دانستنی هایی در مورد سبک های مد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
دانستنی هایی در مورد سبک های مد

دانستنی هایی در مورد سبک های مد

در اینجا لیستی از انواع سبک های مد با تصاویر موجود است. اگرچه من خودم را یک متخصص مد نمی نامم ، اما از آنجا که همه آخرین روندهای سبک مد را مطالعه کرده ام ، من کاملاً با مد روز و مد مورد پسند همه آشنا هستم. گرایش های جدید و نوظهور در صنعت مد بسیار محبوب شده اند و با راه اندازی سال 2020 ، روند مد به آرامی برای همیشه پیشرفت می کند. این که آیا شما کسی هستید که فقط لمس قدیمی و کلاسیک را دوست دارید یا کسی هستید که دوست دارد با روندهای آینده پیش برود ، این قطعه فقط برای شما مناسب است.
مهم نیست که چقدر علاقه مند به سبک های مد بوده اید ، شما همیشه جزئیات جزئی را از دست می دهید و برای آسان تر کردن شما ، من لیستی از تمام سبک های مد را به طور مستقیم آماده می کنم که کاملا مناسب همه – پیر و جوان باشد. بگذارید برخی از این سبک های مد را یکی یکی بررسی کنیم.

vintage fashion style elvis presley

سبک مد Vintage

لباس های Vintage همه چیز در مورد ظاهر قدیمی و شیک است. اینها پارچه ها و مدهایی هستند که در یک دوره گذشته به وجود آمده اند اما گذشته در واقع چندان گذشته نیست. مردم هستند و مد وجود دارد که می آید و می رود اما فریب مد Vintage همیشه بی انتها به نظر می رسد. Vintage یه سبک قدیمی است که هرگز از مد نمی افتد. قدیمی طلایی است و به درستی چنین است و اگر توصیه های من درباره برخی از مد های مدرسه قدیمی را مرور کنید ، مطمئنا دوست دارید برخی از آنها را به کمد لباس خود اضافه کنید. جین ، کاپریس ، چکمه های بلند ، دامن برخی از سبک های مد قدیمی است که کاملاً رواج دارد.

منظور از سبک Vintage Fashion چیست؟

کلمه “vintage” اغلب برای توصیف سبک لباس استفاده می شود که از 20 تا 100 سال قدمت دارد و نشان دهنده دوره زمانی تولید آن است. شرطی که برای طبقه بندی خاصی از لباس ها به عنوان مورد نیاز است این است که باید بازتابی مشخص از روندها و سبک هایی داشته باشد که اغلب توسط بسیاری از افراد به آن دوره خاص پیوند خورده است. شما می توانید لباس های vintage را به عنوان Haute Couture یا در برچسب های مد رایج با کیفیت بالا پیدا کنید و می تواند جدید ، دست دوم ، دست ساز یا حتی ساخته شده باشد.

جدا از این ، شما همچنین باید بدانید که تعریف vintage می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد از این رو برای هر دهه جدید ، موارد جدیدی وجود دارد که می توانند در این گروه جای بگیرند و بنابراین به عنوان vintage برچسب گذاری می شوند. همچنین برای شما مهم است که بدانید هر کالایی که در رده بندی قرار بگیرد با گذشت زمان عتیقه می شود. هر لباس vintage که حداقل 100 سال یا بیشتر از آن باشد ، در گروه عتیقه قرار می گیرد.

.چند نمونه لباس با سبک مد قدیمی (از دهه 1920 تا 1990)

دهه 1920: مهره های بلند ، لباس های فلیپر ، کفش های بند T و پاشنه مری جینز

دهه 1930: آستین های پف کرده و پرزدار ، کت های بولرو ، آکسفورد ، فدوراس ، کفش های پاشنه و زنجیر

دهه 1940: دامن چهارخانه پشمی و توئید مستقیم ، کفش و کیف دستی خزدار ، بروچس و کفش سکویی

دهه 1950: لباس های پیراهن دار ، دامن های کامل با پتو ، پارچه های خز ، رشته های مروارید ، ست ژاکت های دوقلو و عینک آفتابی Wayfarer

دهه 1960: سبک جکی کندی ، کلاه های ظریف Pillbox و کت و شلوار کت و شلوار کت و شلوار Flowing Tops ، Bell-Bottom Jeans و Bohemian Style

دهه 1970: کیف Birkin ، Platforms ، Boho-Chic ، Flare Jeans ، پاشنه بلوک ، چکمه های بلند تا ران و خاکی

دهه 1980: زنجیرهای طلایی ، پیراهن های گلف ایزود ، ژاکت های با شانه های محکم و بلیزرها و استیلتوس

دهه 1990: شلوار چسبان ، چوکر ، پیراهن های پارچه ای بزرگ و ژاکت های بزرگ

چگونه لباس های vintage خود را تهیه کنیم؟

اگر دوست دارید لباس های vintage خود را داشته باشید ، باید فروشگاه هایی را که دارای محصول قدیمی هستند را به نام فروشگاه یا توضیحات لباس ها جستجو کنید. همیشه باید قبل از تصمیم به خرید آن برای خودتان ، از افراد مسئول اطمینان حاصل کنید که از پرنعمت بودن آن اطمینان حاصل کنند. جدا از این ، شما ممکن است برخی از لباس های قدیمی را در یک فروشگاه لباس دست دوم پیدا کنید اما نوع لباس هایی که پیدا خواهید کرد بیشتر لباس های قدیمی است. من به شما بسیار توصیه می کنم که مستقیماً به یک فروشگاه رسمی vintage مراجعه کنید تا بتوانید مجموعه ای حرفه ای از قطعات vintage و همچنین مالکی را پیدا کنید که تجربه زیادی در طراحی های vintage دارد تا به شما در تصمیم گیری در مورد شما کمک کند. قطعاتی که واقعاً دوستشان دارید. در مورد بچه ها صحبت می کنیم ، ما توصیه می کنیم از فروشگاه Petit Bateau دیدن کنید که در آن لباس های مدرن و مرغوب فرانسه را مشاهده خواهید کرد.

در اینجا یک مثال دیگر از سبک مد Vintage آورده شده است:

سبک های مد

سبک مد Artsy

Artsy یکی از سبک های سبک است که توجه و توجه من را به خود جلب کرده است. دیدن خانمهایی که دوست دارند لباسهایی بپوشند که بیانات سبک خاص آنها باشد بسیار جالب است. ایده این است که چیزی غیر متعارف و به دور از یک ظاهر طراحی سنتی ایجاد کنید. این ممکن است شامل برخی از رنگ های بسیار پررنگ و روشن ، با چاپ اغراق آمیز باشد. این لباس ها معمولاً دارای سایه های غیرمعمول و برخی اشکال عجیب و غریب هستند. بیشتر آن دست ساز است و خانگی است.

سبک های مد

 

Artsy سبکی است که بیشتر به خلاقیت مربوط می شود. این می تواند لباسی باشد که بتوانید به آن فکر کنید و به سرعت از تکه پارچه ای که در حال حاضر دارید بسازید. یا می توانید به سادگی یک ایده خلاقانه از برخی از طراحان هنری را بپوشید.

آموزش طراحی لباس و پارچه با نرم افزار

آیا سبک مد Artsy برای من مناسب است؟

به نظر شخصی من ، من فکر می کنم سبک مد هنری مخصوص کسانی است که از خلاقیت بالایی برخوردار هستند. اگر شما عاشق طراحی و خلق چیز جدیدی از محیط زندگی هستید که در آن هستید پس این سبک قطعاً مناسب شماست. به نظر من بسیاری از دوستداران سبک هنری زیبا ، لباس های غیر معمول و همچنین وسایل دست ساز الهام گرفته را ترجیح می دهند که زیبایی سبک خود را افزایش می دهد. تعریف سبک مد artsy گسترده و بسیار انعطاف پذیر است و برای اینکه بتوانید نسخه خود را از سبک artsy پیدا کنید ، باید آنقدر جسور و خلاق باشید که بتوانید ترکیبات مختلفی از موارد را امتحان کنید و نتیجه آن را برای خود آزمایش کنید.

 

سبک های مد

 

یک نکته دیگر که باید بعد از شیوع COVID-19 بخاطر بسپارید ماسک های صورت هنری است که به یک قسمت مهم از سبک شما تبدیل شده است ، مگر نه؟

چرا مردم مایل به پوشیدن این سبک مد هستند؟

بیشتر اوقات ، مردم به این سبک مد لباس می پوشند تا بتوانند پیامی مخفیانه به جامعه برسانند تا برای خود بیانیه بدهند تا بتوانند در برابر چیزهایی که به آنها اعتقاد دارند ایستادگی کنند. آنها معمولاً جذب می شوند به مواردی که از مواد با کیفیت بالا دست ساز هستند یا حداقل مواردی که ارزش مادی منحصر به فردی دارند. یکی از مواردی که در مورد این سبک مد زیبا است این واقعیت است که میزان زیبایی این سبک مد به ترجیحات شخصی افرادی که آن را پوشیده اند بستگی خواهد داشت از این رو آن را به یک سبک مد تبدیل می کند که نهایت آزادی را به مردم می دهد.

 

سبک های مد

 

چگونه می توانم به سبک Artsy لباس بپوشم؟

من دو روش خارق العاده را می شناسم که در آن می توانید به سبک هنری لباس بپوشید ، بنابراین اجازه دهید یک به یک آنها را در زیر بررسی کنیم.

1. شلوار استرچ و لباس نامتقارن

راه اول پوشیدن شلوار استرچ شلوار یا حتی شلوار جین لاغر است تا آن را با لباس غیر متقارن جفت کنید. تاپ های نامتقارن بیانگر خلاقیت هایی هستند که در حال پیشرفت هستند در مقایسه با فقط یک قله طبیعی خسته کننده ، به دلیل اندام های پایین و پایین آنها. یکی از بهترین راه ها برای سبک پوشیدن لباس نامتقارن ، تطبیق دادن آن با یک جفت شلوار استرچ مشکی یا خاکستری است. از شلوار چسبان هلو نیز ممکن است در بعضی موارد استفاده شود و همانطور که قبلاً اشاره کردم ، همه چیز در مورد خلاقیت شما است زیرا در اینجا هیچ درست و غلطی وجود ندارد چکمه های تخت و بلند ، همراه با برخی از جواهرات به عامل کلی سبک کلی کمک می کند.
اگر حال و هوای شلوار استرچ را ندارید ، به جای آن این جورابهای آلمانی را امتحان کنید.

2. جواهرات نمایشی یا خلاق

یکی از بهترین راه ها برای افزایش احساس هنری به لباس روزمره ، پوشیدن برخی جواهرات خلاقانه است. فقط گردنبند الماس و گوشواره های مروارید گرانبها را فراموش کنید و در عوض برخی از لوازم جانبی بی نظیر مانند یک قطعه صنعتگر را که در اصل با دست ساخته شده از بهترین کیفیت مواد که به نظر می رسد یک شی یا هنر ناب است ، امتحان کنید. در عین حال جسور و خلاق باشید تا اجازه دهید شخصیت شما از نوع لباس پوشیدن بیان شود. نکته: برای داشتن ظاهری کامل هنری ، کیف هنری را از Love Moschino اضافه کنید.

 سبک مد کژوال

این بیشتر یک سبک رسمی است و بهتر است اگر آن را به عنوان روزهای کاری معرفی کنیم. موارد عادی هنوز هم برای یک جلسه کاری و رویدادهای دفتری کاملاً خوب است. در حالی که آقایان بلیزری با شلوار متناسب با پیراهن رسمی و گاهی کراوات می پوشند ، زنان می توانند شلوارک دامن و دامن با لباس مناسب یا بلوز با کت متناسب استفاده کنند. من به شما توصیه می کنم برای هر مناسبت به اندازه کافی اوقات فراغت کسب و کار را در مجموعه خود داشته باشید زیرا در تحت تأثیر قرار دادن تماشاگران در هر کجا که باشید موفق نخواهند شد.

منظور از Casual Wear چیست؟

لباس های گاه به گاه مجموعه خاصی از کدها نیستند بلکه تعریف واقعی لباس های گاه به گاه هر چیزی است که به طور سنتی برای یک مراسم منظم که به یک کد لباس رسمی رسمی نیاز دارد ، نامناسب یا نامناسب است. لباس های راحتی را به عنوان یک مجموعه خاص از لباس ها بپوشید که احساس آرامش در خود ایجاد کنید اما در عین حال سطح ظرافت را حفظ کنید تا بتوانید به راحتی و به عنوان لباس های روزمره از آن استفاده کنید. از آنجا که شما باید یک لباس خاص را انتخاب کنید و آن را با لباس دیگر مطابقت دهید ، لباس راحتی معمولاً ظاهری را که می خواهید با راحتی لباس شما ترکیب شود بنابراین خلاق باشید ، سعی کنید تست کنید که کدام لباس بیشتر به شما می آید.

یک کد لباس غیر رسمی ممکن است یکی از بهترین فرصت ها برای کسانی باشد که دوست دارند احساس واقعی سبک شخصی را به مردم بیان کنند. چه این تنظیمات شخصی شما باشد که شما را به دنبال چیزی ناهموار ، براق ، خاکی یا مجلل تر می کند ، لباس های گاه به گاه شما را به پوشیدن لباس به گونه ای دعوت می کند که باعث می شود همیشه احساس راحتی کنید. به جای اینکه تمام توجه خود را به تشریفات معطوف کنید ، لباس های گاه به گاه شما را قادر می سازد تعادل مورد نظر خود را بین سطح راحتی ، سبک شخصی و همچنین فردیت پیدا کنید تا بتوانید لباس شیک اما همزمان بپوشید. یک لباس کاربردی

سبک های مد

نمونه هایی از پوشیدن کژوال

ژاکت با مینی بند

لباس مجلسی کژوال

شلوارک جین با تاپ تاپ ست شده است

شلوارک باری که با یک تی شرت ساده و سفید ست شده است

شلوار جین مشکی با پیراهنی به سبک نظامی ست شده است

در اینجا چند نکته سریع آورده شده است

جدا از این ، بگذارید چند نکته سریع به شما بدهم. فقط در صورت دیر رسیدن به صرف شام با دوستان خود و نمی خواهید کلاه خود را بردارید ، پس نگران نباشید. فقط کافی است شلوار ورزشی را با دامن میدی و قاطر عوض کنید. وقتی دمای اطراف شروع به کاهش کرد ، شلوار چرمی خود را دوباره بپوشید. دانستن چگونگی بازی با لایه ها پاسخی برای داشتن یک لباس مناسب است. از سویشرت یا کاپشن استفاده کنید و برخی از لوازم جانبی مانند گردنبند را به آن اضافه کنید تا بتوانید در یک چشم بر هم زدن لباس های خود را از روز به شب تغییر دهید. اکنون ، این همان چیزی است که ما آن را قدرت سبک مد گاه به گاه می نامیم!

 

3 دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *