فهرستی از نمایشگاه های تجارت مد سال ۲۰۲۲

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
bardiyastudio

 فهرستی از نمایشگاه های تجارت مد سال 2022

سال جدید است و ممکن است به شرکت در نمایشگاه مد فکر کنید. تنوع زیادی از نمایشگاه‌های تجاری مجازی و حضوری در تقویم سال 2022 وجود دارد. در اینجا فهرست جامعی از نمایشگاه‌های مد سال 2022 وجود دارد که می‌توانید آن را ببینید:

نمایشگاه های مد – منبع یابی

پارچه‌ها و تزئینات را تهیه کنید، در سمینارهای تجاری شرکت کنید، با کارخانه‌ها، نمونه‌سازان، چاپگرها و انواع صنعتگران متمرکز بر تولید ملاقات کنید. اینها نمایش هایی هستند که شما به صورت رایگان در آن شرکت می کنید.

.نمایشگاه پارچه نیویورک: نمایشگاه پارچه نیویورک یک نمایشگاه پارچه و تزئینات برای طراحان، تولیدکنندگان، خرده فروشان و غیره ارائه می دهد. این نمایشگاه دارای کارخانه‌ها، مبدل‌ها و واردکنندگان آمریکایی و اروپایی است. در سال 2022، نمایش برای 19 و 20 ژانویه برنامه ریزی شده است.
Texworld ایالات متحده آمریکا: Texworld USA بزرگترین رویداد منبع یابی آمریکای شمالی برای طراحان، خریداران پارچه و بازرگانان است که از محصولاتی در طیف وسیعی از پارچه ها تشکیل شده است. Texworld بعدی ایالات متحده آمریکا برای 25 تا 27 ژانویه با ترکیبی از رویدادهای حضوری و دیجیتال در سال جاری برنامه ریزی شده است.

.منبع یابی در مجیک: Sourcing at Magic یک رویداد منبع یابی مد است که در آن شرکت کنندگان به منابع جهانی دسترسی دارند و بینشی از روندها و اطلاعات مربوط به فناوری اختراعی و صنعت دریافت می کنند. جلسات 2022 در لاس وگاس، 13 تا 16 فوریه برگزار می شود.
Kingpins: Kingpins لیستی از فروشندگان با دقت انتخاب شده از جمله پارچه جین و لباس ورزشی از سراسر جهان ارائه می دهد. این نمایش در شهرهای مختلف برگزار می شود. تاریخ های 2022 TBD هستند اما محتوای دیجیتالی زیادی را در سایت خود ارائه می دهند که می توانید هر زمان که بخواهید مشاهده کنید.
Indigo/ Premiere Vision: این نمایشگاه بیش از 100 غرفه‌دار از جمله متخصصان پارچه، چرم، تولید، لوازم جانبی و غیره را گرد هم می‌آورد. Indigo New York در 18 و 19 ژانویه امسال برگزار می شود.

نمایشگاه نساجی لس آنجلس: این نمایشگاه مقصد برتر صنعت مد در ساحل غربی برای منابع منسوجات، طراحی و تولید است. این نمایشگاه با نمایش صدها مجموعه بین المللی پارچه و خدمات طراحی، با در نظر گرفتن طراحان سبک زندگی و معاصر ساحل غربی ارائه می شود. آنها همچنین یک غرفه تامین منابع برای یافتن کارخانه ها و سایر خدمات مرتبط با تولید دارند. این نمایش 23 تا 25 فوریه برگزار می شود.

.انجمن نساجی نمایشگاه پارچه مد لندن:*انجمن نساجی خود را به عنوان برترین رویداد منبع یابی پارچه های مد لوکس در لندن تثبیت کرده است. این نمایشگاه خریداران پارچه را از خرده‌فروشان و برندهای مد، کسب‌وکارهای طراحی مستقل و استارت‌آپ‌ها، خیاط‌ها، مغازه‌های صنایع دستی، خیاطان و لباس‌فروشان جذب می‌کند. این نمایش از 16 تا 17 مارس در لندن برگزار می شود.

شروع پارچه مونیخ: یک نمایشگاه تجاری اختصاصی برای اعضای صنعت مد، تولید کنندگان و تامین کنندگان. هر فصل تعداد زیادی از متخصصان مد از سراسر اروپا برای تحقیق و منبع برای مجموعه های جدید خود به مونیخ می روند. نمایش بعدی 25 تا 27 ژانویه 2022 است.
نمایشگاه پارچه کاربردی: این یک رویداد انحصاری تجاری است که آخرین روند توسعه پارچه برای صنعت نساجی کاربردی را به نمایش می گذارد. نمایشگاه های پارچه کاربردی بعدی در 4 تا 5 آوریل در پورتلند و 18 تا 19 ژوئیه در نیویورک برگزار می شود.
نمایشگاه بین المللی منبع یابی استرالیا: برترین نمایشگاه بین المللی تامین پوشاک، لوازم جانبی و منسوجات استرالیا. رویداد امسال 15 تا 17 نوامبر در ملبورن استرالیا برگزار می شود.

منبع آفریقا: منبع آفریقا رویداد صنعتی پیشرو در نوع خود است که تامین کنندگان، تولید کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و خریداران را زیر یک سقف گرد هم می آورد و در کیپ تاون، آفریقای جنوبی، 26 تا 28 سپتامبر برگزار می شود.
نمایشگاه نساجی لندن: نمایشگاه نساجی لندن بزرگترین نمایشگاه نساجی در لندن است و به عنوان یک نمایش خوب سازماندهی شده و دوستانه توصیف می شود. نمایش بعدی 22 تا 23 مارس برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی: نمایشگاه انحصاری منابع و منسوجات امارات متحده عربی در تاریخ 9 تا 11 می در دبی برگزار می شود.
لندن خالص: Pure Origin London تولیدکنندگان و خریداران را در شلوغ ترین مرکز تجارت مد لندن متحد می کند. نمایش بعدی 6 تا 9 فوریه برگزار می شود.
نکات برتر برای نمایشگاه های مد مبتنی بر منبع یابی

بهترین های هفته مد پاریس پاییز/زمستان ۲۰۲۱-۲۰۲۲

 

5 نکته برای موفقیت در نمایشگاه مد

10 راه برای آماده شدن برای شرکت در نمایشگاه مد

نمایشگاه های مد – فروش

حساب‌های عمده‌فروشی جدید دریافت کنید، در رویدادهای شبکه شرکت کنید، با طراحان، مطبوعات، صاحبان بوتیک‌ها و انواع فروشندگان و افراد صنعت متمرکز بر بازاریابی ملاقات کنید. اینها نمایش هایی هستند که شما با هزینه در آنها شرکت می کنید.
برای این نمایش‌ها، باید بسته‌تان را برای به اشتراک گذاشتن با خریداران آماده کنید: به‌ویژه دفترچه نگاه و برگه خط عمده‌فروشی.

.گروه هم مسلک Coterie برترین رویداد جهانی است که طراحان پوشاک، لوازم جانبی و کفش زنانه را با خرده فروشان بین المللی ‘who’s who’ مرتبط می کند. Coterie تجارب خرید انحصاری را از ابتدا ایجاد می کند تا برندها و خریداران بتوانند هم افزایی ایجاد کنند که به تجارت آنها کمک می کند. نمایش‌های امسال از 27 فوریه تا 1 مارس و 18 تا 20 سپتامبر برگزار می‌شود.

.طراحان و نمایندگان: نمایش طراحان و نمایندگان استعدادهای نوظهور را شناسایی می کند و با طراحان و خریداران ارتباط برقرار می کند. D&A دارای برندهایی از سراسر جهان است که تأثیرگذاران بازار هستند. امسال این رویداد در نیویورک، 25 تا 27 فوریه، و در لس آنجلس، 7 تا 9 مارس برگزار می شود.
COAST نمایش های COAST در 14 و 15 مارس به میامی می آیند. COAST آخرین روندها را ارائه می دهد و شکاف بین طراحان و خرده فروشان را پر می کند و در عین حال به یک نمایشگاه تجاری جهانی تبدیل می شود.

Agenda : Agenda با مجموعه ای از بیش از 1000 برند متنوع ترین نمایشگاه مد در جهان است. در 15 تا 16 فوریه به لاس وگاس می آید.
جادویی نمایشگاه Magic بر پوشاک، کفش و لوازم جانبی معاصر جوان متمرکز است. این نمایش از 14 تا 16 فوریه در لاس وگاس، 27 فوریه تا 1 مارس در نیویورک و 16 تا 17 می در نشویل برگزار می شود.
لوازم جانبی نمایش: نمایشگاه لوازم جانبی NEW YORK بزرگترین و پر جنب و جوش ترین بازار جهان را برای لوازم جانبی معتبر در هر فصل ایجاد می کند. این رویداد در نیویورک از 27 فوریه تا 1 مارس برگزار می شود
TRANOÏ: این نمایش یک پلت فرم هنری با مجموعه ای از طراحان برتر بین المللی است. علاوه بر نمایشگاه‌های مد، TRANOÏهمچنین اینستالیشن‌های هنری، نمایشگاه‌های طراحان، نمایش‌های راهرو، مهمانی‌ها و انواع رویدادها را گرد هم می‌آورد. این نمایش از 21 تا 23 ژانویه در پاریس برگزار می شود.

.نیویورک اکنون: این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی‌های کالا را به نمایش می‌گذارد، از جمله ظروف هدیه، مراقبت شخصی، لوازم التحریر، لوازم جانبی مد، و محصولات کودکان. امسال NY Now یک بازار زمستانی در نیویورک، از 6 تا 9 فوریه، و یک نمایش بهاره در سانفرانسیسکو، از 28 تا 29 آوریل برگزار می کند.

.لندن خالص: مطمئن شوید که جای خود را در غیرقابل چشم پوشی ترین رویداد خرده فروشی مد در بریتانیا بگیرید. رویداد بعدی 17 تا 19 ژوئیه در لندن است.
.انتخاب لباس زیر زنانه: این نمایشگاه به تبلیغ برندهای مستقل در بخش لباس زیر زنانه در حال رشد اختصاص دارد. این نمایشگاه برندها و خریداران را به هم متصل می‌کند و جامعه‌ای از متخصصان لباس زیر را تشکیل می‌دهد که همگی به دنبال این هستند که دقیقاً آنچه را که می‌خواهند به مشتریان خود ارائه دهند. این رویداد معمولاً در چلسی، نیویورک برگزار می شود و قرار است تاریخ 2022 اعلام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *