دانستنی هایی در مورد سبک های مد ۴

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

دانستنی هایی در مورد سبک های مد 4

توضیحاتی راجب انواع سبک های مد لباس در مطلب انواع سبک های طراحی لباس ” دانستنی هایی در مورد سبک های مد ”  بخشی از سبک های مد را به شما معرفی کردیم و در این مطلب قصد داریم که ادامه ی سبک

1.سبک استایل لولیتا Lolita

این مربوط به دختران بزرگ است که مانند یک دختر کوچک لباس می پوشند – این مد زیبا برای نوجوانان و دختران در اوایل 20 سالگی است. کمد لباس به این سبک شامل پتوهای خزدار ، لباس هایی با آستین های پف دار ، لباس های سر زیبا ، جوراب های چاپی ، کت های سبک ، یقه های زیبا ، دکمه های سر دست و دستکش است. می توانید در اینجا چیزهای بیشتری درباره مد لولیتا بیاموزید.

استایل

2. سبک استایل هیپ هاپ Hip Hop

هیپ هاپ به عنوان ژانر موسیقی در چند دهه اخیر به قدری محبوب شده است که طرفداران خواننده ها و نوازندگان مورد علاقه خود را دیوانه وار کپی می کنند. کمد لباس هیپ هاپ شامل کت های بمب افکن ، پیراهن های بیس بال ، شلوار جین ، زنجیر ، کلاه ، لوازم جانبی و … است.

استایل هیپ هاپ

 

3.سبک استایل کاواییKawaii

این یک سبک مد ژاپنی است که از خیابان های ژاپن نشات گرفته و اکنون در سراسر جهان مورد استقبال و پذیرش قرار گرفته است. Kawaii یک کلمه ژاپنی است که به معنی “زیبا” است و این سبک شامل لباسهایی است که طبیعت آنها بسیار زنانه و دخترانه است. این لباس شامل دامن های کوتاه ، تی شرت ها و شخصیت های کارتونی گاهی زیبا است که روی لباس ها چاپ شده است.

استایل

4.سبک استایل Lagenlook*

این یک سبک فوق العاده جالب مد است و یک اثر هنری برای طراحانی است که قصد طراحی لباس به این فرم را دارند. این سبک شامل لایه هایی از لباس با اشکال نامتعارف است که یکی بر روی دیگری پوشیده می شود. این نگاه ، خاصیت و فردیت خاصی را برای استفاده کننده ایجاد می کند. من برای ایجاد ظاهری عالی و ظریف توصیه می کنم از لایه هایی که در یک سایه هستند استفاده کنید.در این سبک در نگاه فردیت خاصی وجود دارد. این سبک از اروپا نشأت گرفته است تا خاص آلمان باشد.

استایل

 

5.سبک استایل شیک Geeky*

اگر شما یکی از کسانی هستید که در کالج یا محل کارتان دوست دارید جلوی کامپیوتر یا کتابهایتان باشید ، این سبک مد کاملاً مناسب شما خواهد بود. بنابراین این سبک شامل چه مواردی است؟ شلوارهای گشاد و تقریباً شل و ول ، عینک هایی با فریم های بزرگ ، سرسره های مو ، کفش راحتی ، برخی از عناصر معمولی این سبک هستند ، هرچند این تنها موارد نیست. من به شما توصیه می کنم هر آنچه که احساس راحتی می کنید را در لباس قرار دهید زیرا در نهایت با این سبک راحتی مهم است.

6.سبک استایل نظامیMilitary *

این یک سبک لباس است که در آن همه چیز دارای یک پالت خاکی و ماسه است. شما مانند لباس سافاری یا مانند سربازی لباس می پوشید. همه لباس ها از تناسب راحت ، جیب های پچ و کمربندهای گشاد برخوردار هستند.

7.سبک استایل Garconne*

این یک سبک آندروژنی معمولی است که می توانید در یکی از روزهایی که نمی دانید چه لباسی بپوشید ، متفاوت به نظر برسید. این شامل شلوار جین ، بلوز متناسب با لباس گشاد یا نوک تیز به همراه برخی از لواف های براق است. من به شما توصیه می کنم از لباس های مردانه مقاوم با برخی از لباس های دخترانه خود استفاده کنید تا یک استایل مناسب داشته باشید.

 

8.سبک استایل تعطیلات Vacation*

این سبک به عنوان لباس کروز یا لباس تابستانی نیز شناخته می شود زیرا این همان چیزی است که شما در تعطیلات لوکس خود معمولا می پوشید. تعطیلات همه چیز در مورد مدتی برای استراحت و آرامش است و این سبک مد همه چیز در مورد آرامش است. این لباس شامل شلوارک کوتاه ، کفش راحتی ، شلوار کوچک ، صندل بند دار و کلاه های تابستانی است. لباس شب و ماکسی تمام قد برای خانم ها و لباس های نیمه رسمی مردانه در این سبک گنجانده شده است.

استایل

9.سبک استایل KPOP*

موسیقی کره ای پاپ ژانری است که از اواخر دهه 1800 میلادی شکل گرفت و مانند بسیاری دیگر از سبک های مد که از ژانرهای موسیقی الهام گرفته شده است ، KPOP نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، به ویژه در کره جنوبی. این ژانر نه تنها به دلیل موسیقی بلکه به دلیل مد ظالمانه KPOP که یک درمان بصری برای چشم هاست ، برجسته است. سبک های مد KPOP تکرار شده و توسط مردم سراسر قاره ها پذیرفته شده است. این روندهای مد KPOP شامل دامن های جین ، برت ، دامن های خارج شانه ، چهارخانه است. چیزی شبیه یک لباس شب بلند قرمز رنگ مستقیم از کمد بت های KPOP است. این بیانیه ای است که امروزه تمام مشاهیر KPOP ارائه می دهند.

10.سبک استایل لولیتا گوتیکGothic lolita *

این یک مد خیابانی ژاپنی است که در ژاپن و ایالات متحده بسیار محبوب است. این سبک در تضاد با لباس اصلی به سبک لولیتا است. این لباس عمدتا سیاه است ، اما از نظر نوع لباس شبیه به سبک لولیتا است. تفاوت آن با گوتیک این است که لباس ها فوق العاده زنانه و زیبا هستند و سبک تاریک و مرموز مد گوتیک را ندارند.

استایل

11.استایل قدیمی vintage

یکی از جذاب ترین استایل ها در میان دختران،استایل وینتیج یا قدیمی است.این استایل شامل ایتم های مرسوم در مد سال های گذشته می شود و یک استایل فوق العاده و شگفت انگیز و الهام گرفته شده از دهه50میلادی است.همه چیز در این استایل در رنگ های روشن و پاستیلی خلاصه می شود.طرح پارچه های لباس های این سبک ،بیشترخال خالی و گل گلی است و دامن ،ایتم مهمی به شماره می رود .مدل موی دختران با استایل دهه پنجاه ،یک فر ملایم دارد یا خیلی ساده به صورت دم اسبی پشت سرشان جمع شده است.

12.سبک استایل رتروRetro

این استایل هم مانند وینتیج از مد زمان گذشته الهام می گیرد وشباهت زیادی با ان دارد ، یعنی سبکی که شما را به یاد مد یک دوره قبل می اندازد.ایتم ها،رنگ ها و پارچه های مرسوم برای ساخت این مد،به نوعی پلی به گذشته می زند و نوستالژی گونه است.تی شرت های به رنگ پاستیلی،شلوارهای جین معمولا کوتاه،بلوزهای یقه اسکی ،کفش ها یا بوت سفید ،عینک های کورت،طرح های چهارخانه و راه راه ،کفش های راحتی وزیورالات انتیک، دامن ها ، تاپ ها از ایتم های این استایل هستند اما افرادی هستند که دوست دارند فقط از گذشته لباس های زیبا بپوشند.

تفاوتی که استایل رترو با وینتیج دارد در این است ،که طرفداران استایل وینتیج از همان لباس های زمان قدیم استفاده می کنند،اما در استایل رترو،همه ایتم ها امروز و تنها با الهام از گذشته طراحی و تلید می شوند.*
استایل

 

13.مد Cosplay

اگر شما نوعی نیستید که نمی شناختید اما اگر هستید ، می دانید که چه تعداد از افراد لباس شبیه شخصیت های مورد علاقه خود یا لباس دوره دارند. شخصیت های انیمیشن و Furries برای برخی افراد یک دیوانگی است. پشمالو به لباس پوشیدن مانند حیوانات پشمالو اشاره دارد. این مقاله را بخوانید تا بدانید این محبوبیت چقدر است.
استایل

 

14.مد متوسطModest

این به سبکی از لباس اطلاق می شود که متناسب ، گشاد ، راحت و متوسط باشد و پوست بسیار کمتری ظاهر شود. این معمولاً با اعتقادات مذهبی یا علاقه به لباس آندروژین همراه است. تونیک های با طول بلند نمونه این سبک است.

استایل

نتیجه*
در پایان ، می توانم بگویم که از طریق این قطعه با دقت تنظیم شده ، ما توانسته ایم موارد زیر را پوشش دهیم:

لیستی از سبک مد که با دقت جمع آوری شده است

آنچه این سبک ها شامل می شود

نکات و پیشنهادات همراه با توصیه های من

مد یک چیز ذهنی است و همیشه لازم نیست که شما به این سبک ها یا هنجارهایی که توسط دیگران تنظیم و تعریف می شوند پایبند باشید. شاید شما ایده یا سبک منحصر به فرد خود را داشته باشید و شاید بتوانید آن را بپوشید و این یک فرم سبک برای دیگران می شود تا آن را دنبال کنند. اما از آنجا که ما قبلاً سبک های آزمایش شده ای داریم ، چرا نمی توان از آنها حداکثر استفاده را برد و به همان شکلی که می توانیم از آنها بهره مند شد.

بنابراین ، از این راهنمای سبک جامع به خوبی استفاده کنید ، لباس خوبی بپوشید و در تمام تلاش های مد خود جلو باشید.

به طور خلاصه ، در نهایت انواع مد هایی که دوست دارید آنها را بپوشید به عوامل مهمی بستگی دارد که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید. عواملی مانند میزان سختگیری کد لباس که توسط شرکت شما تنظیم شده است ، روحیه شما در روزی که تصمیم دارید با آن لباس خاص لباس بپوشید ، در دسترس بودن وسایل داخل کمد و همچنین شرایط آب و هوایی تأثیر زیادی در سبک شما خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *