دانستنی هایی در مورد سبک های مد

در مطلب ” دانستنی هایی در مورد سبک های مد ”  بخشی از سبک های مد را به شما معرفی کردیم و در این مطلب قصد داریم که ادامه ی سبک های مد را بررسی کنیم .

 لباس به سبک گرانج

این نوع لباس نتیجه موسیقی گرانج است و از دهه 1980 ایجاد شده است. تأکید زیادی بر ایجاد سایه های بزرگ و لایه لایه وجود داشت. این سبک به طور خاص شامل پیراهن های فلانل ، کت های چرمی ، جین پاره شده ، کت های متالیک ، تاپ های برش دار ، چکمه های جنگی ، تی شعار ، جوراب های توری ، جین های مادر ، ژاکت های کشدار و حبوبات بود. لباس های گشاد ، لباس های پاره و پاره و نامرتب از ویژگی های این سبک است. این سبک برای همه چیز خاصی دارد ، بنابراین این سبک را در لباس خود بپذیرید و با بیان سبک خود تأثیر بگذارید.

 

سبک مد گرانج از کجا آمده است؟

سبک گرانج مد در ابتدا از صحنه موسیقی گرانج الهام گرفته شد و منشأ آن را در قطعات آشفته ، دنج و فلانل جستجو کرد. گرانج در ابتدا در اواسط سال 1980 در سیاتل ظهور کرد و به خاطر شعرهای عصبانیت و صدای کمرنگش معروف بود. گرانج گرچه بسیار تحت تأثیر هوی متال و پانک راک قرار گرفت ، اما سرانجام با ایجاد سبک و ظاهر خود توانست هویت خود را پیدا کند. حال ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید در زیر یک لباس کامل به سبک گرانج لباس بپوشید.

چگونه می توانم به طور مناسب در لباس Grunge Style لباس بپوشم؟

1. استفاده از کت چرم مشکی و اندازه فوق العاده

بیشتر وسایلی که شیک پوشان سبک مد گرانج تمایل دارند در کمد خود داشته باشند کت چرمی مشکی است. هنگامی که می خواهید به درستی به سبک گرانج لباس بپوشید ، پس باید به خاطر داشته باشید که همه چیز در مورد داشتن کت های چرمی مشکی است که از نظر اندازه بسیار بزرگ هستند. از این رو ، به جای انتخاب ژاکت چرمی مشکی متناسب با اندازه بدن ، سعی کنید آنهایی را انتخاب کنید که بزرگتر از اندازه طبیعی شما هستند.

2. پوشیدن یک تی شرت سفید ساده

این یکی از مواردی است که شما باید داشته باشید و به احتمال زیاد یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که در زندگی خود انجام داده اید. یک تی شرت سفید ساده ممکن است به راحتی با کت چرمی فوق العاده بزرگ مشکی شما ست شود. بعد از آن ، کار بعدی که می خواهید انجام دهید این است که موهای خود را به گونه ای حالت دهید که ظاهراً نامرتب به نظر برسد ، دقیقاً مانند ظاهری که به تازگی از رختخواب بیرون آمدید تا کمی از عناصر گرانج را در آن اضافه کنید. سرانجام ، شاید بخواهید یک لب قرمز روشن با رژ لب بزنید تا لمس نهایی گرانج را به سبک کلی خود اضافه کنید.

نسخه 1990 گرانج

ممکن است بخواهید برای برخی الهامات نگاهی به سبک مد گرانج در دهه 1990 بیندازید. تکان خوردن ظاهری آهسته و عصبی که دوره این زمان خاص را توصیف می کند ساده است و همه این به لطف بازگشت این نوع روند است که اخیراً از نظر محبوبیت رشد کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید جمع آوری روحیه عصیان درونی و پذیرفتن نقص خودتان است. کتهای متالیک شلوار جین پاره شده ، طرحهای متناقض ، و همچنین اشکال گشاد ، فقط نوک کوه یخ برای این ظاهر “شیطنت” است.

 سبک مد شیک

این ظرافت و کلاس منهای رنگهای زنده است. من این سبک را نوعی سبک مرتب و مرتب می دانم زیرا بیشتر شامل سیاه پوستان و سفیدپوستان است. همچنین ممکن است برخی دیگر از رنگ های نه چندان بلند و ظریف را مشاهده کنید ، اما همه کلاس و ظرافت هیجان انگیز است ، هیچ چیز بیش از حد و بدون رنگ های آشکار ظاهر می شود.

 

Types of Fashion Styles

 

سبک شیک چیست؟

کلمه “شیک” به معنای ظرافت و شیک بودن است که معمولاً به نوع خاصی اشاره دارد. این کلمه ای است که توسط بسیاری از افراد استفاده می شود تا به شما ایده ای از سبک مد خاص یا سبک هایی که در آن یک خانه تزئین شده است ، بدهید. برخی از مردم ادعا کردند که این کلمه بیش از حد استفاده می شود تا جایی که فقط به معنای خوب بودن چیزی است. ممکن است مبهم به نظر برسد و احتمالاً یکی از کلماتی است که ما معمولاً بدون درک کامل معانی واقعی که در پس آن قرار دارد استفاده می کنیم. با این حال ، در دنیای مد ، می توانم به شما اطمینان دهم که از دیدگاه من ، متوجه شدم که شیک به معنای ظاهری درجه یک است که از ترکیب چند مورد تولید می شود که با حداقل تلاش انجام می شود.

سبک مد شیک به دلیل پوشیدن قطعات تک رنگ با یک خط تمیز و براق مشهور است تا نشان دهد که او قدرت درون خود را دارد و طعم خاصی از مد را دارد. شما به عنوان فردی که عاشق سبک شیک هستید ، معمولاً لباس های سفید ، سیاه و همچنین خنثی را می پوشید تا بتوانید رنگ های اصلی مورد نظر خود را روی لوازم جانبی پررنگ مانند کیف پول ساخته شده از پوست تمساح قرار دهید. یا حتی یک رژ لب قرمز کلاسیک. اگر یک چیز وجود دارد که می توانید در کمد شخصی که طرفدار سبک شیک است پیدا کنید ، این لوازم جانبی مدرن ، براق و جدید است.

چگونه فوراً شیک به نظر می رسیم؟

1. بهترین سعی خود را بکنید که لباسهایتان خوش سلیقه باشد و در عوض روی کفش ها و کیف ها تمرکز کنید

این یکی از استراتژی های اصلی من در مورد چگونگی ظاهر فوری شیک بودن است. کاری که من برای لباس هایم انجام می دهم این است که به طور معمول چیزی را انتخاب می کنم که به راحتی پوشیده شود و همان چیزی است که می دانم با آن راحت تر خواهم بود. یکی از ترکیبات مورد علاقه مواردی که دوست دارم از آن استفاده کنم دامنی است که با بلوز سکسی ست می شود. جدا از آن ، من همچنین تمام توجه و انرژی خود را بر روی انواع لوازمی که می پوشم متمرکز می کنم صرف نظر از اینکه از آن برای یک موقعیت خاص استفاده خواهم کرد یا استفاده روزمره.

2. برخی از قسمت های پوست خود را به روشی صحیح نشان دهید

قسمت هایی از بدن که در معرض قرار گرفتن شما در نظر گرفته می شوند مچ پا و شانه ها هستند. این قسمت هایی از بدن شما هستند که ممکن است بخواهید آنها را در معرض دید قرار دهید تا خصوصیات شیک درون شما را نشان دهد. سعی کنید به جای پیراهن کوتاه ، تاپ شانه خود را بپوشید. به جای پوشیدن دامن کوتاه ، یک جین شلوار جین کوتاه را امتحان کنید. شما همچنین ممکن است با افشای برخی از بهترین ویژگی های بدن خود ، نسخه شیک شیکی باشید اما به شما توصیه می شود همزمان پاها و همچنین صورت خود را در معرض دید قرار ندهید ، برخی از رویدادهای خاص

 سبک مد بوهمی

این همان سبک هیپی است که راه خود را به محبوبیت باز کرده است. این سبک شامل زنان دارای موهای بلند و لباس های روشن بود که از پارچه هایی با جریان آزاد ساخته شده بودند که شامل الگوهای پررنگ و چاپ های عجیب و غریب همراه با شلوارهای زیرزنگ بود. نسخه معاصر این سبک ، سبک شیک Boho است و از لباس های دست ساز ساخته شده از مواد طبیعی استفاده می کند. این سبک به دلیل طبیعت آزاد و آرامش شناخته شده است و تقریباً در همه لباس های این سبک می بینید. ماکسی بیلی یکی از نمونه های این سبک است.

 

 

سبک مد Bohemian فقط یک سبک مد نیست ، فراتر از آن است. این یک فرهنگ واقعی است که قبلاً وجود داشته و درست مثل هر فرهنگ دیگری ، حقوق خود را دارد. جدا از آن ، این نیز نوعی فرهنگ است که به شدت از یک ایدئولوژی خاص برخوردار است و دارای یک تاریخچه بسیار منحصر به فرد و پیچیده است. بیشتر مردم تمایل دارند سبک مد بوهمی را به مد هیپی مرتبط کنند که در اواخر دهه 70 و 60 ظاهر شد ، اما در حال حاضر ، سبک مد بوهمی به یکی از بخشهای مهم فرهنگ ما تبدیل شده است. در حقیقت ، مد boho از قرن نوزدهم آغاز می شود و در آن زمان توسط مردم به عنوان وسیله ای برای ضد فرهنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر ، تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی و همچنین لباس های boho باعث می شود که سبک مد بوهمی یک پدیده واقعی فرهنگی باشد و این نوعی پدیده فرهنگی است که عناصر آرام را همراه با لباس های گشاد ، کلی قطعات هنری و گاه به گاه در بر می گیرد. از جواهرات بیشتر لباس هایی که به عنوان سبک بوهمیایی برچسب گذاری می شوند ، معمولاً نمایانگر آنچه سبک بوهمیایی است را نشان می دهد و گزینه دوم برای روش های قدیمی لباس پوشیدن است در حالی که راحتی های مشابه را با همان هزینه فراهم می کند.

مواردی که برای لباس پوشیدن به سبک بوهمیان باید در کمد لباس خود داشته باشید

پالت رنگ

پالت رنگ

تاپ توری سفید

تن پوش چاپی مخلوط

Ethnic print peasant top

Embroidered prairie blouse

دامن ماکسی چاپ Boho

Flared jeans

Harem pants

شلوار جین پریشان

چاپ کیمونو Boho

ژاکت جین پریشان

کت پوست گوسفند

Chunky heeled clogs

صندل گلادیاتور

نیم بوت جیر دوزی شده

جواهرات فیروزه ای

Ethnic bucket drawstring bag

روسری بزرگ

کیف حاشیه ای قهوه ای

دانستنی هایی که در مورد سبک Bohemian باید بدانید

سبک بوهمی دارای تنوع گسترده ای از برشها و نگاره ها و همچنین تنوع زیادی در الگوها ، تکنیک ها و انواع مواد استفاده شده است. به عنوان قانون اصلی ، بسیاری از طرح های بوهمی شامل برخی از بهترین مواد طبیعی خالص است که سایه ای طبیعی برای پوست شما ایجاد می کند. در همان زمان ، طرح ها بیشتر تحت تأثیر لمس عناصر هنری ، برخی عناصر سنتی قومی و مردمی و همچنین نقش های گل قرار می گیرند. پارچه های معمولی که معمولاً در محبوب ترین و شاخص ترین الگوها و چاپها استفاده می شوند شامل پارچه هایی مانند توری ، جین ، قلاب بافی ، چرم ، جیر ، فیروزه ای ، چوبی و همچنین حصیری است.

 

تماس با ما