توضیحاتی در مورد انواع سبک های مد

 

قرار است در این مطلب در مورد سبک های مد gothic ,rocker , sporty , استایل قومی و استایل رسمی و همچنین استایل بارداری اطلاعاتی را در اخیتار شما بگذاریم .

همانطور که میدانید زمینه و شاخه های طراحی لباس بسیار گسترده است که دانستن برخی یا داشتن اطلاعاتی در مورد آنها بسیار اهمیت دارد .

در مطلب انواع سبک های طراحی لباس  ” دانستنی هایی در مورد سبک های مد ۲ ”  و بخش سوم دانستنی های سبک مد بخشی از سبک های مد را به شما معرفی کردیم و در این مطلب قصد داریم که ادامه ی سبک های مد را بررسی کنیم و اطلاعات لازم درباره ی  آن بیاموزیم .

سبک استایل گوتیک gothic

رنگ سیاه مترادف با این سبک است.اگر برای ساخت استایل گوتیک،تنها به یک عنصر نیاز داشته باشید،ان عنصر می توانست رنگ مشکی باشد! همه چیز در مورد این سبک سفید و مشکی است،حتی ارایش مو و صورت! موهای سیاه ، لب های سیاه ، پیراهن های مشکی و چکمه های مشکی یا سفید و…مد گوتیک شامل پوشیدن لباس های تنگ و متناسب با تنوع لوازم جانبی و جواهرات گوتیک دیگر است.لباس های جذب،زنجیر،زیورالات خاص و تیز (پانچ های فلزی حلقه ها مهره های براق فلزی)وسایر اکسسوری های این سبک عجیب هستند.از این استایل میتوانیدبرای مهمانی های موضوعی و رویدادهایی که می خواهید ظاهری متفاوت از جمعیت داشته باشید و طلسم مرموز خود را بر سر آنها بنشانید استفاده کنید.به طور کلی طرفداران این سبک ،تمایل دارند از نظر دیگران مرموز جلوه کنند.

دانستنی هایی در مورد سبک های مد

سبک استایل راکرrocker

این سبک به گروه راک مورد علاقه شما یا نوع موسیقی راک مورد علاقه شما بستگی خواهد داشت.استایل راکر میتواندبسیار متنوع باشد.استایل ها با یکدیگر در افراد طرفدار راک متفاوت است. شما ممکن است Metallica یا راک دیگری را دوست داشته باشید و تی ممکن است این را منعکس کند و این برای گروههای مختلف راک متفاوت خواهد بود. با این حال ، صرف نظر از اینکه از چه سبکی حمایت می کنید ، جنبه های مشترک خاصی در این سبک وجود دارد که شامل رنگ مشکی،شلوارجین پاره ،تی شرت های قدیمی،چکمه یا نیم بوت، کت و شلوار چرمی واستودهای متنوع (انواع مهره های تزیینی)می شود.

 

راک

سبک استایل ورزشی sporty

سبک ورزشی دیگر نیازی به توضیح و شرح ندارد.انتخاب و توصیف این سبک نسبتاً ساده است.اگر از علاقه مندان به ورزش هستید یا شخصی که دویدن های صبحگاهی را دوست دارد ، ممکن است این سبک قبلاً بخشی از شما بوده باشد. در این سبک ، دختران ورزشکار،اغلب باکفش ها ولباس های ورزشی برخی از شرکت های معروف مانند نایک یا آدیداس ،اماده دویدن و جنب و جوش هستند.لگ های ورزشی،کوله یا ساک ورزشی،کفش های کتانی و غیره از ملزومات قفسه لباس های یک دختر ورزشکار است.این یک سبک بدون دردسر است زیرا شامل چیزهای پر زرق و برق نیست.
استایل لباس

سبک استایل قومی

این سبک ترکیبی از سبک های لباس است که از ملل مختلف گرفته شده است. این سبک مد شامل لباس های قومی از سراسر جهان است – کیمونوهای ژاپنی ، کت های افغانی ، کافتان و تونیک ها ، بلوزهای دهقانی مکزیکی و بندان های رنگارنگ با الهام از کولی ها از سراسر جهان. این واقعاً یک مد جهانی است که می توانید انتخاب کنید.

استایل لباس

سبک استایل رسمی Office

حتی اگر شما یکی از کسانی هستید که در مورد نوع مد یک شخص چندان متفکر نیستید ، اینکه در آن جلسه مهم ، یا مصاحبه تبلیغاتی یا یک روز رویداد ، چه چیزی را باید در دفتر بپوشید ، یک معضل است. این سبک فقط سبکی است که شما برای پرداختن به چنین شرایطی نیاز دارید. این شامل پوشیدن چیزی مانند تاکسیدو یا کت و شلوار مشکی تیره با کراوات مناسب مردان و لباس های مشابه دامن ، شلوار و لوازم جانبی مناسب برای خانم ها است. اگر می خواهید در میان رده های دفتر بالا بروید و بدرخشید ، این سبک ضروری است.

استایل لباس

سبک استایل لباس شباکنون

این سبک بیشتر به رسمیت رسمی بودن آن است که شما می توانید برای یک مهمانی عروسی شب یا یک توپ که لازم است در آن شرکت کنید ، باشد. این لباس رسمی است – کد لباس رسمی معروف. برای مردان ، این به معنی لباس تاشو و دمپایی است و برای همه شما زنان زیبا می توانید آن لباسهای شب براق و آن لباسهای کوکتل زیبا را بپوشید. و لباس زیر شب را فراموش نکنید تا روحیه شما را حتی بهتر کند.


سبک استایل دخترانه girly

این سبک همه چیز در مورد دختر هاست.گرچه کلیشه های مد دختران کاری است که من واقعاً انجام نمی دهم ،استایل دخترانه را میتوانیم به راحتی به به عنوان یک سبک پرطرفدار و محبوب معرفی میکنیم.اکثرلباس های داخل کمد دختران طرفدار استایل دخترانه، به تور های سفید و رنگی،لباس با طرح های گل و قلب طرح مورد علاقه ان هاست و رنگ سفید و صورتی را بیشتر از هر رنگی در لباس های خود انتخاب می کنندو لوازم جانبی مشخص می شود. این پانسمان شامل دامن ها ، بلوزها و لباس هایی با پارچه های ناز و کمان ، بند و بند است.دختر طرفدار این سبک ،مانند یک خانم تمام عیار رفتار می کند تا مانند قصه ها ،با سبک دست داشتنی اش دل شاهزاده افسانه هایش را به دست اورد.

استایل لباس

سبک مد بارداری

چرا وقتی باردار هستید به خواب زمستانی می روید؟ احساس غیر جذاب و کم اعتماد به نفس را فقط به این دلیل که دست انداز کودک هستید ، متوقف کنید. این سبک کاملاً به این معنی است که مادران آینده و مادری که بلافاصله بعد از زایمان هستید احساس خوبی نسبت به خودشان داشته باشند. این لباس شامل لباس های معاصر با اتصالات آرام برای تطابق کودک است.
استایل لباس

تماس با ما