نکات برتر بازاریابی قبل از راه اندازی برای برندهای مد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
آموزش و خدمات حرفه ای طراحی لباس با نرم افزار

نکات برتر بازاریابی قبل از راه اندازی برای برندهای مد

راه اندازی برند مد یک قدم بزرگ است. شما آماده هستید تا برند خود را به بازار معرفی کنید و ببینید چقدر می توانید موفق باشید. وقت آن رسیده است که رویاهای خود را آزاد کنید و ببینید چقدر می توانید انجام دهید.

با این حال، همانطور که برای راه اندازی برند خود آماده می شوید، چندین قدم وجود دارد که می توانید برای افزایش شانس کلی موفقیت خود بردارید. در اینجا بهترین نکات بازاریابی قبل از راه اندازی برای مارک های مد آمده است:

1. مطمئن شوید که درک کاملی از مخاطبان هدف خود دارید.

به احتمال زیاد، وقتی شروع به فکر کردن به برند خود کردید، مخاطبان هدف خاصی را در ذهن داشتید. طرح های شما احتمالاً بر اساس آن مخاطبان هدف است. اکنون زمان آن است که آنها را حتی بهتر بشناسیم: نه سلیقه آنها در لباس و مد، بلکه ترجیحات کلی آنها. شما باید سوالاتی از این قبیل بپرسید:

.مخاطبان هدف شما زمان آنلاین را در کجا می گذرانند؟
.مخاطبان هدف شما برای آزمایش یک برند جدید به چه مشوق هایی نیاز دارند؟
.چه اطلاعاتی می توانید به مخاطبان هدف خود ارائه دهید تا کیفیت کلی برند خود را به آنها نشان دهید و آنها را متقاعد کنید که آنچه را که ارائه می دهید امتحان کنند؟
هرچه مخاطبان هدف خود را بهتر بشناسید، بیشتر می‌توانید راه‌اندازی خود را بر اساس آن نیازهای خاص شکل دهید – و احتمال اینکه بتوانید دسترسی کلی خود را حتی در روزهای ابتدایی راه‌اندازی خود گسترش دهید، بهتر است. در آن روزهای اولیه، کیفیت بازاریابی مهم بود. شما می خواهید مطمئن شوید که مواد بازاریابی خود را به مکان مناسب هدایت می کنید و آنها را به روشی درست طراحی می کنید تا به طور مؤثرتری به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید.

2. با اینفلوئنسرها در تماس باشید.

اینفلوئنسرها یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای برندهای مد هستند. به احتمال زیاد، شما از قبل با تعدادی از اینفلوئنسرها در جایگاه خود آشنا هستید. اکنون زمان تماس با آنهاست! در نظر بگیرید که چگونه می توانید یک رابطه کاری با اینفلوئنسرهایی ایجاد کنید که قادر به دسترسی به مخاطبان مورد نظر شما هستند. برند شما چه مزایایی می تواند به آنها ارائه دهد؟
اطمینان حاصل کنید که اینفلوئنسرهایی را انتخاب می کنید که به احتمال زیاد به بازار خاص و خاص شما می رسند. گاهی اوقات، وسوسه انگیز است که با اینفلوئنسرهایی که طرفداران زیادی دارند ارتباط برقرار کنید. با این حال، اگر موارد زیر مشابه بازار هدف شما نباشد، آن افراد کمتر احتمال دارد که برند شما را امتحان کنند.

3. قبل از اینکه برای راه‌اندازی آماده باشید، ایجاد آگاهی از برند را شروع کنید.

آگاهی از برند بخش مهمی از موفقیت برند مد شما است. شما می‌خواهید که مخاطبان هدف شما بدانند که شما چه کسی هستید – و تلاش‌های شما قبل از راه‌اندازی برای موفقیت شما در زمان راه‌اندازی بسیار مهم است. اگر منتظر بمانید تا کاملاً برای راه‌اندازی برند مد خود آماده شوید تا آگاهی خود را افزایش دهید، ممکن است مدت بیشتری طول بکشد تا بازدهی حیاتی سرمایه‌تان را مشاهده کنید – و حتی ممکن است متوجه شوید که آیا تلاش‌های شما در نهایت موفق خواهند شد یا خیر.

به رسانه های اجتماعی بروید و شروع به تولید تبلیغات کنید. از اینفلوئنسرهای خود بخواهید تا قبل از راه اندازی شروع به صحبت درباره برند شما و حتی مدلسازی طرح های شما کنند. یک شمارش معکوس قبل از راه اندازی انجام دهید که به ایجاد هیجان کمک می کند.

ایجاد هیجان در روزهای قبل از عرضه اولیه می تواند به موفقیت شما کمک کند، زمانی که واقعاً آماده عرضه محصول خود هستید. Buzz همه چیز در دنیای مد است – و هر چه مردم بیشتر در مورد طرح های شما صحبت کنند، این احتمال بیشتر است که پس از در دسترس قرار گرفتن آن، مشتاق ورود و خرید باشند.

4. راه اندازی خود را به یک رویداد مهم تبدیل کنید.

همانطور که برای راه اندازی خود آماده می شوید، به دقت در نظر بگیرید که چگونه می توانید آن را به یک رویداد تبدیل کنید – چه بخواهید آن رویداد آنلاین باشد یا حضوری. شما می خواهید مردم به برند شما علاقه مند شوند. راه اندازی خود را در یک رویداد می تواند به تشویق آنها برای حضور در آنجا، دیدن همه چیزهایی که شما برای ارائه دارید و گرفتار شدن در هیجان کمک کند.
محصولات خود را با یک رویداد کامل در رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید که با هدایا، تخفیف ها و مشارکت مخاطبان کامل می شود. از مردم دعوت کنید تا به یک نمایش مد یا صندوق عقب بیایند تا بتوانند برند شما را بررسی کنند. با یک کسب و کار محلی شریک شوید تا مردم را تشویق کنید که وارد شوند و طرح های شما را لمس کنند، امتحان کنند و شخصاً ببینند. اگر می خواهید شاهد رشد علاقه به لباس خود باشید، آن را هیجان انگیز کنید!

 

آموزش و خدمات حرفه ای طراحی لباس با نرم افزار

 

5. از قبل سفارش دهید.

قبل از اینکه آماده راه‌اندازی رسمی برند خود شوید، پیش‌سفارش‌هایی را از مشتریانی که می‌خواهند اولین صف برای آزمایش محصول شما باشند، در نظر بگیرید – به خصوص اگر محصول شما چیزی هیجان‌انگیز یا انقلابی باشد.

اگر چیزی منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز ارائه می‌دهید، مشتریان نمی‌توانند منتظر بمانند تا آن را امتحان کنند – و با شروع فروش شما در صدر فهرست هیجان‌زده خواهند شد. پیش‌سفارش‌ها را در نظر بگیرید و در اسرع وقت آنها را به دست اولین مشتریان خود برسانید. در بسیاری از موارد، مشتریان شما تبدیل به تبلیغاتی برای برند شما خواهند شد.

6. به تطبیق بازاریابی خود با نیازهای مشتریان خود ادامه دهید.

در طول این دوره قبل از راه اندازی، شما یک فرصت منحصر به فرد برای آزمایش تبلیغات و تلاش های بازاریابی خود دارید. شما می توانید به مخاطبان هدف خود نزدیک تر شوید، آنها را بهتر بشناسید و ایده بهتری در مورد نحوه پاسخگویی آنها به انواع خاصی از تبلیغات داشته باشید. آنها چگونه به مواد خاص واکنش نشان می دهند؟ کدام تبلیغات به احتمال زیاد آنها را به وب سایت شما می آورد – یا حتی بهتر از آن، پیش خرید ایجاد می کند؟ به آزمایش بازاریابی خود ادامه دهید تا زمانی که برند خود را راه اندازی کردید، بدانید که از قبل با مخاطبان هدف خود همسو هستید.

7. تعلیق بسازید.

به این فکر کنید که چه تعداد از برندهای بزرگ در خطوط خود به عرضه‌های جدید می‌پردازند، خواه این محصول جدید فقط برای یک فصل خاص باشد یا یک خط فصلی که در طول فصل مورد توجه قرار می‌گیرد: آن‌ها زودتر شروع به تبلیغات می‌کنند. تیزر ارائه دهید. نمایش نکات تعلیق فریبنده است – و همانطور که برای راه اندازی اولیه خود آماده می شوید، در موقعیت ایده آلی برای استفاده از آن هستید.

در حالی که نمی‌توانید به‌طور نامحدود از تعلیق خارج شوید، می‌توانید به ایجاد علاقه و آگاهی ادامه دهید – و همانطور که این تعلیق ایجاد می‌شود، اغلب متوجه می‌شوید که مشتریان بالقوه شما مشتاق‌تر هستند تا ببینند در آینده چه خواهید کرد.

امیدواریم این نکات بازاریابی قبل از راه اندازی مفید بوده باشد! آیا آماده راه اندازی برند مد خود هستید یا در مورد چگونگی افزایش موفقیت کسب و کار خود بیشتر بدانید؟ امروز وبینار ما را برای راهنمایی های بیشتر در مورد راه اندازی موفق برند مد خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *