طراح لباس شدن چقدر طول می کشد؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراح مد شدن چقدر طول می کشد؟

طراح لباس شدن چقدر طول می کشد؟

بیشتر افرادی که می خواهند در زمینه طراحی مد حرفه ای را دنبال کنند ، برای شروع کار در این زمینه مدرک کارشناسی دریافت می کنند. بنابراین ، ممکن است چهار سال طول بکشد تا به درستی یک طراح مد شوید. حتی اگر برخی از برنامه های گواهی و دیپلم در طراحی مد وجود داشته باشد ، بیشتر کارفرمایان در این زمینه نیاز به داشتن مدرک لیسانس یا حداقل مدرک کاردانی را دارند. اگر به دنبال یک برنامه طراحی مد هستید ، باید با انجمن ملی مدارس هنر و طراحی که نهاد مسئول تأیید اعتبار برنامه ها و طراحی است ، در تماس باشید. علاوه بر تحصیلات رسمی ، مهم است که حتی قبل از اتمام دبیرستان روی یک نمونه کارها کار کنید. این نمونه کارها مهارت ها و خلاقیت های شما را در معرض دید کارفرمایان بالقوه قرار می دهد. این همچنین پیشرفت شما را در طول سال نشان می دهد. بیشتر طراحان لباس نمونه کارهای خود را از دبیرستان شروع کردند و هرگز کار بر روی آن را متوقف نمی کنند.

طراح مد: شرایط تحصیلات و اطلاعات شغلی یک راز است.

یکی از تأثیرگذارترین کارهایی که برای رونق کسب و کار خود انجام دادم این بود که برای موفقیت در کار خود ، کاری را که فکر می کردم ‘قرار است’ انجام دهم متوقف کردم.

یعنی همان کاری که بقیه در فضای من گفتند من قرار است انجام دهم.

منظور منو میفهمی؟ من بیشتر در مورد همه قوانین صحبت می کنم کارهایی که همه می گویند شما به عنوان صاحب مشاغل مد مجاز به انجام آنها هستید و همه کارهایی که می گویند مجاز به انجام آنها نیستید.

راه ‘درست’. راه ‘مورد انتظار’.

من درمورد توانایی ما به عنوان صاحبان مشاغل در شناسایی زمانی که نسبت به خود ، اهدافمان صادق هستیم و هنگامی که به سادگی نسبت به روند و مجموعه ای از قوانین از پیش تعیین شده واکنش نشان می دهیم صحبت می کنیم.

فکر می کنم همه ما این کار را می کنیم. ما می خواهیم موفق باشیم بنابراین احساس می کنیم باید از قوانینی پیروی کنیم – نحوه عمل ، گفتن و آنچه باید انجام دهیم همه تحت تأثیر آنچه دیگران قبلاً انجام داده اند و ادعا می کنند ‘راه صحیح’ است.

اینکه چگونه کسب و کارهای مد طی چند دهه گذشته به طور سنتی اداره شده اند ، دیگر کاملاً معنی ندارد.
و اگر اینگونه است ، چرا هنوز به قوانین سنتی پایبند هستید؟*
من پیشنهاد نمی کنم که گرفتن مشاوره چیز بدی است.

آنچه من می گویم این است که شما می توانید قوانین خود را تنظیم کنید.

شما می توانید از هر راهی که می خواهید به نحوه تولید محصولات خود نزدیک شوید.

شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تجارت خود را به هر روشی که دوست دارید بازاریابی کنید.

می توانید موفقیت را برای خود تعریف کنید.

اشتباه نکنید که فکر می کنید فقط یک راه برای این کار وجود دارد.

نوعی کمک و راهنما را پیدا کنید که نقشه ای برای رسیدن به اهداف خود به شما نشان دهد اما شما را برای ایجاد مسیر خود ترغیب کند.

نظر شما چیست؟

آیا خودت را در حال انجام این کار می بینی؟ چگونه این وضعیت در تجارت شما نشان داده می شود؟

این چگونه برای من نشان می داد: من جامعه ای از صاحبان مشاغل مد مستقل ایجاد کرده ام که به شما راهنمایی و تشویق می کنم تا به دنبال رویاهای خود بروید و مشاغل خود را راه اندازی کنید. هدف ما کمک به طراحان در سراسر جهان برای ایجاد یک تجارت مد است که آنها را خوشحال می کند ، هر آنچه که به نظر می رسد.

وقتی برای اولین بار تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم ، احساس کردم که باید خیلی حرفه ای ، آماده باش و ‘کنار هم قرار بگیرم’. در نتیجه ، کلمه حرفه ای باعث شد که شخصیت من زیاد از بین برود.

من متوجه شدم که بخشهایی از پستهای وبلاگ را قبل از انتشار آنها حذف می کنم ، زیرا فکر می کردم موارد زیادی را به اشتراک می گذارم. فکر می کردم برای داشتن یک صاحب مشاغل واقعی به یک ‘دفتر’ احتیاج دارم. موارد زیادی از این دست برای من ظاهر شد.

من کاملا خودم نبودم و تجارتم به خاطر آن رنج می برد.

من هر وقت چیزی را می گفتم یا کاری را انجام می دادم که منعکس کننده شخصیت واقعی من نبود ، یادداشت برداری می کردم. من نتایج را دوست نداشتم من مثل خودم تصمیم نمی گرفتم و در عوض براساس ‘قرار’ تصمیم می گرفتم. و برای من ، ساختن مشاغل از آن طریق پایدار نبود.

آیا این منطقی است؟

من حدس می زنم همه ما فقط باید تصمیم بگیریم که چگونه می خواهیم به مشاغل خود نزدیک شویم و سپس کاملاً در این چشم انداز قدم بگذاریم ، صرف نظر از اینکه با آنچه دیگران می گویند ‘راه درست’ است همسو باشد

بنابراین من شما را تشویق می کنم که نگاهی به نحوه رویکرد به تجارت خود بیندازید. آیا بخشی از آن احساس می کند که با آنچه ‘قرار است انجام دهید’ رضایت می دهید؟ برای اینکه کسب و کارتان بیشتر با خود و اهدافتان همسو باشد می خواهید چه چیزی را تغییر دهید؟

بسیاری از عشق و تشویق ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *