کت جین یکی از اصلی‌ترین کمد لباس‌های پاییزی است

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

کت جین یکی از اصلی‌ترین کمد لباس‌های پاییزی است

در اینجا ۱۸ گزینه شیک وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

توسط دونا فریدکین

گرایش‌های مد می‌آیند و می‌روند، اما تعداد معدودی از آنها همچنان در برابر آزمون زمان مقاومت می‌کنند. تعداد بسیار کمی قادر به انتقال از فصل به فصل هستند. با این حال، در صدر این لیست، کت جین نمادین است.
همانطور که کمد لباس‌هایمان را برای پاییز آماده می‌کنیم، کت جین یک گزینه سبک وزن عالی برای روزهای سردتر است و به راحتی با شلوار جین، ساق شلواری و لباس‌های پاییزی جذاب ست می‌شود.
ظاهر اصلی ژاکت جین به سبک‌ها، رنگ‌ها و گرایش‌های مختلف گسترش یافته است – اما اگر می‌خواهید به سنت پایبند باشید، می‌توانید مسیر کلاسیک را طی کنید و ظاهری را که بیش از 100 سال در اطراف وجود داشته است، در آغوش بگیرید.
اگر قبلاً این کمد لباس ضروری را ندارید – یا می خواهید کت های جین بیشتری را به مجموعه خود اضافه کنید – می توانید انتخاب هایی را در زیر بیابید که به راحتی می توانند به کالاهای اصلی در تمام طول سال تبدیل شوند.

بهترین کت های جین برای زنان

کاپشن جین مضطرب نیروی دریایی قدیمی

آستین‌های بلند را برای روزهای گرم‌تر ببندید و با زبانه‌های دکمه‌ای در پشت کمر آن را دوباره تنظیم کنید تا گزینه‌ای گشاد یا متناسب‌تر داشته باشید. منتقدان از تطبیق پذیری و توانایی این ژاکت Old Navy برای ست کردن با هر چیزی که در کمد لباسشان است خوشحال هستند. با دو گزینه برای انتخاب – یا یک شستشوی روشن یا گزینه تیره‌تر، ژاکتی را انتخاب کنید که کاملاً با کمد لباس شما مطابقت داشته باشد. یکی از منتقدان که همچنین آن را راحت و همه‌کاره ارزیابی کرده است، گفت: ‘بیش از 15 سال است که کت جین ندارم و این یکی شگفت انگیز است.’

ژاکت نخ دوزی شده جهانی هدف

با گل های ریز دوزی شده در این ژاکت جین، بیانی ظریف داشته باشید. یکی از منتقدان گفت: ‘من به دنبال یک ژاکت جین بودم و این یکی عالی بود.’

کت جین مهره دار LifeShe

این انتخاب ‘شایست‌انگیز’ از آمازون راهی مقرون به صرفه برای تقویت بازی کت جین شما است. با مرواریدهایی که با یک قطعه فلزی متصل شده اند، دیگر نگران از دست دادن آنها در طول روز نخواهید بود. یک لباس گاه به گاه روز بازی بپوشید، در یک کنسرت در فضای باز گرم بمانید یا با کفش های کتانی میخ دار ست کنید تا ظاهری برجسته داشته باشید. یکی از منتقدان گفت: ‘این ژاکت بسیار خوب و راحت است.’ یکی دیگر از منتقدان گفت که آنها پس از دریافت ژاکت خود، دو کت اضافی برای دوستان خریداری کردند.

ژاکت جین آیکون شکاف

کمی رنگ به هر لباس خنثی اضافه کنید و با این انتخاب بنفش پاستلی از Gap یک حرکت نمادین انجام دهید. علاوه بر این، به گفته یکی از منتقدان، ‘مانند یک دستکش مناسب است’.

کت جین مضطرب فلورنز

این ژاکت جین بی انتها با کمی لبه مدرن، مضطرب و راحت، لایه مناسبی برای ست کردن با هر چیزی در کمد لباس پاییزی شماست. به علاوه، دارای جیب های مخفی در داخل است. این ژاکت در 9 رنگ مختلف عرضه می شود و نزدیک به 2000 رتبه بندی پنج ستاره تایید شده دارد که کت را به عنوان ‘زیبا’، ‘دقیقا ژاکت آب و هوای پاییز’ و با کیفیت بالا توصیف می کند.

ژاکت LC Lauren Conrad Jean

با امتیاز متوسط ​​قوی و برچسب قیمت زیر 50 دلار، شکست دادن این کت جین پرفروش LC Lauren Conrad دشوار است. با بیش از 575 بررسی پنج ستاره، نتایج به دست آمده است: و همه آنها موافق هستند که این کت جین راحت، مناسب و با کیفیت است.

کت جین بزرگ Cantonwalker

اگر آنها به محوطه دانشگاه برگردند، این ژاکت جین بزرگ با رتبه‌بندی پنج ستاره تأیید شده بیش از 1700، زمانی که باید از در بیرون بروند، به چراغ‌های جمعه شب می‌روند یا برای روزهایی که یک T-T پیراهن فقط انجام نمی دهد.

کاپشن کامیون زنانه Levi’s اصل

شما هرگز نمی توانید با یک کت خوب ol’ Levi’s اشتباه کنید. این مدل برش خورده با یک یقه اسکی، یک ژاکت مناسب یا حتی یک تی شرت ساده عالی به نظر می رسد. به گفته منتقدان، این انتخاب کت جین ‘عملی’، ‘قیمت عالی’ و ‘بسیار چاپلوس’ است.

کت جین کش دار زنانه Riders by Lee Indigo

این ژاکت با قیمتی کمتر از 40 دلار عرضه می شود و با هر کمد لباسی به خوبی ست می شود. موجود در 10 رنگ و آراسته شده با 17000+ رتبه بندی پنج ستاره، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که مناسب استایل شما باشد. با کشش ‘فقط به اندازه کافی’، منتقدان از راحتی این ژاکت خوشحال می شوند.

کت جین زنانه رانگلر معتبر

این ظاهر کلاسیک می تواند با هر چیزی مطابقت داشته باشد – و گاهی اوقات، بی انتهاترین ظاهرها بهترین هستند. یکی از منتقدان گفت: ‘قیمت در مقایسه با آنچه در خارج وجود دارد شگفت انگیز است.’ دیگری، اشاره کرد که نسبت به سایر کت های جین جعبه ای کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.