ترندهای جین برای بهار ۲۰۲۳

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ترندهای جین برای بهار 2023

دیروز من ترندهای برتر مد بهار 2023 را گردآوری کردم، و در چند روز آینده، ما قصد داریم به برخی از مهم ترین دسته بندی های کمد لباس بپردازیم. بیایید با ترندهای جین برای بهار 2023 شروع کنیم!
ابتدا، بیایید نحوه عملکرد روندها را بررسی کنیم. اکثر روندها در یک طیف وجود دارند، به تدریج محبوبیت آنها افزایش می یابد تا زمانی که به اوج خود می رسند، و سپس به تدریج در طول زمان از بین می روند. با افزایش و کاهش محبوبیت هر روند، با روندهای دیگر که در حال افزایش و نزول هستند همپوشانی دارد، اما آنها به طور همزمان بالا و پایین نمی‌شوند. با ورود سبک‌های جدیدتر به صحنه، سبک‌های قدیمی‌تر کنار گذاشته می‌شوند، و با تبدیل شدن سبک‌های جدید به جریان اصلی، چشم شما تغییر خواهد کرد.

همچنین، جایی که شما زندگی می کنید به زمان افزایش و کاهش این روندها و اینکه کدام یک بیشترین قدرت ماندگاری را دارند بستگی دارد. نکته این است که لازم نیست تمام شلوارهای جین خود را کنار بگذارید و هر فصل را تازه شروع کنید. پوشیدن انواع مدل‌های جین کاملاً اشکالی ندارد و آن‌ها را طبق بودجه‌تان وارد و خارج کنید.

با این اوصاف، استایل‌هایی وجود دارند که قدیمی‌تر به نظر می‌رسند، و استایل‌هایی وجود دارند که مد روزتر به نظر می‌رسند، و گاهی اوقات این کوچک‌ترین جزئیات هستند که همه تفاوت را ایجاد می‌کنند… مانند بلند کردن یا شستن شلوار جین شما. بنابراین … داغ ترین ترندهای جین برای بهار 2023 چیست؟

داغ ترین ترندهای جین برای بهار چیست؟

اینها محبوب ترین روندها هستند، همانطور که من می بینم. گرایش‌های حاشیه‌ای دیگری وجود دارند که ممکن است به جریان اصلی راه یابند یا نشوند، اما این‌ها هستند که پوشیدنی‌ترین گزینه‌ها برای زنان روزمره هستند و آن‌هایی هستند که من در فروشگاه‌های اصلی که معمولاً در آن‌ها خرید می‌کنم، می‌بینم.

1. ساق پهن

بزرگترین ترند در لباس جین در این فصل، شلوار جین گشاد است، و ما همه قدها را می بینیم، اما بیشتر استایل های مچ پا و تمام قد را می بینیم. شستشوهای روشن محبوب ترین هستند، اما من برخی از گزینه های شستشوی میانی و تیره را نیز دیده ام.

من متوجه هستم که این یک شبح نیست که برای همه جذاب باشد، و نه برای هر زنی چاپلوس است، اما اگر اصلاً به آنها علاقه دارید، باید آنها را امتحان کنید. ممکن است از اینکه چقدر آنها را دوست دارید شگفت زده شوید.

نکته کلیدی برای مدل دادن به شلوار جین گشاد، پوشیدن تاپی است که کمر را برجسته می کند، خواه شلوار جین شلوار، شلوار یا بریده باشد. یک ژاکت ساختار یافته نیز می تواند به رسیدن به این هدف کمک کند.

2. تمام طول، سبک پاهای آرام

پس از چند فصل در حاشیه بودن، بالاخره استایل های تمام قد و آرام به جریان اصلی رسیدند. ما شاهد سبک‌های جارو کردن کف (که گاهی به آن شلوار پادل هم گفته می‌شود) و همچنین سبک‌های تمام قد سنتی، و مورد علاقه شخصی من، سبک‌های کوتاه‌تر است که از بالای کفش می‌گذرد و خط شکستگی ندارد.

من اینها را برای نشان دادن کفش های زیبا دوست دارم و فکر می کنم حال و هوای مدرنی دارند که تمیز و مرتب است. اینها به راحتی می توانند از خط به قلمروی فرورفته عبور کنند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را عمدا با سایر قطعات مدرن استایل کنید.

3. اکرو

من این را در ترندهای جین سال گذشته گنجاندم، اما واقعاً تا امسال آن را ندیدم. اکنون در همه جا در فروشگاه‌های مرکز خرید وجود دارد و اینفلوئنسرهای مورد علاقه من را تزئین می‌کند.

من عاشق این هستم که چگونه این سایه مایل به سفید با رنگ‌های خنثی بازی می‌کند، اما می‌توان آن را با رنگ‌های روشن و تند نیز ست کرد. من قطعاً این شستشوی طبیعی را در بهار/تابستان امسال در کمد لباس خود خواهم گنجاند. اگر به مدل‌های پاهای جدید اهمیت نمی‌دهید، کمد لباس بهار/تابستان خود را با این شستشوی طبیعی به سبک جین مورد علاقه خود به‌روزرسانی کنید.
Flares اینجاست تا در این فصل بماند، و اگر از درام فلر خوشتان نمی آید، سبک بوت کات نیز امروزی به نظر می رسد. شلوار جین بوت‌کات به‌طور کلی جذاب است و می‌توانید مدل و مدلی را انتخاب کنید که برای تیپ بدنی شما مناسب‌تر باشد.

تقریباً در حال حاضر همه مدل‌های برآمده وجود دارند، اما یک قد بلند یا بلند به‌خصوص در مورد شلوار جین و شلوار جین کوتاه به نظر می‌رسد. بله، آنها می گویند که افزایش های پایین در حال بازگشت هستند، اما آنها بیشتر در سبک های آرام‌تر هستند.

همچنین می‌توانید شلوار جین بوت‌کات و فلر را در طول‌های مختلف پیدا کنید، بنابراین آنچه را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. من در واقع برخی از هر کدام را دارم! من لباس‌های بلند با پاشنه‌های بلند را برای ظاهر بیرونی دوست دارم، اما فلرهای کراپ و مچ پا را برای ظاهر معمولی‌تر نیز دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.