چگونه برای زمستان لباس بپوشیم: ۱۳ نکته مد برای هوای سرد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

چگونه برای زمستان لباس بپوشیم: 13 نکته مد برای هوای سرد

وقتی صحبت از کمد لباس زمستانی شما می شود، هدف شماره یک باید محافظت از خود در برابر هوای سرد باشد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید با مد زمستانی خوش بگذرانید.

چگونه برای زمستان لباس بپوشیم:

این ایده های مد را در نظر بگیرید تا نان برشته بمانید و در زمستان عالی به نظر برسید.

1. سه لایه بپوشید. لایه پایه شما ممکن است شامل لباس زیر ابریشمی، یقه اسکی پشمی مرینو و شلوار استرچ باشد – مواد اولیه نازک و ضد رطوبت که بدون ایجاد عرق کردن شما را گرم نگه می دارند. لایه میانی شما می تواند چیزی شبیه یک پشم گوسفند ضخیم برای عایق باشد. و لایه بیرونی – یک کت زمستانی یا پارک – به عنوان یک مانع در برابر باد و باران عمل می کند.
2. آن را محکم نگه دارید. لباس های تنگ به جلوگیری از سرمای باد کمک می کند. شلوار جین گشاد را با شلوار جین تنگ عوض کنید، که به تعادل بصری ژاکت های بافتنی بزرگ و چکمه های درشت نیز کمک می کند. جوراب شلواری یا ساق پشمی زیر دامن و لباس بپوشید تا پاهایتان گرم بماند.
3. کت های بلند بپوشید. پفک های برش خورده ممکن است مد روز باشند، اما اگر هدف شما گرم ماندن است، باید تمام تنه خود را پوشانده باشید. مطمئن شوید که حداقل یک ژاکت و کت بلند برای سردترین روزها دارید.
4. بپذیرید که می توانید پلیورها را با دامن ست کنید. یک پیراهن کش باف کابلی کلفت با دامن مدادی تا زانو را امتحان کنید. دامن‌های ماکسی و میدی گشادتر با ژاکت‌ها نیز کار می‌کنند: لباس‌های فرانسوی را امتحان کنید و برای متعادل کردن ظاهر از یک کمربند استفاده کنید.
5. نوع مناسبی از پایین را انتخاب کنید. داون یک ماده عالی برای گرم نگه داشتن است زیرا سبک وزن است و همچنین عایق است. با این حال، هنگامی که خیس می شود، به سرعت پف خود را از دست می دهد. سینتتیک سنگین‌تر است، اما در برابر باران مقاوم است. برای آب و هوای بارانی، شما یا پوسته مصنوعی یا یک پوسته بارانی جداگانه برای محافظت از کت خود می خواهید.
6. روی پشم سرمایه گذاری کنید. پشم ضد رطوبت شما را در تمام طول روز گرم و خشک نگه می دارد. اگر متوجه شدید که پشم خارش دارد، مرینو و ترمه را در نظر بگیرید. مرینو یک پشم سبک وزن است که به عنوان یک لایه پایه عالی است: یک یقه اسکی مرینوس و ساق شلواری ساده را برای لایه پایه زمستانی نهایی امتحان کنید. ترمه یک پشم نرم است که شما را راحت نگه می دارد. این یک گزینه عالی برای ژاکت های کش باف پشمی و لوبیاهای راحت است.
7. از پنبه اجتناب کنید. پنبه یک ماده شگفت‌انگیز و قابل تنفس است، اما مقدار زیادی آب را در خود نگه می‌دارد و آن را برای هوای زمستانی ایده‌آل نمی‌کند. پیراهن های فلانل شطرنجی، شلوارهای کرک دار، و سویشرت های دانشگاهی را برای پاییز و بهار ذخیره کنید. اگر شلوار پشمی دارید به جای جین آن را بپوشید.
8. یک کت استریمنت را در نظر بگیرید. اگر قرار است هر روز همان کت زمستانی را بپوشید، باید احساس خوبی به شما بدهد. به جای همان رنگ های خنثی قدیمی، ممکن است به دنبال یک کت پف دار یا کت پشمی درجه یک با رنگ روشن باشید.
9. از کلاه، دستکش و روسری خود به عنوان لوازم جانبی استفاده کنید. اگر هر روز یک کت زمستانی یکسان می پوشید، می توانید با انواع روسری، کلاه و دستکش همه چیز را عوض کنید. یک باقالی ترمه رنگارنگ می‌تواند لکه‌ای از رنگ را به ظاهر دلگیر زمستانی اضافه کند. به علاوه، افزودن کلاه راهی آسان برای گرم نگه داشتن کل بدن شماست.
10. مطمئن شوید که لباس شما ضد آب است. قبل از زمستان، چکمه های مورد علاقه خود را به یک تعمیرگاه کفش ببرید تا آنها را بچرخانید و هوا را از بین ببرید. در صورت نیاز اسپری ضد آب و هوا را روی کاپشن های بارانی خود اسپری کنید. در اولین روز بارانی یا برفی زمستان نمی خواهید متوجه شوید که کفش شما سوراخ دارد یا کت شما دیگر ضد آب نیست.
11. کفش های آج دار را انتخاب کنید. اگر در مکانی با برف زندگی می کنید، کفش های آج دار را انتخاب کنید تا روی یخ لیز نخورید. آنها را روی جوراب های پشمی ضخیم بپوشید تا از سرمازدگی جلوگیری کنید.
12. موارد دلخواه در هوای گرم را تغییر دهید. لباس اسلیپ مورد علاقه خود را روی یقه یقه‌پوش بپوشانید و ظاهر را با چکمه‌های مچ پا تکمیل کنید تا یک ایده لباس زمستانی زیبا و آماده برای مهمانی داشته باشید. دامن های روان و تی شرت های آستین کوتاه ممنوع نیستند، تا زمانی که زیر آن یک لایه پایه محکم داشته باشید.
13. با بافت بازی کنید. مد زمستانی نباید خسته کننده باشد. بافت را با ژاکت های کشباف آجدار و کابل کشی شده، کت های خز مصنوعی، کت های قیچی، شلوار چرمی و کت های پف دار به ظاهر خود بگنجانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.