نکاتی برای شروع یک برند لباس پایدار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
ساخت برند طراحی لباس

نکاتی برای شروع یک برند لباس پایدار

بنابراین ، شما می خواهید یک مارک مد پایدار راه اندازی کنید.
مد پایدار یک گام بزرگ به جلو در بهبود محیط زیست است و یک راه عالی برای قرار دادن آنچه برای شما مهم است در کار شماست.
اما با وجود همه این واژه های پر سر و صدا ، مد پایدار دقیقاً چیست؟ و چگونه می توانید شیوه های پایداری را در پیش بگیرید و آنها را به یک مارک موفق تبدیل کنید که تأثیر مثبتی داشته باشد؟ نگران نباشید ، ما تمام این نگرانی ها را پوشش خواهیم داد و بیشتر از این است که شروع نام تجاری مد پایدار بسیار کمتر استرس داشته باشد.

خوب ، پس مد پایدار چیست؟ بیایید با اصول شروع کنیم

اول ، بیایید ببینیم که “مد پایدار” در واقع چیست و اینکه برای اطمینان از اینکه در یک صفحه هستیم چیست؟

.پایدار دقیقاً همان اخلاقی نیست ، اگرچه یک مارک تجاری می تواند هر دو باشد.
.وقتی صحبت از پایداری می شود ، شما در مورد تأثیر یک نام تجاری بر محیط صحبت می کنید.
.از طرف دیگر ، اخلاق مد مربوط به موضوعات اخلاقی مانند شرایط کار و رفاه حیوانات است که بسیار مهم است!
.برخی از پایدارترین مواد ، موادی هستند که دوام می آورند تا بتوان آنها را کمتر عوض کرد. چقدر “پایدار” خواهد بود که مجبور شوید پیراهن کار مورد علاقه خود را فقط پس از یک یا دو ماه تعویض کنید؟
.برخی از مواد پایدار شامل الیاف طبیعی مانند کنف ، پارچه و پنبه است.
.مد پایدار همچنین باید استفاده از منابع طبیعی مانند آب ، انرژی و زمین را در نظر بگیرد. صنعت پوشاک در حال حاضر 8 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در جهان را ایجاد می کند.
.همچنین اغلب از منابع انرژی تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی استفاده می شود.

یافتن مواد مناسب

یک چیز است که بدانید ABC پایداری دارد و فقط از مارک های پایدار مورد علاقه خود خرید می کنید. با این حال ، در واقع راه اندازی نام تجاری مد پایدار خود می تواند فراتر از کمی دلهره آور باشد.
بیایید با پیدا کردن مواد سازگار با محیط زیست که برای تولید محصول شما استفاده می شود شروع کنیم.
ما در حال حاضر برخی از مواد پایدار را در ذهن داریم. بیایید پنبه را مثال بزنیم. وقتی صحبت از استفاده از پنبه در طراحی هایتان می شود ، شما بین پنبه ارگانیک و پنبه معمولی انتخاب خواهید داشت.
پنبه ارگانیک از آفت کش های مضر پنبه معمولی استفاده نمی کند. علاوه بر این ، تولید آن همان تأثیر منفی را بر منابع آب ندارد و از بذرهای اصلاح شده ژنتیکی استفاده نمی کند.
مواردی مانند چگونگی تأثیر مواد شما بر محیط مهم است که باید به خاطر داشته باشید تا برند شما را از ابتدا پایدار نگه دارد.

 

چگونه طراح لباس شویم

این فقط محصولی نیست که شما می خواهید پایدار باشد

ما را اشتباه نگیرید ، داشتن محصولات پایدار همیشه مثبت است. اما معمولاً ، وقتی مشتری ها به دنبال مد واقعی و پایدار هستند ، می خواهند برند پشت محصول نیز پایدار باشد. خوب این به چه معنا است؟
به این فکر کنید که دفتر شما چقدر پایدار خواهد بود. به یاد داشته باشید که چگونه محصول خود را بسته بندی می کنید. آیا شما در حال بسته بندی دکمه های سازگار با محیط زیست خود در تعداد زیادی پلاستیک غیرضروری هستید؟ آیا بسته بندی شما بازیافت می شود؟ آیا واقعاً به بسته بندی حبابدار نیاز دارید؟
نه افزودن بسته بندی بیشتر به محل دفن زباله نه جالب و نه پایدار است. و بسیاری از مارک ها پیشنهاد می دهند که مشتریان از بسته بندی خود استفاده مجدد کنند ، که هم می تواند باعث بهتر شدن محیط شود و هم نظر مشتریان بالقوه را که از ایجاد زباله بیشتر خسته شده اند ، جلب کند.
در حالی که می خواهید برند شما خوب به نظر برسد ، نمی خواهید چهره و صداقت برند خود را فدای آن کنید.
اما اگر بسته بندی برای شما نگران کننده است ، قطعاً با مشتری خود تماس بگیرید. مشاهده کنید که مارک های پایدار موفق چه می کنند ، تحقیقات خود را انجام دهید و مراقب روندهای موجود در بازار کنونی باشید.

با یک مفهوم طراحی جامد بیایید

اکنون در حال رسیدن به قسمت سرگرم کننده هستیم.
وقتی صحبت از برند شما می شود ، عباراتی که به ذهن شما خطور می کند کدامند؟ محصولات شما چگونه خواهد بود؟ مخاطب شما کیست؟
این چند سوال اصلی است که باید هنگام ایجاد نام تجاری خود بتوانید به آنها پاسخ دهید. درباره بازار هدف خود و مشتری که در ذهن دارید تحقیق کنید. و اگر تصور مفهوم طراحی خود دشوار است ، یک تابلوی خلق و خوی جالب با ایده ها ، کلمات ، نمونه های رنگی و مواد پایدار ایجاد کنید که مورد علاقه شما هستند.
رها شویم و خلاق باشیم!

چه عاملی باعث برجسته شدن برند شما از سایر مارک های پایدار موجود در بازار می شود؟ شاید استفاده شگفت انگیز از الگوها در طراحی های شما در عین استفاده از انرژی خورشیدی باشد. یا شاید خط شما مشتری عاشق فضای باز را هدف قرار دهد اما شما خط خود را شیک نگه دارید و از مواد بازیافتی استفاده کنید؟ امکانات بی پایان است.

تبلیغ ، تبلیغ ، تبلیغ!

بنابراین ، شما ایده ای برای نام تجاری خود دارید اما مطمئناً می خواهید که موفقیت آمیز باشد. به خاطر داشته باشید که شروع تبلیغات هرگز زود نیست.
نکته جالب در مورد رسانه های اجتماعی این است که هزاران نفر را با ارزش ها و علایق مشابه در عرض چند دقیقه متصل می کند. از طریق سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ، پروفایل هایی برای نام تجاری خود ایجاد کنید. شما همچنین باید یک وب سایت و وبلاگ داشته باشید که واقعاً از اخلاق منحصر به فرد برند شما عبور کند.

شما می توانید با استفاده از منابعی مانند Squarespace به راحتی یک وب سایت درست کنید و شروع به ساختن یک لیست ایمیل کنید تا هرچه بیشتر افراد از زمان راه اندازی نام تجاری خود مطلع شوند.
ضمن تبلیغ برند آینده خود ، کلمات کلیدی مهم را در ذهن داشته باشید و هشتگ را دور نگه دارید! به کلماتی فکر کنید که برند شما را مانند “پایدار” ، “سازگار با محیط زیست” ، “بازیافت شده” ، “طبیعی” و “تمیز” تعریف می کنند. هر چیزی که باعث جلب مشتریانی شود که این علاقه ها را دارند و از قبل با در نظر گرفتن پایداری خرید می کنند.

به دست آوردن چیزهای جدید

وقتی نوبت به ایجاد یک برند مد پایدار می رسد ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید تأثیرات محیطی خود را کاهش داده و برند خود را مورد توجه قرار دهید!
به یاد داشته باشید به:

.برند خود را از ابتدا تا انتها پایدار نگه دارید.

.درباره موادی که مورد استفاده قرار می‌گیرند فکر کنید.

منابع طبیعی مورد استفاده را فراموش نکنید (این یک معامله بزرگ است).

بسته‌بندی اهمیت دارد؛ ما زباله ها را نمی پذیریم.

.در صورت تردید ، با مشتری خود تماس بگیرید. سوال بپرس. تحقیق کنید

سرگرم شوید و قلب خود را طراحی کنید! باعث شوید که مردم بیشتر از برند شما بخواهند!

بهترین فروشنده خود باشید و تبلیغات را انجام دهید.

 

3 دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *