۱۰ دروغ در مورد طراحی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Designer

10 دروغ در مورد طراحی

فکر می کنید حرفه ای در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی پر از زرق و برق ، مشتریان غنی و مارتینی است؟ دوباره فکر کن. این در واقع یکی از شگفت انگیزترین حرفه ها است اما آسان نیست. همانطور که هر حرفه ای به انرژی شما احتیاج دارد ، فداکاری و تمرکز برای طراحی داخلی نیز یکسان است.

مطمئنا ، برخی از مفاهیم مربوط به شغل درست است ، اما به طور کلی ، داستان بیشتر وجود دارد. در شروع کار مطمئناً از عناصر خاصی در ارتباط با نقش شگفت زده خواهید شد و ممکن است لزوماً از این وظایف غیرمنتظره لذت نبرید ، اما همچنین به سرعت خواهید فهمید که عناصری در واقعیت کار بهتر از تصویر وجود دارد.

1) طراحی یک حرفه زنانه است

کلیشه های متعددی در این صنعت وجود دارد ، اما بزرگترین آنها این است که طراحی عمدتا حرفه ای زنانه است. این مسخره ترین در سال 2019 است! بدیهی است که طراحی شغلی است که برای هر جنسیتی باز است و یک مرد به راحتی می تواند به این حرفه که در آن استدلال فضایی یک مهارت غالب است علاقه مند شود. بیایید این اسطوره را همین حالا در زباله بیندازیم ، درست است؟

2) طراحان فقط با پارچه بازی می کنند

بخش عمده ای از کار طراحان داخلی این است که فضاها را کاربردی ، ایمن و زیبا کنند. آنها نه تنها با پارچه ها ، رنگ ها و وسایل تزئینی بازی می کنند. آنها باید الزامات فضا ، چیدمان ، نقشه های سازندگان و معماران را بخوانند ، در قوانین ساختمان و مقررات بازرسی مسلط باشند.

3) طراحان داخلی فقط برای افراد ثروتمند هستند و برای ‘Aam Public’ مقرون به صرفه نیستند.

این یک مورد بزرگ است – بسیاری از مردم تصور می کنند که طراحان داخلی فقط برای افراد ثروتمند هستند. این یک دروغ بزرگ است که اکثر مردم را از برداشتن تلفن برای تماس با طراح برای کمک باز می دارد.

در اینجا چیزی است که همه باید بدانند: طراحان با بودجه شما کار خواهند کرد. اگر فقط در مورد یک اتاق یا فقط یک رنگ دیوار کمک می خواهید – اکثر آنها مایل به ارائه مشاوره برای پروژه های بسیار کوچک هستند. اگر مایل به انجام یک کار کوچک و مقرون به صرفه هستید ، فقط با آنها صحبت کنید. شما بسیار خوشحال خواهید شد که این کار را کردید!

 

آموزش حرفه ای طراحی با نرم افزار

 

4) طراحان سفت و سخت هستند

ما می دانیم که چگونه این افسانه ایجاد شده است – فیلم. البته ، بسیاری از نمایش های طراحی وجود دارد که طراح سفت و سختی را نشان می دهد که برخورد با آنها دشوار به نظر می رسد. کسی که انتظار دارد ‘راه خود یا بزرگراه’ – ما پیشنهاد می کنیم که بسیاری از این اقدامات برای تلویزیون یا فیلم ها به منظور کسب رتبه های عالی است.

متأسفانه ، ممکن است برخی از افراد عادی متوقف شوند که به دنبال طراح برای کمک باشند. طراحان درست مثل بقیه ما زندگی می کنند ، آنها ثروتمند نیستند (البته بسیاری از آنها) و بیشتر از آنچه بسیاری از مردم فکر می کنند ، زمین گیر هستند.

5) طراحان همه چیز را می دانند

در حالی که اکثر طراحان مطمئناً در مورد طراحی بسیار بیشتر از افراد معمولی می دانند ، این امر آنها را همه چیز نمی شناسد. به عنوان یک مشتری ، شما باید خواسته ها ، نیازها و محدودیت های بودجه خود را واضح و مختصر بیان کنید.
طراحان فقط می توانند آنچه را که می دانند به شما ارائه دهند ، و اگر اطلاعات کافی وجود نداشته باشد ، خالی ، آنها ایده های شخصی خود را در مورد آنچه شما نیاز دارید و می خواهید ، پر می کنند. شاید شنیدن کلمات ‘هر کاری که می خواهید انجام دهید’ برای یک طراح تحقق یابد ، اما بعید است این سناریو منجر به خانه ای شود که با شخصیت شما صحبت می کند.

6) ما یک طراح را تصور می کنیم که یک خانه کامل دارد

نکته جالب این است که بسیاری از افراد مشغول کار روی خانه دیگران هستند و زمان کمی برای خانه خود باقی می گذارند.

مطمئناً آنها در همه نمایشگاه های بزرگ تخفیف می گیرند و به آنها فرصت می دهند خانه رویاهای خود را طراحی کنند (که بسیاری از طراحان برای خودشان انجام داده اند) ، اما این برای همه طراحان صادق نیست. اکثر طراحان خود را در لحظات کوچک یکشنبه بعدازظهر برای تمرکز بر روی خانه خود فشار می دهند – و همه ما می دانیم که یک طراحی عالی را نمی توان در نیم روز به پایان رساند.

7) من خودم می توانم انجام دهم چرا باید استخدام کنم و هزینه کنم؟

این یک تصور غلط بزرگ است. بسیاری از مردم احساس می کنند که از نظر فرم ، عملکرد و رنگ چشم خوبی دارند و به آنها اجازه می دهد خانه خود را طراحی کنند. در حالی که ممکن است در مورد آنچه می خواهید و چگونه به آن برسید ایده خوبی داشته باشید ، هنوز برخی از طرفداران ارزشمند طراحی باقی مانده اند که فقط یک طراح می تواند به شما ارائه دهد.

برای اولین بار ، طراحان به نمایشگاه هایی دسترسی دارند که شما به سادگی مجاز نیستید. همچنین ، این نمایشگاه ها برای طراحانی که به نوبه خود می توانند همان تخفیف را به شما ارائه دهند ، از تخفیف ویژه ای برخوردار است. طراحان دارای مدارک فشرده چهار ساله هستند ، آنها واقعاً بیشتر از بقیه در مورد طراحی می دانند ، حتی اگر از نظر رنگ ، سبک و غیره خوب باشیم.

8) آنها طعم من را منعکس نمی کنند

شما می خواهید خانه شما منعکس کننده شخصیت شما باشد – هیچکس نمی خواهد خانه ای مانند جلد مجله قدیمی و کاذب باقی بماند که به نظر می رسد هیچ کس واقعاً در آن زندگی نمی کند.

یک طراح خوب هرگز اجازه نمی دهد که سلیقه خودشان مخلوط شود یا سلیقه مشتری را بر عهده بگیرد. قبل از شروع هر پروژه ، یک طراح با شما می نشیند و همه خواسته ها و نیازهای شما را می آموزد. تنها پس از ایجاد و تصویب یک تصویر واضح ، آنها فضای شما را ایجاد می کنند. بله ، فضای شما در نهایت یک طرح باید نشان دهد که شما کی هستید.

9) من یک خانه کوچک دارم ، نیازی به طراح داخلی ندارد. هر خانه ای مستحق یک طراحی عالی است ، مهم نیست چقدر کوچک یا بزرگ باشد.

در حالی که ممکن است به نظر برسد که طراحی فقط برای افراد ثروتمند و مشهور است ، اما به سادگی درست نیست. و همانطور که در بالا اشاره کردیم ، طراحی می تواند برای همه مقرون به صرفه باشد و حتی کوچکترین بودجه می تواند خانه ای با طراحی خوب ایجاد کند.

صرف نظر از اندازه ، خانه شما باید قلعه شما باشد. پیشنهاد می کنیم با طراح محلی تماس بگیرید که قادر است در بودجه شما کار کند. فضای کوچک و متوسط ​​خود را به فضایی تبدیل کنید که افتخار می کنید به آن خانه می گویید.

10) یک طراح فضای راحتی به من نمی دهد

طراحان زیادی هستند که در ایجاد محیطی خانگی که هنوز هم شگفت انگیز است و در عین حال شگفت انگیز به نظر می رسند ، مهارت دارند. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی را استخدام کنید ، حتماً از طراح تصاویر پروژه های گذشته را بخواهید و به او بگویید که فضایی زیبا و دیدنی می خواهید. شاید شما بچه ، سگ و غیره دارید. یک طراح ماهر می تواند خانه ای بسازد که تمام نیازهای زندگی شما را برآورده کند.

اگر ایده مشاغل داخلی را سرگرم می کنید ، این کار را انجام دهید. آن را دوست خواهید داشت. بله ، مانند همه مشاغل ، روزهایی نیز وجود دارد که ممکن است از آن متنفر باشید ، در آن زمان می توانید خیال پردازی کنید که در غیر این صورت از چه شغلی لذت می برید ، اما من قول می دهم که خالی خواهید بود. زیرا در پایان روز ، دیگر کاری نیست که ترجیح دهید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *