نحوه پیدا کردن الهام از مد: ۶ نکته برای یافتن سبک شخصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نحوه پیدا کردن الهام از مد: 6 نکته برای یافتن سبک شخصی

بیاموزید که چگونه می توانید از مد الهام بگیرید و از یک تابلوی خلق و خوی برای توسعه سبک خود استفاده کنید.

چگونه الهام بخش مد را پیدا کنیم

الهام بخش مد می تواند از هر جایی باشد و مطمئن ترین منابع سبک درست در دسترس شماست.
1. با افرادی که می شناسید شروع کنید. اگر ایده ای ندارید که واقعاً می خواهید با سبک شخصی به کجا بروید، ابتدایی‌ترین منابع خود را به کار بگیرید: خانواده و دوستان. چه کسی را در خانه تحسین می کنید؟ چه کسی را در محل کار تحسین می کنید؟ چه چیزی پوشیده اند که باعث می شود فکر کنید زیبا به نظر می رسند؟ شروع به استفاده از ایده های لباس به عنوان یک نقطه مرجع کنید. لازم نیست سراغ ژانر خاصی بروید. لازم نیست به سراغ یک سلبریتی بروید. هر کسی در زندگی خود کسی را دارد که باعث می شود فکر کنند: ‘زیبا به نظر می رسند.’
2. جستجوی آنلاین. از یک موتور جستجو برای یافتن نوع ظاهری که می خواهید استفاده کنید. اگر می‌دانید که به سبک بوهو یا پرپی‌پی علاقه دارید، آن عبارات را جستجو کنید. اگر مطمئن نیستید، آن را اساسی تر نگه دارید. اگر مرد هستید، می‌توانید «سبک مردانه» را جستجو کنید. اگر یک زن هستید، عبارت «استایل زنانه» را جستجو کنید. اگر غیر باینری هستید، «سبک غیر باینری» را جستجو کنید. اگر سایز بزرگ هستید، می‌توانید «سبک پلاس سایز» را اضافه کنید. و گزینه های زیادی در دسترس شما خواهد بود. شروع به کلیک کردن روی آن‌ها کنید و از خود بپرسید: ‘آیا این می‌تواند من باشم؟ آیا این احساس من است؟ آیا دوست دارم مانند آن شخص احساس کنم؟’ زمانی را در رسانه‌های اجتماعی بگذرانید و نحوه لباس پوشیدن دوستان و افراد مشهور را مشاهده کنید، از لباس‌های غیررسمی مانند گرمکن و شلوار لی گرفته تا کت و شلوارهای آماده برای کار. وبلاگ ها مملو از نکات مد و الهام بخش هستند، بنابراین چند وبلاگ نویس مد را که سبک آنها را تحسین می کنید پیدا کنید و در آرشیو آنها برای لباس های مورد علاقه خود جستجو کنید.
3. به سبک خارج از وظیفه و خیابانی نگاه کنید. اگر سلبریتی یا اینفلوئنسر استایلش را دوست دارید، سعی کنید تصاویری از استایل خارج از وظیفه او پیدا کنید. وقتی در کانون توجه نیستند چه می پوشند؟ آنها برای لباس روز خود (OOTD) چه پست می کنند؟ سعی کنید دریابید که استایلیست آن مشهور کیست، و برای الهام گرفتن از آنها نگاه کنید.
4. به خرید ویترین بروید. از بوتیک ها و فروشگاه های طراحان دیدن کنید. به نحوه استایل مانکن ها توجه کنید و مواردی را که دوست دارید پیدا کنید. این یک راه خوب برای فهمیدن اینکه کدام اقلام مرسوم هستند و بررسی لایه بندی است، زیرا مانکن ها اغلب به گونه ای طراحی می شوند که چندین اقلام از یک فروشگاه را به نمایش بگذارند. خرید پنجره‌ای برای خرید آنلاین نیز کار می‌کند—بسیاری از برندها کتاب‌هایی را در وب‌سایت‌های خود ارسال می‌کنند که می‌توانید برای الهام گرفتن آنها را نشانه‌گذاری کنید.
5. نمایش های باند را بررسی کنید. نمایش های باند یک منبع عالی برای الهام گرفتن هستند و برای دیدن آنها لازم نیست به هفته مد نیویورک بروید. تا جایی که می توانید به نمایش های باند فرودگاه نگاه کنید. گرایش های مد را پیدا کنید که برای شما مناسب است. این حتی ساده‌تر از خرید ویترینی است. شما به دنبال این هستید که چه تم های رایجی در کمد لباس شما معنا پیدا می کند. و شما فقط الهام می گیرید. شما آن قطعه طراح را نمی خرید. قطعات و استایل روی باند فرودگاه برای پوشیدن روزمره نیست. آنچه در باند فرودگاه می بینید نوعی هنر است، اما همچنین می تواند الهام بخش لباس عالی باشد.
6. فراتر از مد نگاه کنید. هنگامی که به دنبال الهام هستید، به یاد داشته باشید که لزوماً نباید از مد نشات بگیرد. شما ممکن است از گیاه شناسی، هنر، فیلم یا حیوانات الهام بگیرید. اگر گلی با رنگ های شگفت انگیز می بینید، سعی کنید آن رنگ ها را در ظاهر خود بگنجانید. این نوع الهام از سبک دنیای واقعی جایی است که بسیاری از طراحان در واقع ایده های مد خود را دریافت می کنند. الهام گرفتن از خارج از قلمرو مد می تواند به شما کمک کند ظاهری منحصر به فرد پیدا کنید تا مد روز.

چگونه یک تابلوی خلق و خوی مد بسازیم

تابلوی خلق و خوی یک راه عالی برای کار در جهت توسعه سبک شخصی شماست.

1. تصاویر را جمع‌آوری کنید. به دنبال الهامات آنلاین، در رسانه‌های اجتماعی و مجلات بگردید و تصاویری را که به نظرتان جذاب‌تر هستند ذخیره کنید. هنگامی که الهام بخش مد خود را جمع‌آوری کردید، تصاویر را در یک تابلوی خلق و خوی جمع‌آوری کنید. می توانید عکس ها را در یک کلاژ فیزیکی ترکیب کنید یا آنها را به یک پوشه دیجیتال در رایانه یا تلفن خود اضافه کنید.
2. به دنبال مضامین بگردید. تصاویر خود را با هم جمع کنید و سعی کنید موضوعات مشترک را پیدا کنید. حتی اگر الهام شما در همه جا وجود داشته باشد، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از مدل‌های شما شلوار جین می‌پوشند، بسیاری از آنها لباس می‌پوشند، بسیاری از آن‌ها تاپ می‌پوشند – این هنوز یک حال و هوای فراگیر است. برای رفتن
3. گزینه های خود را محدود کنید. خودت را غرق نکن دو یا سه تصویر را انتخاب کنید که زیبایی‌شناسی گروه را نشان می‌دهد و آن تصاویر را در تلفن خود نگه دارید تا بتوانید هنگام خرید به آنها نگاه کنید.
4. تابلوهای مختلف برای ظاهرهای مختلف بسازید. ممکن است متوجه شوید که به چندین تابلوی خلق و خوی نیاز دارید. می توانید تابلوهای خلق و خوی خود را بر اساس فصل (‘ایده های لباس پاییزی’، ‘لباس های زمستانی’، ‘لباس های بهاری’) یا بر اساس مناسبت (‘لباس کار’، ‘رویدادهای ویژه’) یا حتی با گرایش های مد متفاوتی که می خواهید امتحان کنید، سازماندهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما