راهنمایی های طراحی تی شرت: ۱۰ اشتباه رایج

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

راهنمایی های طراحی تی شرت: 10 اشتباه رایج

هر کس یک طراحی تی شرت عالی را دوست دارد. من می دانم که من انجام می دهم به همین دلیل من در این کسب و کار 15 سال بوده ام (اما شمارش). پس چه چیزی باعث طراحی عالی می شود؟ چه چیزی باعث می شود تی شرت که مردم می خواهند دوباره و دوباره بپوشند؟

برخی از بزرگترین طرح ها ساده هستند. اما حتی ساده ترین طرح ها باید برخی از چیزها را درست انجام دهند و از رایج ترین اشتباهات جلوگیری کنند. برای رسیدن به این عظمت.

در این پست، من قصد دارم تا ده چیز برتر را که باید در مورد طراحی شاهکار چاپ شده خود طراحی کنید، به طور کلی فکر کنید. بعضی از این ممکن است به نظر برسد، دیگران می توانند اخبار شما را ببینند. بخوانید تا متوجه شوید.

1. اندازه گیری

ممکن است چیزهایی در زندگی وجود داشته باشد که در آن اندازه مهم نیست. در طراحی تی شرت، بسیار مهم است. و با این حال، اکثر مردم تمایل دارند تا بیشتر وقت خود را اندازه گیری کنند.

در اینجا چیزی است: اندازه باید بر اساس ماهیت طراحی تعیین شود و خواص پوشاک چاپ شود. باید فکر کرد که در آن قرار دارد.

بسته به شکل طراحی شما، می تواند بسیار بزرگتر از آن باشد. به عنوان مثال، شکل مربع یا دایره ای به نظر می رسد بهتر است زمانی که آنها کوچکتر از استاندارد هستند، مانند تصویر با دو ژتین بالا.

بعضی از مردم طراحی خود را در خانه به طور منظم چاپ می کنند و آن را به پیراهن خود نگه می دارند تا ایده ای از چگونگی نگاه کردن آن را بدست آورند و من به طور کامل از این کار پشتیبانی می کنم. من همچنین از لباس های ابرقهرمان از اقلام خانگی پشتیبانی می کنم در حالی که شما در آن هستید.

چیز دیگری که باید در نظر بگیریم: آیا یک اندازه مناسب است؟ بسته به محدوده اندازه لباس های خود و اندازه سفارش شما، ممکن است بخواهید از چاپ اندازه کاهش یافته برای موارد کوچکتر مانند خانمها و جوانان استفاده کنید.
یکی دیگر از چیزهایی که باید در نظر بگیریم، سبک پوشاک یا اقلام چاپ شده است که ممکن است یک منطقه چاپ محدود داشته باشد. به عنوان مثال، hoodies با جیب های جلو دارای حداکثر ارتفاع 10 “، و برخی از TEE های کودک نو پا حداکثر تنها 6” گسترده است.

خط پایین، اندازه های اندازه. این می تواند طراحی یا شکستن یک طراحی. آیا شما می خواهید پیراهن که اولین کسی است که از یک بار تازه از لباس های شسته شده انتخاب می شود، یا آخرین بار در کشورهایی که مانع کامل است، باقی می ماند؟

هنگامی که شک دارید، از نمایندگی فروش خود یا بخش هنر در مورد آنچه که اندازه ایده آل چاپ شما باید باشد، بپرسید. ما همیشه خوشحال هستیم که به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید.

2. قرار دادن

قرار دادن چاپ گاهی اوقات با موقعیت مکانی همخوانی دارد، اما واقعا اندازه گیری خاصی از کجا برای چاپ طراحی در محل است.

طراحی شما می تواند بسیار شگفت انگیز باشد که سران را تبدیل می کند، اما اشتباه را به دست می آورند، و سر به دلیل اشتباه تبدیل خواهد شد. یک اشتباه رایج، چاپ شکم است که هرگز فریبنده نیست. در یک پست آینده، من در مورد این قرار دادن تاسف آور در جزئیات بحث خواهم کرد.
اگر طراحی شما در یک مکان استاندارد چاپ شده مانند جلوی کامل یا کامل باشد، تیم تولید ما اطمینان حاصل خواهد کرد که قرار دادن استاندارد نیز استاندارد است و در انواع مختلف پوشاک و اندازه های مختلف کار خواهد کرد.

اگر شما یک جایگزین جایگزین را درخواست کنید، به ما اطلاع دهید که مشخصه ها و تیم هنری ما اطمینان حاصل شود که درخواست شما در محدوده قرار دارد، به شما نشان می دهد که چگونه آن را نگاه می کند و این دستورالعمل ها را به بخش تولید ما رعایت می کند

در دو پست وبلاگ آینده، من بیش از مکان های استاندارد چاپ استاندارد می روم و یک دسته از مکان های چاپ جایگزین را پیشنهاد می کنم که طراحی خود را از هم جدا می کنند.

آماده طراحی تی شرت سفارشی شما؟ چند گزینه محبوب ما را بررسی کنید:

3. تایپوگرافی و فونت

تایپوگرافی، در اصل اصلی آن، جزء بصری کلمه نوشته شده است. این متن متن نیست، اما در هر زمان متن چاپ یا نمایش داده می شود، آن را شامل درجه ای از تایپوگرافی است.

هنگامی که به طراحی می آید، تایپوگرافی هنر تایپ کردن یا تنظیم نوع به گونه ای است که باعث می شود معنی، همراه با انتخاب TypeFaces (فونت)، اطمینان حاصل کنید که فاصله زمانی فاصله و فاصله خط درست است و راه آن را با عناصر گرافیکی تعامل می کند از لحاظ زیبایی شناختی است

انتخاب فونت شما می تواند در مورد نحوه دریافت طراحی شما بسیار بگوید و ایده های خاصی را بیان کنید یا احساسات را تحریک کنید که ممکن است عمدی نباشد. از یک عمر نگاهی به آرم ها، گرافیک ها و تبلیغات، ما همه شرایط خاصی را برای ویژگی های خاص به فونت های خاص مشخص کرده ایم.

به عنوان مثال، اگر طراحی تی شرت شما برای پیوستن خانواده باشد، فونت “بتمن برای همیشه” ممکن است بهترین راه برای انتقال آن باشد. یا اگر شما برای یک نگاه شرکتی یا حرفه ای تر می روید، احتمالا باید از “Sans Comic” اجتناب کنید.
بحث واقعی، شما همیشه باید از Sans کمیک اجتناب کنید.

برخی از فونت های استاندارد تقریباً برای هر چیزی به خوبی کار می کنند. سایر فونت ها فقط در زمینه های خاص کاربرد خاصی خواهند داشت. ما طرح های زیادی را دریافت می کنیم که نام فونت با ‘A’ یا ‘B’ شروع می شود که به ما می گوید که شما زمان زیادی را برای انتخاب فونت خود صرف نکرده اید. گزینه های خود را کاوش کنید!

آیا می خواهید یک دوره سقوط در درک تایپوگرافی؟ تایپوگرافی عملی یک سایت کوچک بزرگ است که با اطلاعات خوب بسته بندی شده است که می تواند به سوالات اساسی خود در این موضوع پاسخ دهد.

4. ترکیب

ترکیب چیزی است که شما ممکن است از کلاس هنر دبیرستان خود به یاد داشته باشید. هر طراحی دارای عناصری است که در ارتباط با یکدیگر مرتب شده اند و این رابطه چیزی است که ترکیب کلی را تشکیل می دهد.

اغلب، چه چیزی باعث می شود برای یک ترکیب به خوبی طراحی شده باشد، می تواند موضوعی باشد. اما قوانین اصلی ترکیب وجود دارد که می تواند طراحی را به طور چشمگیری بهبود بخشد. منابع زیادی از منابع آنلاین وجود دارد اگر می خواهید یاد بگیرید که بازی ترکیب خود را بهبود ببخشید.

یک اشتباه معمولی عناصر است که بیش از حد فاصله دارند یا بیش از حد بسته شده اند. یا کل طراحی می تواند خارج از تعادل باشد، چشم را به جای اشتباه طراحی کنید. یا – و به خصوص در اینجا مراقب باشید – نوع می تواند به صورت اشتباه خوانده شود.
آره بنابراین اگر با عناصر مختلفی کار می کنید، کمی زمان و تلاش برای ترکیب بندی خود بگذارید. چند نفر را نشان دهید و بازخورد بگیرید. اول نگران باشید و بعدا می توانید خوشحال باشید.

5. کیفیت تصویر

این یکی از رایج ترین مشکلات مربوط به فایل های هنری ارائه شده توسط مشتری است. تصاویر اغلب “کم وضوح پایین” هستند. به عبارت دیگر، آنها اطلاعات پیکسل کافی ندارند تا کیفیت و جزئیات را برای کیفیت چاپ خوب به ما بدهند.

هنگامی که شما فایل های هنری را ارائه می دهید که کیفیت پایین را ارائه می دهند، معمولا به شما اجازه می دهند که بلافاصله بدانید و بپرسید آیا شما هر چیزی را بهتر می کنید. اگر نه، برخی از چیزهایی که ما می توانیم انجام دهیم برای رفع یک فایل وجود دارد. بار دیگر خیلی زیاد نیست که بتواند انجام شود، به طوری که فایل crappy می تواند به یک چاپ فقط کمی کمتر تبدیل شود.

تصاویر از وب بیش از حد کوچک هستند. آنها معمولا 72 DPI هستند و نه در اندازه کامل چاپ می شوند. در حالت ایده آل، تصاویر باید 200 DPI یا بالاتر در اندازه کامل باشد.

مشکل دیگر با تصاویر کم رنگ، آنها فشرده شده اند، گاهی اوقات بیش از یک بار، و مصنوعات قابل مشاهده از آن فشرده سازی هستند. گاهی اوقات شما نمی توانید این مصنوعات را ببینید مگر اینکه شما بزرگنمایی کنید.
اگر یک فایل برداری ارسال می کنید، وضوح آن مهم نیست زیرا فایل های برداری برای چاپ کامل در هر اندازه ای بدون از دست دادن کیفیت مقیاس می شوند. به همین دلیل است که ما آنها را بیشتر دوست داریم. فایل‌های برداری معمولاً از نوع فایل‌های PDF، EPS، AI یا SVG هستند.

از دیگر مسائل کیفیت تصویر، عکس از عکس ها است. بدیهی است که برخی از مسائل وجود خواهد داشت: تاری، برداشت نامناسب، دانه بندی. باور کنید یا نه، گاهی اوقات عکسی از یک گوشی همراه با اسکرین شات از یک عکس در رایانه دریافت می کنیم. آیا شما آن را دنبال کردید؟ این مانند شروع فایل های هنری ارسال شده است.

در حالت ایده آل، برای بهترین نتیجه، عکس ها باید با وضوح بالا اسکن شوند. ما همه آثار هنری ارسال شده را از نظر کیفیت ارزیابی می‌کنیم، بنابراین آن‌ها را برای ما ایمیل کنید و به شما اطلاع می‌دهیم که آیا کار می‌کند، آیا می‌توانیم آن‌ها را تمیز کنیم، یا به چیز بهتری نیاز داریم.

6. رنگ

انتخاب های رنگ برخی از مهم ترین تصمیمات هستند؛ نه تنها به دلایل طراحی، بلکه اگر شما می خواهید چاپ روی صفحه را می خواهید، اطمینان حاصل کنید که این کار به بودجه شما متناسب است. رنگ های بیشتر = هزینه بیشتر در هر مورد. البته، شما همیشه می توانید پیراهن بیشتری را برای کاهش هزینه های خود در هر مورد خریداری کنید. بیشتر برای صرفه جویی بیشتر صرف کنید منطق فروش

با چاپ روی صفحه، ما می توانیم از یک تکنیک به نام halftones استفاده کنیم، که اساسا نقاط کوچک است که می تواند سه یا چهار رنگ را مانند بسیاری دیگر انجام دهد. مثل سحر و جادو است خیلی بیشتر از آن وجود دارد، و من در یک پست آینده به آن خواهم رسید. در حال حاضر، اگر طراحی خود را برای نیمه ها واجد شرایط باشید، از نمایندگی فروش خود بپرسید.
شما باید از لحظه ای که شروع به طراحی می کنید، در مورد رنگ ها فکر کنید. رنگ ها واقعا می توانند اثرات خاصی بر افراد داشته باشند. تبلیغ کنندگان از این واقعیت آگاه هستند و شما باید نیز باشید.

شما می توانید از انتخاب گسترده ای از رنگ های جوهر داخلی موجود در استودیو طراحی خود را انتخاب کنید، یا اگر به رنگ های خاصی برای نام تجاری خود نیاز دارید، ما تطبیق رنگ Pantone را ارائه می دهیم. برخی از نمونه ها را در Instagram Instagram RushOrderTees INK بررسی کنید.

شما ممکن است مایل به استفاده از رنگ رسمی Pantone سال سال 2019، “مرجان زندگی، که ما در اینجا مخلوط شده است. و شما ممکن است بخواهید از استفاده از “Opaque Couché” … زشت ترین رنگ جهان (اگر چه این توسط یک شرکت بازاریابی در استرالیا تصمیم گرفت، اگر این رنگ مورد علاقه خود را بیش از حد احساس بدی نکنید).

اگر روش چاپ شما DTG (Direct-to-Garment) به جای چاپ روی صفحه نمایش باشد، ما در “رنگ کامل” چاپ می کنیم و بنابراین تعداد رنگ ها به عنوان مربوط به بودجه دیگر مورد توجه قرار نمی گیرند. این باعث می شود آن را انتخاب خوبی برای عکس های کامل رنگ. اما راه طراحی به نظر می رسد به دلیل انتخاب رنگ همیشه توجه، زیبایی شناسی صحبت می کند.

این می تواند وسوسه انگیز برای اضافه کردن بسیاری از رنگ ها به عنوان راهی برای ساخت طراحی واضح تر، اما این می تواند عقب نشینی کند. از رنگ های بیش از حد استفاده کنید و طراحی شما می تواند به زشت شروع شود، زیرا شانس بیشتری برای برخورد وجود دارد.
تقریبا همیشه یک تعداد ایده آل از رنگ ها یا محدوده کوچکی برای انتخاب وجود دارد، بسته به آنچه که ممکن است برای یک آرم رسمی نیاز داشته باشید یا به درستی نمایش یک تصویر نیاز داشته باشید. سعی کنید اهداف طراحی خود را در حداقل مقدار رنگ ها به دست آورید، و احتمالا پیراهن شما احتمالا بیشتر از آن پوشیده شده است، بیشتر از آنکه تمام رنگ های رنگین کمان داشته باشد.

در پست دیگری، من عمیق تر به نظریه رنگ، رنگ های مکمل، سیاه و سفید، دامنه های تونال، و استفاده از “فرایند شبیه سازی شده” برای رسیدن به یک رنگ کامل رنگ با تعداد محدودی از رنگ های نقطه ای عمیق تر می شوم.

7. کنتراست

کنتراست بخشی از انتخاب رنگ است، اما این یک بخش بسیار مهم و مهم در نظر گرفته شده است. دقیقا چه چیزی کنتراست است؟ این میزان تفاوت بصری بین بخش های تیره تر و سبک تر از یک تصویر است یا شیوه های سایه های رنگ به یکدیگر متصل می شوند.

قوی ترین کنتراست همیشه به رنگ سیاه و سفید یا برعکس خواهد بود. و البته، رنگ های روشن در پس زمینه تاریک، کنتراست بالا می روند.
طراحی خود را می تواند بسیار با کنتراست کلی، تا آنجا که محتوا و چه رنگ ها بیشترین سطح را دارند یا بیشتر غالب هستند. یک تصویر دیوانه، چشم نواز همراه با رنگ های اشباع شده به سمت افزایش کنتراست در برابر پس زمینه خنثی حرکت خواهد کرد.

دستیابی به بالاترین کنتراست ممکن است همیشه هدف نیست. بسیاری از مردم مانند ظاهر ظریف چاپ کم کنتراست هستند. من خودم یک طرفدار بزرگ هستم اما این می تواند یک خط خوب بین کنتراست کم و بدون کنتراست باشد، بنابراین مهم است که مراقب باشید. این طرح مثال تفاوت را نشان می دهد.

 

راهنمایی های طراحی تی شرت: 10 اشتباه رایج

در سمت چپ، مثال کم کنتراست ما، با استفاده از جوهر سیاه و کلمبیا آبی است. در سمت راست، مثال کنتراست ما، با استفاده از خاکستری زغال سنگ و آبی آبی است.
ما گاهی پیراهن‌های مشکی را با جوهر سیاه چاپ می‌کنیم، زمانی که مشتری می‌خواهد ظاهری بسیار ظریف داشته باشد، اما این اتفاق نادر است. اگر می‌خواهید چنین چیزی را راه‌اندازی کنید، حتماً به ما اطلاع دهید که این هدف شماست، تا سفارش شما برای اصلاح پرچم‌گذاری نشود.

برخی از اشتباهات معمولی در کنتراست که می بینیم: آبی در پیراهن های مشکی، جوهر خاکستری روشن در پیراهن های خاکستری اسپرت و جوهر خاکستری یخی روی پیراهن های سفید. همه اینها کنتراست کم در نظر گرفته می شوند و ما این ترکیبات را توصیه نمی کنیم.

8. Inversion

هInversion چیزی نسبتا رایج است که باید انجام شود، معمولا هنگام چاپ جوهر سفید در پوشاک های سیاه. مگر اینکه شما نوعی گروه هنری Goth هستید، احتمالا عکس خود را مانند یک اشعه ایکس دوست ندارید.
گاهی اوقات تشخیص اینکه چه زمانی چیزی باید معکوس شود یا نباید آن را آسان نمی کند. اگر جمجمه سیاه است اما چشم ها سفید هستند، نگاتیو باید به تصویر مثبت تبدیل شود، که اغلب نیاز به اضافه کردن یک طرح کلی سفید دارد.
با استفاده از استودیو طراحی ما، گاهی اوقات می تواند روی حیله و تزویر باشد تا بدانید که راه رفتن چیست. هنگامی که شک دارید، یک یادداشت را توضیح دهید که آنچه را که می خواهید یا بهتر است، با یک متخصص پروژه تماس بگیرید که می تواند به شما کمک کند تا به بهترین نتیجه کمک کند.

من یک مقاله تمدید شده را در مورد موضوع ارسال خواهم کرد، بنابراین به دنبال آن هستید.

9. پیچیدگی

همه می دانند که K.I.S.S. (آن را ساده، احمقانه نگه دارید) و آن را به طراحی تی شرت تا آنجا که هر چیز دیگری است. من فکر می کنم “احمق” فقط برای تکمیل مخفف اضافه شد.

چشم انسان تنها می تواند مقدار مشخصی از اطلاعات را در یک زمان، گرافیک و یا در غیر این صورت پردازش کند و با طراحی تی شرت شما نه تنها زمان مشاهده محدود را داشته باشید، بلکه معمولا یک هدف متحرک هستید. بنابراین آن را ساده نگه دارید!

گاهی اوقات افراد با چیدن اشیا روی هم، استفاده از زوایای و ترکیب بندی عجیب و غریب و به طور کلی ایجاد آشفتگی آشفته با طراحی خود، کمی از تلاش برای خلاق یا بدیع بودن غافل می شوند.

در موارد دیگر، ماهیت طرح یا تعداد رنگ هایی است که به پیچیدگی آن می افزاید. شما نمی خواهید مردم را وادار کنید که سخت کار کنند تا بفهمند روی پیراهن شما چیست.

اگر مشکلی در دانستن وقت دارید، تیم طراحی شده ما می تواند کمک کند. ما می توانیم به شما مشاوره بدهیم یا حتی به شما کمک کنیم تا طراحی خود را بهینه سازی کنید، که گاهی اوقات به معنای ساده سازی آن است. ما کارشناسان “K.I.S.S.” هستیم.

10. حاشیه ها، ماسک ها و لبه ها

بسیاری از طرح هایی که ما یک یا چند عکس را چاپ می کنیم. یک عکس فقط نشسته بر روی پیراهن با لبه های ساده می تواند خسته کننده و یا حتی ارزان و غیر حرفه ای. یک راه حل آسان برای این است که “قرار دادن مرز بر روی آن”!
هنگامی که به مرزها و لبه ها می آید، گزینه های زیادی وجود دارد. ساده ترین یک مرز سفید یا سیاه نازک است که بلافاصله می تواند ظاهر را بهبود بخشد. اما شاید شما نمی خواهید آن را به مربع – در این مورد، شما می توانید از ویژگی “ماسک” در استودیو طراحی ما استفاده کنید، که به شما انواع مختلفی را انتخاب می کند.

به طور خلاصه، شما می توانید با یک قاب بیشتر، که مرز ضخیم تر است، گاهی اوقات با لبه های خم شده یا جزئیات فانتزی، مانند مثال زیر است.

موضوع خود را در نظر بگیرید اگر این یک طراحی سالگرد باشد، ممکن است یک قاب فانتزی بخواهید. اگر این یک رقابت شدید بود، ممکن است لبه های ناراحت کننده را بخواهید.
“دست کشیدن” جایی است که پس زمینه به طور کامل پاک شده یا از پس زمینه برداشته می شود، تمرکز را به طور کامل بر روی موضوع قرار دهید. این می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، به خصوص اگر عناصر ناخواسته در پس زمینه وجود داشته باشد.

اگر شما فتوشاپ یا ابزار ویرایش تصویر دیگری ندارید، و شما علاقه مند به هر یک از این درمان ها هستید، در یک درخواست خاص با سفارش خود توضیح دهید که چه چیزی را می خواهید و وزارت هنر ما از بقیه مراقبت می کند.

اگر می خواهید آن را به خودتان بدهید، یک ویرایشگر تصویر رایگان آنلاین به نام Photopea وجود دارد که درست مثل فتوشاپ کار می کند. آن را چک کن

این همه در حال حاضر است امیدوارم، شما ایده ای بهتر از اشتباهات رایج برای جلوگیری از آن دارید، و آماده هستید تا یک تی شرت عالی ایجاد کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *