۱۰ جهت روند پارچه برتر برای AW 2022/23

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

10 جهت روند پارچه برتر برای AW 2022/23

هفته مد پاییز زمستان 2022 شاهد پارچه های خام و اصلی بود که در آن در لندن، نیویورک، پاریس و هفته مد میلان، خواسته های مصرف کنندگان برای زندگی نوستالژیک برآورده شد. از آنجایی که شاهد هستیم که چگونه همه‌گیری باعث شد مردم درباره تعریف واقعی مدرنیته تجدید نظر کنند، اکنون زمان آن است که مد قدیمی و زندگی آهسته را بپذیرند.

خریداران مد پارچه برای پاییز زمستان 2022/23 به دنبال مزایای ملموس و قابل اندازه گیری از چیزهایی هستند که در آنها سرمایه گذاری می کنند. این بیماری همه گیر، ادراک مصرف کننده از ارزش را به سمت حداقل مصرف تغییر داد که بر مقرون به صرفه بودن، راحتی و محافظت تأکید دارد.

مصرف کنندگان همچنین ارزش را از طریق لنزهای مبتنی بر نتایج بازتعریف می کنند و به دنبال دوام، انعطاف پذیری استفاده و کارایی هستند. با این وجود، در حالی که مصرف‌کنندگان برای ملزومات روزانه‌شان ارزش قائل هستند، آنها همچنان به دنبال لذت‌های ساده در ولخرجی‌هایی هستند که روزمرگی‌شان را بالا می‌برد – فقط ممکن است به کمی تلنگر اضافی از سوی برندها نیاز داشته باشند تا به خود اجازه دهند با این خوش‌گذرانی‌های کوچک احساس راحتی کنند.

در آغوش گرفتن عناصر زندگی بدوی برای جدا کردن ما از آسایش و تله‌های جامعه مصرف‌گرای مدرن و راه‌اندازی ما به دنیای وحشی طبیعت رام نشده. تمرکز مصرف کنندگان بر روی پارچه هایی با زیبایی شناسی ارگانیک از طراحی الهام گرفته از طبیعت است که وحشی و شاعرانه، خام و آرام بخش است.
پارچه های اضافی پاییز 2022 پوشیدن روزانه را برآورده می کند و همچنین تغییراتی در ظاهر و بافت ایجاد می کند. این گزارش روند پارچه‌ای برای A/W 2022 را از طریق معرفی نوارهای متغیر و چکش، رنگ‌آمیزی و رنگ‌آمیزی، ساتن و ابریشم، چرم نرم، درخشش فلزی، پارچه‌های پارچه‌ای مدرن، توری و گاز شفاف، توید سبک، لحاف‌بندی فانتزی مورد بحث و پیش‌بینی قرار می‌دهد. و نقش برجسته سه بعدی.

مخمل نخی راه راه

با ظهور Otaku Economy، منسوجات حرارتی و نرم پارچه‌های مخملی از تزئینات آرام بخش خانه برای تقویت لمس بافت الهام می‌گیرند. کرفس نرم از برش خلاقانه شمع، ناهماهنگی و بافت برجسته موجدار برای تزریق نوآوری به سطح بافت استفاده می کند.

تویدهای کلاسیک

با افزایش محبوبیت صنایع دستی، پارچه توید به یک انتخاب مد روز تبدیل شده است. مواد طبیعی سبک تر و الیاف نئو در منسوجات توید ادغام شده اند. ترکیب رنگ و الگوی خلاقانه سنت را کاملا زیر پا می گذارد و تجربه بصری شیک تر و حیاتی تری را ارائه می دهد.

توری و ارگانزا

پارچه توری در پاییز 2021 به روشی کاملاً جدید تفسیر شده است. شفافیت باعث افزایش تناژ رمانتیک و سکسی استایل می شود. حس ظریف، سبک و در عین حال حیاتی، کلید پارچه توری در این فصل است. صنایع دستی مختلف برای ارائه بافت های مختلف و فضای آرامش بخش تر و رمانتیک تر استفاده می شود. گاز اغلب با توری و گلدوزی ترکیب می شود.

چرم های براق

پارچه چرمی در A/W 2021 شتاب خود را حفظ خواهد کرد. رنگ های روشن با چرم لاکی و بازتاب دانه ای به بافت مد لوکس و سبک ترکیب شده اند. روکش نرم خاص پارچه را انعطاف پذیر می کند، که برای توسعه پیراهن، لباس، ژاکت، لباس بیرونی و شلوار مناسب است.

درخشش فلزی

در پس زمینه پس از شهری، بقا و حفاظت به سمت توسعه پارچه های پاییز 2021 تبدیل خواهد شد. الیاف فلزی فعال ضد باکتری، حرارتی و محافظ برای ارائه عملکرد محافظتی و درخشش فلزی مجلل پارچه‌های آینده‌نگر A/W یکپارچه شده‌اند. رنگ های متعدد منسوجات فلزی، بافت لوکس و فنی را از طریق زیبایی شناسی جدید قابل تغییر تفسیر می کند. مواد فویل از لایه‌های دانه‌ای یا رنگارنگ بازتابنده استفاده می‌کنند تا جلوه آبکاری را نشان دهند، که برای لباس‌های محافظ در شب و اقلام مد روز و چشم نواز مناسب است.

ادغام رنگ و Tye & Dye

فرآیند پرآشوب یا لبه های شسته شده با آب یک جلوه کم رنگ طبیعی را ایجاد می کند که برای سبک های خیابانی و کتانی-کتانی مناسب است. استفاده از رنگرزی کراوات و رنگرزی هالو روی تی شرت و سویشرت نیز رواج دارد. رنگ های گیاهی طبیعی به طور گسترده در اقلام پاییز 2021 استفاده می شود.

پشم گوسفند وجانوران دیگر(پارچه خوابدار)

پارچه های الگوی شاه ماهی

پارچه ساده جسم و روحیه را التیام می بخشد و پارچه نرم و مجلل انسان را شاد می کند. ساتن و ابریشم اینتری لوکس پارچه های کلیدی زندگی روزمره و داخلی هستند. استفاده از آیتم های اصلی ساده و همه کاره، ساختار محصول تم مهمانی را به روز می کند و مهمانی را روزانه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *