الهام از طبیعت برای طراحی لباس 

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
الهام از طبیعت برای طراحی لباس 

الهام از طبیعت برای طراحی لباس

بهترین طراحان جهان برای الهام گرفتن به طبیعت روی می آورند و مجموعه های دیدنی ارائه می دهند

اکوسیستم زمین در جزئیات بی نهایتش دیدنی و مرموز است. اغلب، عناصر متنوع طبیعت از گیاهان، جانوران، جنگل‌ها و آبزیان الهام‌بخش طراحان مد در سراسر جهان بوده است – چه رنگ‌های اقیانوس و خط افق یا الگوهای برگ‌ها، شکوفه‌های گل یا حتی گونه‌های دریایی. ساده‌ترین و پیچیده‌ترین ویژگی‌ها، بوم طراحان را رنگ‌آمیزی کرده است و به مجموعه‌های خیره‌کننده‌ای منجر شده است که جوهر طبیعت، زیبایی‌شناسی برتر آن و پیامی برای اجازه دادن به زیبایی آن، در خالص‌ترین شکل آن، تراوش می‌کنند.
محیط زیست جهانی را جشن بگیرید، در این مجموعه های مد الهام گرفته از طبیعت ورساچه، راهول میشرا، الکساندر مک کوئین، ژرژ هوبیکا، آیریس ون هرپن و دیگران قدم بزنید.

ورساچه

این تفسیر مجدد ورساچه از لباس باند جنگلی نمادین خود در سال 2000 است. طراحی روان و با تعریف طبیعت آن، گلدوزی های نخل را همراه با صندل های برش دار ارائه می دهد.

آیریس ون هرپن

آیریس ون هرپن که به خاطر سیلوئت‌های سیال خارق‌العاده‌اش شناخته می‌شود، عمدتاً تحت تأثیر جنبه‌های مختلف طبیعت است. او برای ویرایش Sensory Seas در بهار/تابستان 2020، Nautiloid را ایجاد کرد، لباسی که دارای لایه‌های شفاف آبی، سبز و مشبک اخرایی و حباب‌های لیزری سه بعدی است که انسان‌شناسی یک موجود دریایی را منعکس می‌کند.

استلا مک کارتنی

بهار 2020 که تا به امروز به عنوان پایدارترین مجموعه استلا مک کارتنی تبلیغ می شد، تماماً در مورد تفاوت های ظریف زیبای سیاره ما بود که در رنگ های زنده ظاهر می شد. مدل در این قاب لباس زرد رنگی به تن می کند که ظرافت درخت شیپور طلایی را منعکس می کند.

دولچه گابانا

دولچه و گابانا برای بهار/تابستان ۲۰ خود باندی با تم جنگل انتخاب کردند. طرح‌های گل‌دار و حیوانات، لباس‌های سافاری، تکه‌ها و نقوش آناناسی، سرپوش‌های عجیب و غریب و طیفی از رنگ‌های برگرفته از مناظر طبیعت، هر لباسی شبیه قطعه‌ای از جومانجی یا تارزان بود.

راهول میشرا

علاقه دیرینه راهول میشرا به طبیعت همیشه به یک خلاقیت جدید و برجسته جان می بخشد. میشرا برای نمایشگاه خود در هفته مد لباس در پاریس، جزئیات پیچیده و واقعی جنگل ها، اقیانوس ها، آسمان و کوه ها را در مجموعه ای به نام خانه ترکیب کرد.

 

ژرژ هوبیکا

ژرژ هوبیکا، طراح لبنانی، ویژگی های خیره کننده طبیعت را با فلسفه سرگرمی ترکیب کرد. هوبیکا از طریق طرح های خود از سواحل ساردینیا، آسمان ویرجیلیا، شن های طلایی و صحنه های فیروزه ای مدیترانه نقشه می کشد.

الکساندر مک کویین

کایا گربر مدل مد، لباس گلی سیخ دار دستی با گاز ارگانزای ابریشمی صورتی رز، از خط تولید الکساندر مک کوئین S/S 2020 پوشیده است. این مجموعه زیبایی صریح طبیعت را به تصویر می کشد که با ضربه های ملایم پارچه های مجلل و رنگ های ملایم بازسازی شده است.

کی نینومیای سیاه

ه Noir Kei Ninomiya با پل زدن فضای موجود بین طبیعت باشکوه، هنر و لباس، زیستگاه این سیاره را در مفهومی که قبلاً دیده نشده است، بررسی می کند. لباس میخ دار سفید تمیز در اینجا همراه با یک روسری غیرمعمول از مجموعه ای از گیاهان شبیه کاکتوس و چشمانی که با پالت سبز برجسته شده است تصور می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *