مطالعه موردی تجزیه و تحلیل مرکز خرید لباس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

مطالعه موردی تجزیه و تحلیل مرکز خرید لباس

1. مقدمه

پس از توسعه شبکه های شبکه و دستگاه های تلفن همراه، تکنولوژی مدیریت اطلاعات آفلاین آنلاین به طور گسترده ای انجام می شود. همچنین، به عنوان خدمات اجتماعی تبدیل شده اند بسیار فعال تر، کاربران ثبت نام و مدیریت اطلاعات شخصی خود را در وب سایت های آنلاین و به اشتراک گذاری آن با دیگر کاربران برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود را. به تازگی، برنامه ای که عامل هوشمند آن عادت های کاربر یا شیوه زندگی را به رسمیت می شناسد و اطلاعات مناسب را به طور فزاینده ای در بازار آنلاین ارائه می دهد. به عنوان مثال، یک سرویس که اطلاعاتی را در مورد مکان هایی ارائه می دهد که کاربر اغلب می رود یا ابزار حمل و نقل موجود در مقصد کاربر در حال حاضر ارائه شده است.

این به دنبال جستجوی اطلاعات مناسب از داده های انباشته شده مربوط به تاریخ کاربر بازدید از مکان های خاص است. امروزه مردم به ظاهر خود توجه بیشتری به ظهور خود را به ویژه زمانی که آن را به لباس، پوشیدن لباس های مختلف بسته به آنها که آنها را ملاقات و یا اجتناب از لباس های مشابه روز بعد از لباس پوشیدن. در حال حاضر یک روش است که به راحتی داده ها را در مورد عادت های لباس کاربر به دست می آورد و اطلاعات مفیدی را برای او فراهم می کند / بر اساس داده های انباشته در دسترس نیست. بنابراین، برای بحث در مورد یک سرویس که صنعت پوشاک موجود، خدمات همگرا، و CT یکپارچه شده است، به مشتریان اجازه می دهد تا در فرآیند طراحی شرکت کنند و طرح های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، برنامه ای که توصیه می کند طراحی مناسب برای طراح را با جمع آوری آن توصیه می کند تاریخچه انتخاب لباس این مشتریان برای درک عادت های لباس خاص مشتری یا تمایل پیشنهاد شده است. تمام این وظایف را می توان با یک دستگاه هوشمند انجام داد.

توسعه فنی تغییر ساختار اجتماعی و سبک زندگی معاصر را سرعت بخشیده است. پیشرفت های فنی ما را از یک نسل پست مدرن به یک نسل مشارکت کننده تبدیل می کند . عادی سازی فناوری و کاهش هزینه تجهیزات کامپیوتری بر روی یک روش ایجاد کارآمد بین توسعه دهندگان و کاربران متمرکز است که تمایل دارند بر تولید دسته ای اخیر در مقادیر کم تمرکز کنند . چنین شخصی سازی در لباس ها نیز در حال انجام است. اقلام فعلی لباس برای سفارشی کردن، تنوع ایجاد نمی کنند.

از لحاظ تاریخی، طراحان مورد استفاده برای ارائه یک پیام یک طرفه که در زمان معاصر تغییر کرده اند. این ناشی از تمایل دموکراتیک مشتریان است که راه را در تغییر مدل های کسب و کار سنتی هدایت کرده اند . با این وجود، تردید است که آیا مشارکت و خلاقیت طراحی برای اقلام طراحی لباس فعلی در خدمات شرکت مشتری وجود دارد. علیرغم ساختار خوب مشتری مشتری، کمبود رهبری حرفه ای برای این سرویس وجود دارد. در سال 2012، Armstrong و Stojmirovic استدلال کردند [2] که نقطه القاء مشارکت مشتری این است که باید از نظر قیمت آسان، سرگرم کننده و کمتر سنگین باشد، و باید هیجان را برای تولید آثار خلاقانه تحت رهبری یک متخصص ارائه دهد. توجه داشته باشید، با این حال، سفارشی سازی تی شرت فعلی برای تولید خلاقیت پرشور کافی نیست زیرا مشتریان خلاقیت خود را به طور کامل انجام می دهند. چنین تا حدی ناشی از عدم وجود فناوری عقب پایان است. بنابراین، طراحی U یک سیستم استخراج تصویر DTP را توسعه داده است که تصویر را از مدل که در آن مشتری طراحی شده است، بازیابی می کند. از لحاظ فنی، آن را پیش فرض شرکت مشارکت مشتری برای اقلام مختلف لباس آماده می کند. از دیدگاه مشتریان، لازم است مطالعه یک رابط کاربری را که می تواند در یک فرمت محتوا پیچیده تر و فرمت محتویاتی که می تواند با مشتریان ارتباط برقرار کند، مورد مطالعه قرار گیرد. اگر طراح یک آیتم لباس خلاقانه طراحی کند و محتوای سرب را پیشنهاد کند، محتویات منبع باید برای مشتریان طراحی شوند. این بخش را می توان با آپلود یک تصویر ایجاد شده توسط مشتری یا به اشتراک گذاری از طریق خرید کپی رایت پرداخت هزینه انجام داد. منبع طراحی به اشتراک گذاری محتوا است که در آن مشتریان به راحتی می توانند طرح های کامل را انجام دهند. به اشتراک گذاری محتوا با مقدار کمی از کپی رایت یک روش ایجاد شده توسط ریچارد استالمن است که از جنبش مخالفان کپی رایت حمایت کرده و مفهوم توزیع رایگان اطلاعات را ایجاد کرده است. Lessig [5] همچنین از روش کپی رایت انعطاف پذیر پشتیبانی می کند که اطلاعات محتوا را رد می کند، زیرا به طور مستقیم بر فرهنگ شرکت کننده تاثیر می گذارد.
این مطالعه ابتدا موارد رابط کاربری صفحه ویرایش مشتری را برای مشارکت در طراحی مشتری در مرکز خرید لباس مورد تجزیه و تحلیل قرار داد، موارد الگوی کپی رایت مورد استفاده برای ویرایش مشتری را بررسی کرد، و در نهایت یک برنامه رابط کاربری ویرایش با مشارکت مشتری برای اقلام پیچیده‌تر لباس توسعه داد.

2. تحقیقات مرتبط

بررسی فرآیند توسعه محصول لباس یک بخش ضروری در تهیه و تهیه محصولات با کیفیت به یک بازار امیدوار کننده به موقع با قیمت مناسب است. مراحل مشترک در طراحی محصولات پوشاک، تحقیق، توسعه طراحی و تولید هستند . گام توسعه طراحی با طراحی طراحی و تولید نمونه شروع می شود، و اکثر کسانی که در این فرآیند شرکت می کنند، از طراحی کامپیوتری (CAD) برای بهره وری و دقت استفاده می کنند (شکل 1). سیستم های CAD موجود اغلب در تولید پایین دست هستند که در آن درجه بندی درجه بندی می شود و فرآیندهای برنامه ریزی مارکر به طور مداوم انجام می شود. با توجه به مجموعه ای از آثار تحقیقاتی انجام شده توسط مهندسین مدرن و طراحان، نمونه گیری مجازی، که اجازه می دهد یک الگوی 2D به یک مدل انسانی 3D برای ارزیابی پوشیدنی و ظاهر آن اعمال شود، در هنگام طراحی محصولات پوشاک تبدیل به یک روش استاندارد شده است

شکل 1
شکل 1

چرخه توسعه محصول مد .

شبیه سازی پارچه معمولا برای ارزیابی اثر تغییرات هندسی یا جنبه های فیزیکی انجام می شود. در اغلب موارد، سابق نتایج سریع تر را بدون در نظر گرفتن خواص فیزیکی پارچه استفاده می کند. این باعث می شود که پویایی لباس ها را بازتولید کنید. دومی اجازه می دهد شبیه سازی واقع بینانه تر در درک پویایی و دقت بهتر را به عنوان خواص ساختاری مواد پارچه ای برای شبیه سازی در نظر گرفته شود. به عبارت دیگر، هر دو قانون دینامیک و قانون مکانیک بر اساس پویایی گسسته، دینامیک سیال یا نظریه های کششی است که همه آنها رفتار پارچه و تعامل آن با محیط های خارجی را تعیین می کنند. روش های مختلف اغلب به عنوان یک رویکرد مبتنی بر فیزیک مبتنی بر فیزیک پیوسته طبقه بندی شده اند و تاکنون مورد بررسی و پیشنهاد شده است، تاکید بر رئالیسم یا راندمان محاسباتی . سابق معرفی یک نماینده دقیق و دقیق از یک پارچه با توجه به مکانیک پیوسته اغلب، اغلب یک عنصر محدود (Fe) یا یک مدل اختلاف محدود برای تولید یک راه حل  را اتخاذ می کند.

خرده فروشی ، بازاریابی و تجارت در صنعت لباس

 

در همین حال، با استفاده از معادلات لاگرانژ مداوم برای نشان دادن جابجایی از موقعیت های تعادل، Terozopoulos و همکاران. تغییر شکل سطح یک پارچه، در حالی که Eischen و همکاران. [19] تئوری پوسته غیرخطی و Li و Volkov [20] را به تصویر کشیده بود. برای این منظور، یک روش غیر خطی FE برای به دست آوردن معادلات سیستم اعمال شد. این روش با هدف تولید انواع مختلفی از مدل های فیزیکی برای انیمیشن کامپیوتری، که در تولید رفتارهای به جای مدل سازی یک پارچه غیر قابل تغییر با درجه بالایی از دقت موثر است. این روش اجازه تولید کیفی رفتارهای مشابه را بدون نیاز به تعداد زیادی از محاسبات کرد [21]. بی ثباتی و هزینه های بالا مشکلات عمده ای برای روش های مبتنی بر فیزیک مداوم است، در حالیکه روش های مبتنی بر فیزیک گسسته، به عنوان یک شبکه ذرات ارتباط با یکدیگر و همچنین دنیای خارجی پس از قوانین پویا نیوتنی مبتنی بر نیرویی را نشان می دهند [22، 23] یا قوانین پویا لاگرانژی یا معیارهای به حداقل رساندن انرژی، که همه آنها رویکردهای مبتنی بر انرژی هستند [21].

ویژگی هایی مانند پیچیدگی کم و پیاده سازی ساده، دلیل اصلی محبوبیت سیستم توده بهار است که همچنین به عنوان سیستم ذرات شناخته می شود) [15، 24-27]. با این وجود، مسئله مهمی که برای این سیستم باقی مانده است، دقت آن است زیرا فیزیک تغییر شکل پارچه بر اساس تقریبی است که اغلب توسط توپولوژی مش با یک روش مبتنی بر فیزیک گسسته مشخص شده است که بر روی شبیه سازی پارچه تاثیر می گذارد. تعدادی از روش های بازسازی و بازنشستگی در گذشته از جمله Lienhardt [28]، Praun و Hoppe [29] و Attene و Falcidieno [30] پیشنهاد شده است. اشکال مختلف توپولوژی های مش با لو و همکاران مورد مطالعه قرار گرفته است. [31]، پس از آن، یک خط لوله بهینه را تایید کرد و پیشنهاد کرد که برای تهیه مدل توده بهار در یک بازسازی پوشاک اسکن شده بسیار مناسب باشد. در همین حال، برخی از محققان دیگر توجه خود را به طراحی الگوی طراحی کرده اند. یک سیستم CAVOCOLUNTIVE CAVOCOLUNTIVE جالب برای طراحی الگوی پارامتری توسط چن و همکاران معرفی شد. [32] چه کسی الگوهای پوششی را با استفاده از یک شبکه عصبی همراه با یک الگوریتم ایمنی تولید کرد.

بهینه سازی مبتنی بر منطق فازی از طراحی الگوی پوشاک توسط چن و همکاران به دست آمد. [32]، در حالی که لو و همکاران. [31] یک روش مبتنی بر دانش متخصص را پیشنهاد کرد که برای طراحی الگوی سفارشی مفید است. Guo و همکاران [33] کمک به ارائه یک بررسی دقیق از برنامه های AI در صنعت مد. مطالعات قبلی نشان می دهد که طراحی طرح هنوز یک زمینه ناشناخته طراحی و توسعه پارچه است. اگر چه استفاده از نرم افزار CAD تجاری مانند Adobe Illustrator ™ یا Coreldraw ™ تبدیل به یک عمل رایج در فرآیند طراحی شده است، و کارایی و اثربخشی آنها ثابت شده است، ایده اصلی یک طراح با ایجاد برخی از طرح ها شروع می شود، وقت زیادی را مصرف می کند تلاش. این بررسی انجام شده در میان طراحان مد هنگ کنگ به وضوح نشان داد که آنها به طور مداوم به دنبال یک سیستم پشتیبانی از طراحی کاربر پسند برای کاهش ساعات کار خود در هنگام طراحی لباس های جدید هستند [34]. به عنوان یکی از روش های دستیابی به این موضوع، چندین شرکت کتابخانه مد دیجیتال ویژه خود را مانند SnapFashun ™ تاسیس کردند که طراحان می توانند عناصر مورد نظر خود را برای ایجاد طرح های جدید قرض بگیرند.

زمانی که Mok et al وجود داشت، یک توسعه منحصر به فرد بود. [35] یک سیستم طراحی مشتری را معرفی کرد که به مشتریان عمومی اجازه می دهد تا طرح های خود را ایجاد کنند، برخی از تکنیک های محاسباتی تکاملی را اتخاذ کنند. کار قابل توجه بیشتر از WAN و همکاران آمد. [36] چه کسی ادعا کرد که برخی از تکنیک های تغییر شکل شکل را برای ایجاد طرح های واقع بینانه بر اساس طرح های فنی استاندارد استفاده کرده است. نقاشی مد و طرح های فنی دو ستون اصلی صنعت طراحی هستند (شکل 2). به طور خاص، تصاویر مد تمرکز بر طراحی محصولاتی که فروشنده مایل به فروش و فروش به مشتریان با نشان دادن اینکه چگونه محصولات را می توان تنظیم و آنچه منحصر به فرد آنها است. این سیستم طرح های فنی را به طرح های مد تبدیل می کند بدون جزئیات هر گونه جزئیات. با استفاده از لباس های مشابه به یک شخصیت مد متفاوت که می تواند چندین موقعیت مختلف را فرض کند، مشتریان می توانند این مفهوم را درک کنند و ممکن است محصولات را جذاب پیدا کنند .

 

تصویرسازی تصویرسازی مد، طرح فنی، و کروکی. (الف) تصاویر مد. (ب) طرح های فنی (فلت). (ج) کروکی (الگوی شکل انسان).

3. لباس DTP سفارشی: تجزیه و تحلیل مورد

خدمات سفارشی پوشاک DTP توجه زیادی را به خود جلب می کند و راه حل های مربوط به مسائل حق چاپ در این مطالعه با استفاده از موارد واقعی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. موضوعات تجزیه و تحلیل شامل روش های خدمات، رابط های کاربر برای صفحه های ویرایش شده توسط کاربر، و تصاویر مورد استفاده برای چاپ است. از بین DTPهای در حال سرویس دهی، پنج مورد با تمایزهای واضح برای آنالیز به ترتیب معرفی انتخاب شده اند: My T، Snap T، Design U، Printing Factory و Adidas. در این میان، My T، Snap T و Printing Factory عمدتاً تی‌شرت می‌فروشند، بنابراین می‌توان آنها را به‌عنوان محصولاتی در نظر گرفت که به‌جای اینکه برندهای پوشاک باشند، از شرکت‌های فناوری اطلاعات یا کارخانه‌های چاپ سرچشمه گرفته‌اند. Design U خدماتی است که توسط برند پوشاک سنتی کره ای TS ارائه می شود و آدیداس در اصل یکی از برندهای لباس است. از این جنبه، تجارت تی شرت اغلب توسط شرکت های برندهای غیر پوشاک اداره می شود و نیاز یا سطح دشواری تولید مربوط به طراحی لباس آنها بسیار پایین است. علایق آنها در فایل هایی است که باید چاپ کنند. اگر یک سرویس DTP برای لباس هایی با طراحی پیچیده مانند لباس های زنانه ارائه شود، سطح دشواری تولید بالا خواهد بود و درک بالاتری از طراحی آنها لازم است.

DTP ذکر شده در مورد تجزیه و تحلیل مورد اشاره به چاپ نساجی دیجیتال، یک روش است که جایگزین روش رنگرزی معمولی است و صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای برش الگوهای به طوری که این روش کاملا مناسب برای خدمات سفارشی مدرن است. رابط کاربر اجازه می دهد ارتباطات راحت با سیستم کاربر مایل به انتخاب، با هدف رسیدن به سطح ارتباطی خواسته های مشتری.

همچنین، از منظر فن آوری های ارتباطی و طراحی اخیرا در حال توسعه، رابط کاربر یک فضای تعاملی برای انواع مختلف تجهیزات مبتنی بر کامپیوتر است. کارکردن محصولات اطراف آن در زندگی روزمره ما یک پدیده طبیعی در محیط ایجاد شده بین محصولات و کاربر است. به عنوان مثال، کاربر فقط نیاز به استفاده از سخت افزار و یا نرم افزار وسیله نقلیه او را از طریق رابط کاربری جاسازی شده خود را حتی اگر او نمی داند که چگونه کار می کند و یا اصل آن است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *