید که بدن شما را چاپلوس کند. اطمینان حاصل کنید که همیشه لکه دار و فشرده هستند.
2.روی قطعات کمد لباس بی انتها سرمایه گذاری کنید. از صرف هزینه های زیاد برای موارد فصلی که چند ماه دیگر از مد خارج می شوند خودداری کنید.
3.پارچه هایی با کیفیت انتخاب کنید که به راحتی چروک نشوند. پنبه تقریباً همیشه یک ایده وحشتناک است. ابریشم ، ساتن و ترمه پارچه های با کیفیتی هستند. آنها صرف نظر از ابتدایی و ساده بودن این آیتم ها همیشه غنی و گران به نظر می رسند.
4.فقط یک قطعه بیانیه بپوشید. چه کفش باشد چه کیف ، یک مورد را برجسته کنید.
5.سعی کنید قطعات زیادی را لایه لایه نکنید. آنها یکدیگر را لغو خواهند کرد. و در آخر به نظر می رسد مانند یک فروشگاه سیگار فروشی است.
6.تعداد زیادی آرم روی لباس شما کمکی نمی کند.
7.لباس زیر بدون درز بپوشید. یک فنجان سوتین قابل مشاهده و یک خط شورت می تواند لباس شما را خراب کند. و آنها همیشه برای بدن چاپلوس هستند.
8.همیشه در فصل های مختلف کتهای مخصوص ترانشه در رنگهای مختلف داشته باشید. آنها تعریف غنی لباس پوشیدن هستند.
9.لباس زیر بدون درز بپوشید. یک فنجان سوتین قابل مشاهده و یک خط شورت می تواند لباس شما را خراب کند. و آنها همیشه برای بدن چاپلوس هستند.
10.از پاشنه های سکو فاصله بگیرید!
11.هنگام چیدن کیف ، سراغ بندهای زنجیری بروید که رنگ آن تغییر نکند.

از پاشنه های سکو فاصله بگیرید!

1.سعی کنید با سرعت عادی راه بروید. نه خیلی آهسته که انگار کاری برای انجام دادن ندارید. و نه خیلی سریع که انگار برای مصاحبه شغلی دیر شده اید.
2.با سرعت متوسط ​​صحبت کنید و واضح صحبت کنید. خیلی بلند یا خیلی ساکت نباشید. صدای شما باید اعتماد به نفس بدهد.
3.سکه در جیب خود حمل نکنید.
4.سعی کنید همیشه پارک نوکر باشید. این در مورد ایجاد یک ورودی است.
5.همیشه مودب باشید ، حتی وقتی کسی به دنبال آن نیست. با همه با احترام و مهربانی رفتار کنید. استکبار ربطی به پولدار و با کلاس بودن ندارد.
6.به چشم مردم نگاه کنید. در مکالمات خود با استفاده از زبان بدن خود مراقب باشید.
7.رفتارهای مناسب میز را دنبال کنید. هنگام غذا خوردن ، لقمه های بزرگ ، و بلند جویدن از گفتگو پرهیز کنید.
8.هرگز با کسی فریاد نزنید. مخصوصاً پیشخدمت! منتظر بمانید یا بدون فریاد زدن خود را نشان دهید. فقط بد به نظر می رسد
9.همیشه پیشخدمت خود را نوک بزنید!
10.ملاقات با مردم کافی نیست. مکالمات خود را سرگرم کننده و هوشمندانه انجام دهید تا افراد بخواهند در حلقه شما بمانند.
11.روی فرهنگ خود کار کنید. زیاد بخون شما می خواهید به دیگران بفهمانید که کم عمق نیستید و چیزهایی وجود دارد که می توانند از شما یاد بگیرند.
12.سرگرمی و علایق داشته باشید. ما همیشه پر از داستان های آبدار و چیزهای جالب برای صحبت نیستیم. علایق شما می توانند در هنگام ملاقات با افراد جدید مباحث عالی مکالمه باشند و شما در این زمینه برتر خواهید بود زیرا در مورد موضوع بیشتر از شخص بعدی اطلاعات خواهید داشت.
13.نکته آخر اینکه اعتماد به نفس سالم ایجاد کنید.

تماس با ما